Egon Kauri peetakse Eesti autorallisõitjatest esimeseks, kes on olnud kõige lähemal ralli MM-tiitlile ning kelle suurimaks saavutuseks on 2011. aasta Soome ralli võit WRC Academy sarjas. Tänavu sõidab ta WRC2 sarjas Ford Fiesta R5-ga.

Esimesel EMV etapil rallisprindis Saaremaal Kaugatoma 8 kilomeetri pikkusel katsel neljaveoliste klassis näitasid Egon Kaur ja Erik Lepikson kõrget taset ja saavutasid 1. koha.

Lisaks rohkem kui kümneaastasele rahvusvahelisele võidusõidukogemusele on Kaur ka ainukese eestlasena läbinud Rahvusvahelise Autospordiliidu (FIA) aastase koolitusakadeemia ja omab sõidukoolitaja sertifikaati. Tema juhendamisel toimuvad koolitused sõitjatele nii tavaliikluses kui ka võistlusrajal Kaur Motorspordis. Lisaks on võimalik sealt ka rentida erinevaid sõiduvahendeid nii koolitusteks, treeninguteks kui ka võistlusteks. ADDINOL on Kaur Motorspordi ametlik õlipartner ja kõigis klubi autodes kasutatakse ADDINOLi määrdeaineid.

“Meie tihedam koostöö ADDINOLiga sai alguse 2014. aastal, kuna otsisime klubile õlipartnerit. Olenevalt hooajast tuleb teha keskmiselt 30 kuni 40 õlivahetust aastas ning kuna õlile seatavad nõuded autospordis on väga kõrged ja selle kvaliteet määrab ära kõige kallimate detailide soorituse ja kestvuse, siis see saigi ADDINOLi valikul määravaks,” rääkis Egon Kaur.

“Meil on alati väga hea meel oma ala tippudega koostööd teha ja olla abiks oma määrdeainealaste teadmistega ja kogemustega, “ lausus ADDINOL Lube Oil OÜ juhatuse liige Meelis Orgla.

Kaur Motorspordi eesmärgiks on pakkuda tugevat konkurentsi teistele Eesti tippklubidele. Egon Kauri sõnul on hea meel tõdeda, et järjest enam mõistetakse kui tähtis on enda võimete arendamine koos autoga.

“Nõudlus sellisele ärile muudkui kasvab ning loodan, et tulevikus oleme vägagi arvestatavad tegijad Eesti turul,” lausus Kaur kindlalt.

Kaur peab ise enda sportlase karjääris eesmärgiks WRC2 sarja debüütaastal läbi lüüa ning esikohast madalamate sihtide peale ei mõtle.

“Elame kaasa ja hoiame ikka pöialt, et Kaur täidaks maailmameistrivõistlustel kõik endale seatud eesmärgid, “ lisas Meelis Orgla.