Hamburg on uus värav rahvusvahelisse tuuleenergia maailma! Eelnevatel aastatel on tuuleenergia rahvusvaheline mess toimunud Husumis, kuid Hamburg on tunduvalt parema taristuga ja avab ürituse jaoks uusi perspektiive. WindEnergy Hamburg on tuuleenergia sektori kohtumispaik number üks. Enam kui 1000 väljapanijat üle 30 riigist eksponeerivad 65 000 m2 suurusel pinnal innovaatilisi lahendusi kõikidest tuuleenergia valdkondadest.

ADDINOL on loomulikult kohal ja ootab külastajaid messiboksis 505, hallis B7.

WindEnergy fookuses!
ADDINOL pakub kõikidele seadmetüüpidele ja määrimiskohtadele optimaalselt sobivaid tooteid eesotsas ADDINOLi kõrge jõudlusega transmissiooniõlide sarjaga Eco Gear, mis tagab maksimaalse energiatõhususe ja kulumiskaitse.

Ainulaadne on ka meie garantiiprogramm „Longlife Plus*!“, millega garanteerime mineraalsele ADDINOL Eco Gear M õlile normaalsetes ekspluatatsioonitingimustes 4-aastase tööea, sünteetilistele ADDINOL Eco Gear S ja W õlidele 5-aastase tööea, ilma et õli peaks vahepeal vahetama. Sellist teenust pakub ainult ADDINOL.

Optimaalne ettevalmistus!
WindEnery messile oodatakse üle 40 000 külastaja kõikjalt maailmast ja ADDINOL on selleks suursündmuseks parimal viisil ettevalmistunud. Saksa juhtivates trükimeedia väljaannetes ilmusid enne messi artiklid ADDINOL Eco Gear W-st ja meie ainulaadsest pikaealisusgarantiist. ADDINOLi messimeeskond on valmis ja rõõmustab Teie külastuse üle WindEnergy messil Hamburgis boksis 505, hallis B7.

Tähtpäevad: järgmine rahvusvaheline WindEnergy mess toimub 27.09.–30.09.2016 Hamburgis.
15.09.–18.09.2015 toimuv HUSUM Wind mess on suunatud eelkõige Saksa publikule.
ADDINOL on esindatud väljapanijana mõlemal messil.

* Täpsed garantiitingimused leiate brošüürist “Longlife Plus”.