Alates 1. septembrist asub ADDINOL Lube Oil OÜ Eesti turu müügidirektorina ametisse regionaalne müügijuht Meelis Varimaa.

Kaheksa aastat ADDINOLis töötanud Meelis Varimaa on võimekas ja aktiivne mees, kes jätkab Eesti turu juhi ameti kõrvalt koostööd ka oma olemasolevate  klientidega.

Senine ADDINOL Lube Oil OÜ Baltimaade turujuht ja juhatuse liige Meelis Orgla lahkub ametist omal soovil, et võtta vastu uusi väljakutseid ettevõtjana.

Meelis Orgla alustas 1999. aastal ADDINOLis tööd müügiesindajana ja juhtis alates 2008. aastast Eesti, Läti ja Leedu turgude tööd.
„16 aastat ühes ettevõttes on pikk aeg. See saab olla võimalik, kui on täidetud vähemalt kolm põhilist eeldust: huvitav ja mitmekülgne valdkond, hea töökeskkond ning väga hea ja asjalik meeskond. Need on kõik ADDINOLis olemas,“ sõnas Meelis Orgla. Tema sõnul olid need aastad ADDINOLis väga huvitavad ja arendavad.

ADDINOL Lube Oil OÜ ärijuhi Tiina Suija sõnul on pikaaegse juhi lahkumine alati kurb, kuid paratamatu. „Jah, koostöö Meelis Orglaga sujus meil tõesti kõik need 16 aastat väga hästi. Hea on töötada koos inimesega, kes on alati positiivne, sõbralik, koostööaldis ja avatud uutele ideedele. Samas mõistan väga hästi ka Meelist, kes otse ülikoolist meile tööle tulnuna otsustab nüüd teha kannapöörde ja hakata ise ettevõtjaks. Kogu meie meeskond soovib talle selleks palju jõudu ja jaksu!“ ütles Tiina Suija.

ADDINOLi Läti ja Leedu turgude juhtimise võtab üle Ukraina, Valgevene ja Moldova turujuht Vladislav Hanenko, kes on näidanud end äärmiselt tugeva juhina keerulistel aegadel ja rasketel turgudel.

Lisainfo:
Tiina Shein
ADDINOL Lube Oil OÜ
tiina.shein@addinol.ee