ADDINOLi klaasipesuvedelik

Klaasipesuvahend on autojuhtide jaoks vägagi vajalik vedelik. See on ette nähtud auto esi- ja tagaklaasi ning laternate puhastamiseks. Klaasipesuvedelikul on oluline roll liiklusturvalisuse tagamisel. Määrdunud tuuleklaasid ja ebasoodsad valgusolud halvendavad nähtavust ja suurendavad avariiohtu. Ärge riskige asjatult enda ja teiste eluga, vaid hoolitsege sõitmisel hea nähtavuse eest. ADDINOLi klaasipesuvedelikul on suurepärased pesuomadused nii suvel kui talvel. Etanooli ja etüleenglükooli sisaldav kontsentraat on väga külmakindel ja veega lahjendatav vastavalt vajadusele.

Meie klaasipesuvedelik

Klaasipuhastusvahend eemaldab efektiivselt:
– puistesoola,
– pori,
– linnusõnniku,
– diisli tahma,
– rehvitolmu ja
– piduritolmu jäljed.

Külmakindel klaasipesuvahend kõikidele sõidu- ja veoautodele.

 

Klaasipesuvedelik talveks

Lahjendamata kujul pakub ADDINOLi klaasipesuvedelik külmumisvastast kaitset kuni -60 °C temperatuurini. Nõnda on klaasipesuvedeliku külmumine klaasipesuris välistatud ka väga külma kliimaga piirkondades. Ka ei külmu vedelik klaasi pinnal ära, kui peaks tekkima vajadus puhastada tuuleklaasi miinuskraadidel. Külmakindlust aitavad reguleerida etteantud segamisvahekorrad. Kontsentraadi lahjendamisel veega jätkub seda kauemaks.

Ka pakasega peab klaasipesuvedelik hoolitsema hea nähtavuse eest

Klaasipesuvedeliku lisamine

Kui klaasipesuvedeliku tase on paagis madal, tuleb vedelikku juurde kallata. Jälgige, et Teie sõiduki klaasipesuris on alati piisavalt klaasipesuvedelikku. Nii saate kohe reageerida, kui esiklaas peaks äkki määrduma. Te tahate ju ometi, et jalakäijad, valgusfoorid ja liiklusmärgid oleksid Teile alati kenasti näha.

Klaasipesuvedeliku täiteava asub enamasti mootoriruumis ees paremal. Tehke kork lahti ja kallake paaki sobivas vahekorras vee ja kontsentraadi segu. Kontsentraadi lahjendamiseks sobib tavaline kraanivesi. Juhul kui Te ei taha kraanivee kasutamisel riskida katlakivi tekke võimalusega klaasipesuris, võite lahjendada kontsentraati destilleeritud veega.

Suvel tohib klaasipesuris kasutada ka suvist klaasipesuvedelikku. Samas võib alati lisada selle hulka veidi külmakindlat klaasipesuvahendit, mis ei lase vedelikul ära külmuda, kui ilm peaks ootamatult jahenema.

Säilitage hea nähtavus, lisades klaasipesuvedelikku regulaarselt juurde