Uus universaalõli ADDINOL UTTO Plus on ideaalne täiendus meie universaalsete ADDINOL UTTO (Universal Tractor Transmission Oil) traktoriõlide tootesarjas.Tootele on iseloomulik viskoossuse minimaalne sõltuvus temperatuurist, mis võimaldab õli kasutada madalatel temperatuuridel. ADDINOL UTTO Plus määrib usaldusväärselt traktorite ülekandeid, hüdrosüsteeme, diferentsiaale, märgpidureid ja powershift-sidureid. Lisaks saab õli kasutada lõppülekannetes, millel on piiratud libisemisega diferentsiaal või millel seda ei ole.

SAE viskoossusklassi 5W-30 ja 75W-80 kuuluv ADDINOL UTTO Plus on kombinatsioon kvaliteetsetest poolsünteetilistest baasõlidest ja tõhusatest manustest. Aastaringse õlina tagab UTTO Plus hüdraulika ja ülekannete usaldusväärse töö ka madalatel välistemperatuuridel. Õli kaitseb transmissioone, hüdraulikat ja lõppülekandeid kulumise eest, takistab tõhusalt muda ning kleepuva lakisette teket ning püsib stabiilne ka suurtel koormustel. Õli hoiab ära märgpidurite ja sidurite libisemise ja kinnijäämise. Kuna ADDINOL UTTO Plus on vananemiskindel, on tal pikk kasutusiga.

ADDINOL UTTO Plus on ette nähtud kasutamiseks ülekannetes, sildades ja hüdrosüsteemides. UTTO tüüpi määrdeaineid ei tohi kasutada mootoriõlina!