Tänavune Agritechnica mess toimub 15. kuni 19. novembril. Üle 300 000 ruutmeetri suuruse pindalaga, 2600 väljapanijaga 48 riigist ja umbes 350 000 külastajaga on Agritechnica tähtsaim mess Saksamaal, mis keskendub põllu- ja metsamajandusele, loomakasvatusele, aiandusele, viinamarjakasvatusele ja kalandusele. Mess toimub Hannoveris iga kahe aasta tagant vaheldumisi messiga Eurotier/BioEnergy Decentral, millel osaleti eelmisel aastal koos Saksa Biogaasi Assotsiatsiooniga. Agritechnica messil on ADDINOL Lube Oil GmbH sel aastal esindatud oma boksiga esmakordselt.

Kaasa võetakse loomulikult ADDINOLi tooted kasutamiseks põllu- ja metsamajanduses, nt mootori- ja traktoriõlid, hüdroõlid, eritooted ja määrded. Lisaks esitletakse ADDINOLi gaasimootoriõlisid tööks biogaasi, erigaaside ja maagaasiga.

Energia tootmine erigaasidest koostootmisjaamades muutub üha populaarsemaks. Ressursside nappuse, energianõudluse suurenemise ja kliima soojenemise tõttu leiavad taastuvad energiaallikad üha laiemat kasutust. Tegemist on tulusa äriga, mis esitab siiski ka mitmeid väljakutseid. Energiajaamad toodavad kasumit vaid siis, kui seadmed töötavad probleemideta. Kui aga gaasimootor enneaegselt ära väsib või liiga tihti uut õli vajab, on närvikulu suurem kui kasum.

ADDINOLi gaasimootoriõlid MG 40-Extra Plus, MG 40-Extra LA ja MG 40-Extra Synth tagavad pikimad vahetusvälbad ja gaasimootori maksimaalse töökindluse ning omavad juhtivate gaasimootoritootjate litsentse. ADDINOLi hindamismaatriksiga ja regulaarsete õlianalüüsidega määratakse individuaalselt iga seadme optimaalne õlivahetusvälp. Eriti tähtis eelis on õlide oluliselt pikem kasutusiga (võrreldes tavapäraste õlidega on see kuni 50% pikem). Lisaks on tagatud silindri-kolvi-grupi laitmatu puhtus ja ülitõhus korrosiooni- ja kulumisvastane kaitse.

Külastage ADDINOLi Agritechnica messil 15. kuni 19. novembril Hannoveris!

15. kuni 19. november 2011
Hannoveri messiväljak
hall 20, boks F07