10.01.–12.01.2012 toimub Saksa Biogaasi Assotsiatsiooni 21. konverents ja mess, mille motoks on „Biogaas suudab – detsentraalselt, efektiivselt, jätkusuutlikult“. Seekord toimub Euroopa suurim biogaasiteemaline mess Bremenis. Loomulikult võtab messist osa ka meie Saksa emaettevõte ADDINOL Lube Oil GmbH.

Konverentsi keskseks teemaks on tuleval aastal Saksamaal jõustuv taastuvenergiaseaduse (EEG) muudatus. Lisaks arutatakse foorumitel, töötubades ja ettekannetes sellistel teemadel nagu biogaasi roll jätkusuutlikus energiavarustuses, gaasi juhtimine võrku ja trendid energiataimede kasvatuses. Lisaks räägitakse elektri otseturustamisest, efektiivsuse suurendamise võimalustest ja seadmete uuendamisest.

Biogaasi Assotsiatsiooni konverents ja mess on suurepärane platvorm, kus on võimalik saada infot kõige biogaasiga seonduva kohta, vestelda ekspertidega ja sõlmida uusi tutvusi. Üritusele on registreerunud juba üle 400 väljapanija (käitajad, tootjad, planeerijad, masinaosade tarnijad, teadusasutuste esindajad). Võrreldes 2011. aastaga, mil messi külastas 6900 inimest, on seekord oodata veelgi rohkem külastajaid. Assotsiatsioon näeb biogaasi valdkonnas endiselt väga suurt arengupotentsiaali, kuna kõik võimalused pole veel sugugi ammendunud.

Tulge ja külastage ADDINOLi messil BIOGAS 10.01.–12.01.2012 Bremenis. ADDINOL tutvustab oma gaasimootoriõlisid (tööks biogaasiga, teiste erigaasidega ja maagaasiga) MG 40-Extra Plus, MG 40-Extra LA ja MG 40-Extra Synth, millel on olemas juhtivate gaasimootoritootjate GE Jenbacheri, MWM-i, MTU Onsite Energy ja MAN-i heakskiit.

ADDINOL messil BIOGAS
10. kuni 12. jaanuar 2012, mess Bremen
5. hall, boks 611