Hõbesponsor 8. korda toimuval PELICE konverentsil USAs Atlantas

Kaheksas Panel & Engineered Lumber International Conference & Expo (PELICE) on inseneri- ja täispuidu sektori ekspertidele suunatud maailma populaarseim konverents. Konverentsi kahel päeval, 31. märtsil ja 1. aprillil 2022, toimub hulgaliselt plenaarettekandeid ja esitlusi, mis käsitlevad uusi projektide arendusi ja tootmistehnoloogiaid seoses spooni, vineeri, OSB- ja MDF-plaatide, laastplaatide, puitmaterjali ja täispuiduga. Ettekannete vahele jäävad pausid pakuvad head võimalust erialaseks infovahetuseks ja tutvumiseks üle 80 väljapanijaga.

Meil on hea meel, et ADDINOL võtab sel aastal konverentsi programmist osa. Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna müügijuht Steffen Bots annab oma ettekandes ülevaate ADDINOLi määrdeainete jõudlusest koos kasutusnäidetega puidutööstuses. Ettekande rõhuasetus lasub hõõrdumise mõjul energiakulule.

Kaheksas Panel & Engineered Lumber International Conference & Expo (PELICE) toimub 31. märtsist kuni 1. aprillini Omni hotelli Grand Ballroom North saalis Atlanta CNN Centeris Georgia osariigis Ameerika Ühendriikides.

31.03.2022–01.04.2022
Omni hotell, CNN Center, Atlanta
boks P 517
http://pelice-expo.com

ADDINOL FoodProof sortimendi väljapanek ANUGA FoodTec 2022 messil

ANUGA FoodTec on ainus kõiki toiduainetööstuse tahke hõlmav mess maailmas. Kaheksasse teemavaldkonda jagatuna saavad külastajad osa üle 1500 väljapanija pädevusest erinevates toiduainetööstuse harudes, alates toiduainete töötlemisest kuni pakendamise ja säilitamiseni. „Environment & Energy“ segmendis tutvustatakse tehnoloogiaid keskkonnasõbralikuks, ökonoomseks ja jätkusuutlikuks energiamajanduseks. Oma innovaatilisi lahendusi ja uudistooteid villimis- ja pakendamisprotsesside optimeerimiseks, ressursside säästmiseks ja tootekvaliteedi kindlustamiseks esitlevad väljapanijad „Filling & Packaging“ segmendis.

ADDINOL osaleb sel aastal ANUGA FoodTec messil esimest korda. Oma laia FoodProof tootevalikuga võtab ADDINOL koha sisse „Foodprocessing“ segmendis: kõrge jõudlusega määrdeained, mis määrivad tõhusalt ja usaldusväärselt seadmeid ja masinaosi isegi äärmuslikes ekspluatatsioonitingimustes, nagu ahjudes, jahutuskonveierites või kokkupuutel niiskusega, ning kindlustavad erinõuete täitmise toiduainete käitlemisel.

26.04.–29.04.2022
Kölni messikeskus, Saksamaa
saal 07.01, boks F 038
https://www.anugafoodtec.de

ADDINOL esitleb innovaatilist toodet Euro Chlor messil Varssavis

3. kuni 5. mail 2022 toimub Varssavis DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre hotellis ja konverentsikeskuses 11. rahvusvaheline klooritehnoloogia konverents ja mess Euro Chlor. Ürituse teemaks on „Kloorleelis: aitame hoida planeedi meile kõigile puhtana“. Paralleelselt konverentsiga saavad tööstusharu esindajad, nagu inseneribürood, seadmetootjad ja teenusepakkujad, näidata oma ekspertteadmisi interaktiivsel messialal.

ADDINOL osaleb esimest korda väljapanijana Euro Chloril. Fookuses on määrdeained, mis on spetsiaalselt kohandatud väga keerulistele tingimustele kloori sisaldavate protsessigaaside komprimeerimisel. Koostöös Siemens Turbomachineryga arendatud ADDINOL Turbine Oil CA seob tänu ainulaadsele tehnoloogiale kloori sisaldavaid ühendeid. Kloori sisaldavate ühendite keemiline sidumine garanteerib maksimaalse tootmiskindluse, kuna masinaosad on optimaalselt kaitstud korrosiooni eest, ja pikemad õlivahetusvälbad võrreldes tavapäraste turbiiniõlidega.

03.05.–05.05.2022
DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre, Varssavi, Poola
boks 11
https://eurochlor2022.org/

ADDINOL osaleb maailma suurimal keskkonnatehnoloogia messil – IFAT 2022

IFAT on suurim vee-, reovee-, jäätme- ja toormemajanduse platvorm ning oma trendide, innovatsioonide ja lahendustega esindatud kõikjal maailmas. Peale Müncheni toimuvad IFAT messid ka Hiinas, Indias, Lõuna-Aafrikas ja Türgis. Pärast seda, kui 2020. aastal jäeti IFAT München pandeemia tõttu ära, avab nüüd maailma suurim keskkonnatehnoloogia mess 2022. aasta 30. maist kuni 3. juunini taas oma uksed külastajatele Müncheni messikeskuses.

IFAT 2022 hübriidmessil pakutakse efektiivseid lahendusi jäätmete taaskasutuseks, vee ja sekundaarsete toorainete käitlemiseks, nt energia tootmiseks sekundaarsetest toorainetest ja jäätmetest. Lisaks presentatsioonidele messil ja silmast silma on konverentsi programmi kõrghetked ning toodete ja innovaatiliste lahenduste esitlused jälgitavad ka veebis.

ADDINOL osaleb IFAT 2022 messil koos ettevõttega Bayern BHKW GmbH, kel on 50 aastat kogemusi hajaenergeetika seadmete ehituses ja kes pakub alates 1990ndate aastate algusest kvaliteetseid soojus- ja elektrienergia koostootmisseadmeid. ADDINOL täiendab Baierimaalt pärit perefirma tehnika väljapanekut sobivate määrdeainetega, nagu gaasimootoriõlide ja jahutusvedelikega, ning täisteenindusega, mis kätkeb endas regulaarset õli seisundi jälgimist laborianalüüsidega.

30. mai – 3. juuni 2022
Müncheni messikeskus, Saksamaa
saal A4, boks 302
https://ifat.de