End praktikas korduvalt tõestanud ADDINOLi mineraalsed gaasimootoriõlid MG 40-Extra Plus ja MG 40-Extra LA on juba palju aastaid edukalt kasutusel äärmuslikes ekspluatatsioonitingimustes ja juhtivate tootjate mootorites.

Et täiendada kõrge jõudlusega gaasimootoriõlide valikut ja katta GE Jenbacheri 4. ja 6. seeria mootorite nõudlust mineraalsete mootoriõlide järele, töötas ADDINOLi tootearendusosakond välja kaks uut gaasimootoriõli.

Tegemist on SAE 40 klassi mootoriõlidega moodsatele soojus- ja elektrienergia koostootmisseadmetele. Uued gaasimootoriõlid on toodetud hoolikalt valitud kvaliteetsetest mineraalsetest baasõlidest kombinatsioonis tänapäevase tõhusa manusekomplektiga.

ADDINOL Gas Engine Oil LG 40 gaasimootoriõlil on olemas litsents kasutamiseks GE Jenbacheri 2., 3., 4. ja 6. seeria mootorites, mis töötavad B ja C klassi erigaasidega (bio-, reovee ja prügilagaasiga).

ADDINOL Gas Engine Oil NG 40 arendati spetsiaalselt GE Jenbacheri 2., 3., 4. ja 6. seeria mootoritele, mis töötavad maagaasiga ja puhastatud erigaasidega (A klassi gaaskütusega). Uus toode kaitseb optimaalselt mootorit ja katalüsaatoritehnikat. Tootele on taotletud GE Jenbacheri litsents.

Lisaks GE Jenbacheri mootoritele on õlid ennast tõestanud Caterpillari mootoritega energiatootmisseadmetes ning omavad vastavat kasutussoovitust ADDINOLilt.