Addinoli tootevalikusse on nüüd lisandunud uus tooteseeria neljataktilistele mootoritele. Innovaatilised mootoriõlid täidavad ja ületavad hetkel kõrgeimate kvaliteediklasside API SM ja JASO MA-2 nõudeid. Addinol on üks väheseid määrdeainepakkujaid, kelle mootoriõlid vastavad Jaapani, Euroopa ja Ameerika mootorrataste kõrgeimale jõudlustasemele.

Mootorrattatootjad nõuavad reeglina mootoriõlisid, mis täidavad Jaapani Autostandardite Organisatsiooni (Japan Automobile Standards Organization) kvaliteediklasside nõudeid. JASO kvaliteediklassid jagunevad M grupiks, mis kehtib neljataktiliste mootorite õlidele, ja F grupiks, mis kehtib kahetaktiliste mootorite õlidele. M grupi õlid jagunevad omakorda MA ja MB kategooriaks, mis erinevad üksteisest oma hõõrdetegurite poolest märgsiduril. MA kategooria õlisid võib kasutada kõrge pöördemomendiga ja suhteliselt väikse siduriga mootorites ning nad sobivad ideaalselt märgsiduritele. JASO MA-2 kirjeldab hetkel neljataktilistele mootoriõlidele kehtivaid kõrgeimaid nõudeid. See kvaliteediklass tähistab veelgi suuremaid hõõrdetegureid märgsiduril ja seega maksimaalset sobivust siduritele isegi ülikõrge pöördemomendiga mootorite puhul.

ADDINOL Pole Position ületab JASO MA-2 nõudeid ja tagab turvalise määrimise ka sportliku sõidustiili korral. Mootori võimsus avaldub optimaalselt täiel määral. Märgsidurite puhul puudub libisemise oht.

ADDINOL Pole Position mootoriõlid vastavad ka antud tasemest madalamatele JASO spetsifikatsioonidele, sobides ka mootoritele, milles nõutakse JASO MA kvaliteediga õli kasutamist. Seetõttu on Addinoli uued mootoriõlid ideaalsed multitalendid teenindustele.

Euroopa ja Ameerika tootjad nõuavad valdavalt API kvaliteediklassidele vastavate õlide kasutamist. ADDINOL Pole Position mootoriõlide seeria täidab API SM (hetkel kõrgeima neljataktiliste bensiinimootoriõlide) kvaliteediklassi nõudeid.

Uued kõrgtehnoloogilised õlid neljataktilistele mootoritele on saadaval neljas viskoossusklassis. ADDINOL Pole Position SAE 10W-30 ja SAE 10W-40 baseeruvad kvaliteetsetel sünteetilistel komponentidel, ADDINOL Pole Position SAE 10W-50 ja SAE 20W-50 täissünteetilistel komponentidel. Tooted on saadaval 1 l pakendites ja väikevaatides.

Ülevaade tooteseeria eelistest:

  • ülim termiline stabiilsus tööks raskeimates tingimustes
  • optimaalne pesemisvõime, mis tagab mootori puhtuse ja pika tööea
  • usaldusväärne kaitse korrosiooni ja kulumise eest
  • sisehõõrdumist vähendavad omadused
  • ideaalne mootori tööks maanteel ja maastikul
  • kvaliteediklassid: JASO MA-2/JASO MA, API SM/SL/SJ/SH/SG