Eesti Künnimeistrivõistlused 2010 toimusid Viljandimaal Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli õppetalu maadel  24.–25. septembril, kus kahe päeva jooksul selgitati välja tava- ja pöördatrade võistluskünni meistrid ning samuti parimad noorkündjad. Addinol on olnud künnimeistrivõistluste pikaajaline toetaja ning põllumajanduse arengu väärtustaja.

„Põllumajandus ja selle areng on Addinoli jaoks üks fookusvaldkondi üle maailma ja on suur au toetada Eesti põllumeeste arengut ja künnioskuseid,“ lausus Addinoli Eesti turu juht Meelis Orgla.

Eesti künnimeistrivõistlused toimuvad alates 1965. aastast iga 3–4 aasta järel ning alates aastast 1989 igal aastal. Sel aastal toimusid võistlused juba kahekümnendat korda. Võistlejate hulgas oli 30 inimest ning üritust külastas kahe päeva jooksul üle 2000 inimese. Kaks sügispäeva pakkusid künnivõistluste vahele ka palju erinevaid tegevusi kogu perele.

Tavaatrade meistriklassis sai künnimeistri tiitli seitsmekordne Eesti meister Raido Kunila ning pöördatrade klassis võitis Jüri Lai. Samaaegselt Eesti Meistrivõistlustega peetakse ka noorkündjate võistlust, mille võitjal on õigus võistelda järgmisel aastal meistrite klassis. Tänavu sai esikoha Põltsamaa ametikooli noormees Reimo Kivimägi.

Eesti Künniseltsi juht Arvi Tammel sõnab: „Eesti Künniselts on väga tänulik, et
Addinol on juba aastaid Eesti künnivõistlusi ja künnimehi toetanud.“

Eesti Künnimeistrivõistlusi korraldab MTÜ Eesti Künniselts koostöös Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooliga.