Aprilli kuu jooksul osales Addinol Mineralöl Marketing OÜ Vene tütarfirma Addinol RUS kahel messil – 8.–12. aprillil St. Peterburi rahvusvahelisel messil „Mir Avtomobilja 2009“ ning 14.–16. aprillil ehitus-, metallitöö- ja teedeehitusmasinate ja -seadmete erialamessil Jekaterinburgis.

„Mir Avtomobilja 2009“ 18. rahvusvaheline autonäitus toimus Peterburi spordi- ja kontserdikompleksis SKK, mis oli näituse ajaks muudetud suursuguseks autode, busside, mootorrataste, eritehnika ja tuuningfirmade esitluskeskuseks. Hinnanguliselt külastas messi 55 000 huvilist. Addinol RUS oli messil esindatud oma töötajatega, kellel olid ettevalmistatud väga head infomaterjalid jagamiseks sihtrühmale spetsiaalselt antud messil. Lisaks toetas Addinol RUS messi viimasel päeval toimunud autosprinti Addinoli firmakingitustega.

Üheksandat korda toimunud erialamessil KOSK Rossija keskuses Jekaterinburgis tutvustasid kolme päeva jooksul mitmed ehitus-, metalli- ja tee-ehitusfirmad oma tehnikat. Messil osales 84 ettevõtet Venemaalt, USA-st, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Poolast, Soomest, Rootsist, Türgist ja Bulgaariast. Mess toimus 1200 m2 sisehallis ja 5000 m2 välipinnal. Addinol RUS osales oma meeskonnaga messil, et tutvustada end potentsiaalsetele klientidele ja luua uusi kontakte.

Järgmisena osaleb Addinol RUS 2.–6. juunil Moskvas toimuval ehitus- ja ehitustehnoloogiamessil „STT“. 27.–31. augustil toimub Moskvas tähtis rahvusvaheline mess „Motoshow 2009“, mis on saanud Addinol RUS-ile traditsiooniliseks külastuspaigaks. Ettevalmistused messiks algasid juba eelmise aasta lõpus.