Motokrossi Eesti meistrivõistluste sarja nimisponsoriks asub sel hooajal ADDINOL Lube Oil OÜ. Ametlik koostööleping Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooniga sõlmiti eile, 28. aprillil kell 14 Solarise keskuse aatriumis toimunud pressikonverentsil.

Pressikonverentsi raames oli võimalik näha ka Eesti tippkrossisõitjaid Gert Krestinovit ja Priit Rätseppa ning Eesti tulevikulootust Henry Vesilindu, kes demonstreerisid oma võistlustsikleid, sõites nendega Solarise keskuse treppidest alla.

„Oleme Eesti motokrossiga olnud seotud juba aastast 1992, mil alustasime koostööd Leokite motodünastiaga nii rahalise toetajana kui määrdeainepartnerina. Ka Sõmerpalu motokross on tänaseni ADDINOLi jaoks tähtsal kohal. See pikk ja edukas koostöö ning kogemused on näidanud, et oleme motokrossimaailmas tõsiselt võetavad määrdeainepartnerid,“ ütles ADDINOL Lube Oil OÜ juhatuse liige Meelis Orgla, kes kirjutas eile alla koostöölepingule.

Orgla sõnul mängivad kvaliteetsed määrdeained tänapäeva motospordis äärmiselt olulist rolli ja motokrossi Eesti meistrivõistluste sarja kaudu tahab ettevõte laiemalt tutvustada ADDINOLi spetsiaalset Pole Positioni tsikliõlide sarja.

ADDINOL motokrossi Eesti meistrivõistluste sarja kuulub neli etappi: 9.–10. mail Pärnus, 30.–31. mail Karksi-Nuias, 15.–16. augustil Lange motokeskuses Tartus ja 12.–13. septembril Tihemetsas. Sõidetakse kolmeteistkümnes eri klassis ja kogu sarja auhinnafond on 16 800 eurot.

„Püüame igal aastal motokrossi Eesti meistrivõistluste taset tõsta nii võistlejate kui pealtvaatajate jaoks ning oleme väga tänulikud, et ADDINOL on valmis sellesse oma panuse andma,“ ütles Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni peasekretär Helen Urbanik.

ADDINOL motokrossi Eesti meistrivõistluste esimene etapp toimub juba 9.–10. mail Pärnu Lennuvälja Motopargis, kus astuvad üles eelmise aasta Rahvuste krossi koondise liikmed Tanel Leok, Gert Krestinov, Harri Kullas ja teised meie kiiremad sõitjad ning samuti Läti ja Soome tugevad võistlejad.

Osta pilet juba täna Piletilevist. Kõigi pileti ostjate vahel läheb loosi kaks Tallinki kruiisi Rootsi!

Lähem info Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni kodulehel http://www.msport.ee/events/addinol-motokrossi-emv-i-etapp/