Keerulisel ajal tuleb Addinol oma klientidele vastu. Alates 3. märtsist väljastab Addinol Eestis, Lätis ja Ukrainas kampaaniatooteid ECO Light ja ECO Synth 5-liitrilistes kanistrites nelja liitri hinnaga. Seega saab ostja liitri kvaliteetset mootoriõli tasuta.

Kampaania käigus väljuvad ECO seeria toodete 5 l kanistrid Leuna tehasest spetsiaalse kampaaniaetiketiga, millel on selgitav ja tähelepanu äratav lisamärge „+1 L free“. Seda mõistab enamus rahvusvahelisest tarbijaskonnast.
Antud kampaania on väga aktuaalne. Arvestades asjaoluga, et tänapäeval on paljude autode õlimaht mootoris suurem kui neli liitrit, on ühe lisaliitri ost möödapääsmatu. Lisaks võib uute mootorite õlivahetusintervallide pikenemine tingida loomulikku õlikadu, rääkimata vanemate autode mootoritest, kus õlikadu on tingitud kulunud mootorist. Seega ei piisa enamasti neljast liitrist õlist.
Käivitunud kampaaniast saab kasu suur osa autoomanikke, sest need kaks toodet täidavad valdava osa nõuetest seoses töötingimuste, mootori kulumisastme, ilmastikuolude, kvaliteediklasside ja litsentsidega. Addinol ECO seeria õlid on mõeldud kasutamiseks kõikides, nii väikse kui suure hobujõuga sõiduautodes, pakiautodes ja kaubikutes.