Meie linnapildis liigub palju autosid, mis ei jää sugugi alla ralliautodele. Pole oluline, kus Sa oma masinaga sõidad – igal juhul on hea sõidu eelduseks tõrgeteta mootoritöö. Addinoli tootevalikus on kvaliteetne sari määrdeaineid, mis on spetsiaalselt mõeldud suurendatud võimsusega mootorite jaoks.

ADDINOL Super Racing 5W50

ADDINOL Super Racing 5W50 on sisehõõrdumist vähendav kütusesäästlik täissünteetiline SAE 5W-50 klassi mootoriõli, mis on valmistatud sünteetilistest baasõlidest ja hoolikalt valitud komplekssetest manustest. See kõik tagab mootori puhtuse, õli dispergeerimisvõime, korrosiooni- ja kulumisvastase kaitse ning termooksüdatsioonikindluse. Õlil on suurepärased omadused madalatel temperatuuridel, mis annavad väga hea külmkäivituse. Õli sisehõõrdumist vähendav toime pikendab mootori eluiga ja õli kasutusiga.

Kasutusvõimalused
• Ette nähtud kasutamiseks sõiduautode bensiini- ja diiselmootorites.
• Sobib eriti hästi kaasaegsetele suurendatud võimsusega sissepritse- ja turbomootoritele.
Viskoossusklass
SUPER RACING 5W50: SAE 5W-50
Spetsifikatsioonid ja litsentsid
SUPER RACING 5W50: ACEA A3/B3/B4; API SM/CF;
täidab nõudeid: BMW Longlife-98; MB 229.3; VW 502 00/505 00; GM-LL-B-025

ADDINOL Super Racing 10W60

ADDINOL Super Racing 10W60 on kõrge jõudlusega täissünteetiline sisehõõrdumist vähendav SAE 10W-60 klassi mootoriõli, mille eriline jõudlus on saavutatud tänu kõrgkvaliteetsele sünteesõlile ja spetsiaalselt optimeeritud manuste kombinatsioonile. Toote viskoossuse lai diapasoon võimaldab pakkuda tõhusamat kaitset mootori ekstreemsetel ja püsivatel koormustel. Õli suurepärane pesemisvõime tagab kolbide optimaalse puhtuse. Multiviskoossus tagab stabiilse õlikelme väga kõrgetel töötemperatuuridel ja hea külmkäivituse madalatel temperatuuridel.

Kasutusvõimalused
• Ideaalne sisehõõrdumist vähendav õli sportautode kõrgtehnoloogilistele mootoritele.
• Sobib ideaalselt sõiduautode bensiini- ja diiselmootoritele.
• Sobib eriti hästi kaasaegsetele forsseeritud sissepritse- ja turbomootoritele.
• Sobib lisaks suurepäraselt kasutamiseks maanteel ja maastikul sõitvate mootorrataste neljataktilistes bensiinimootorites.

Viskoossusklass
SUPER RACING 10W60: SAE 10W-60

Spetsifikatsioonid ja litsentsid
SUPER RACING 10W60: ACEA A3/B3; API SJ/CF; JASO MA

Õigete määrdeainete valiku tegemiseks küsida lisainfot Addinoli müügijuhtidelt.