Addinol RUS alustas 1. aprillil Venemaal müügiedendamiskampaaniat, mille käigus müüakse Addinol Super Light MV 0546 mootoriõli 25% soodsamalt.

Ostes neljaliitrilise kanistri Addinol Super Light MV 0546 mootoriõli, saavad kliendid selle 25% soodsamalt, ehk sisuliselt ühe liitri tasuta.

Praegusel majanduslikult keerulisel ajal on lõpptarbijad väga hinnatundlikud. Seepärast toimivad ainult need kampaaniad, milles tarbija näeb kohest võitu ja kasu. Suured imagokampaaniad ja väikese võiduvõimalusega tarbijamängud ei kutsu enam inimesi tooteid ostma. Selle asemel jälgitakse hindu.

Addinol RUSi kampaania „25% soodsamalt“ idee sündis praktikast. Nimelt ühe tasuta liitri lisamine kanistri külge on logistiliselt keeruline ega näe soliidne välja. Seega lisati kanistrile kleebis, mis tõmbab tähelepanu ja selgitab, et antud toode on 25% soodsam. Kleebise esmapilgul kummaline kuju on samuti tingitud läbiproovitud praktikast. Nimelt asetatakse väga paljudes müügikohtades kanistrid ruumi puuduse tõttu riiulile kanistri kitsama küljega, millel puudub igasugune info toote kohta. Kampaaniakleebis asetub osaliselt kanistri kitsal küljel ja torkab silma ka juhul, kui kanister ei ole esiküljega vaataja poole.