Tuuleenergia tähtsus aina kasvab. Mitte ainult Euroopas, vaid ka Põhja-Ameerikas ja Aasias rajatakse pidevalt uusi tuuleparke. Tuuleparkide arendamisel on maailmas juhtiv positsioon Saksa tootjatel ja tarnijatel. Seetõttu toimub maailma suurim ja tähtsaim tuuleenergiasektori mess HUSUM WindEnergy, kuhu tulevad kokku kõik selles sektoris tegevad ettevõtted ja võtmeisikud, loomulikult Saksamaal. 21.–25. septembril toimuval messil osaleb ka Addinol MM OÜ emaettevõte Addinol Lube Oil GmbH.

Messi külastajate ja väljapanijate arvukus peegeldab juba aastaid tuuleenergia üha kasvavat tähtsust. Sel aastal osaleb messil üle 950 tuulikutootja, masinaosade tarnija, käitaja, teenindusettevõtte, planeerimisbüroo ja ühingu 35 riigist. Messile, mille väljapanekute pinna suuruseks on 43 000 m2, oodatakse ca 25 000 külastajat 70 riigist.

Addinol Lube Oil GmbH osaleb tuuleenergia tähtsaimal messil juba neljandat korda, kuna taastuvenergia ja säästlik ümberkäimine loodusvaradega muutuvad järjest tähtsamaks. ADDINOL Eco Gear sobib optimaalselt kasutamiseks tuulikute suure koormuse all töötavates reduktorites. Lisaks kindlale ja laitmatule määrimisele tagab õli ka suurepärase kasuteguri ning aitab tänu pikemale kasutusintervallile säästa keskkonda. HUSUM WindEnergy 2010 messil esitleb Addinol Lube Oil GmbH Eco Gear M ja S sarja õlidele kehtivat pikaealisusgarantiid „Longlife x 4“. Addinol garanteerib reduktoriõlile 4-aastase kasutusea. Eco Geari seisundit jälgitakse kogu garantii aja jooksul regulaarsete õlianalüüsidega. Addinoli tootevalikus leidub optimaalseid lahendusi ka teistele tuulegeneraatori määrimiskohtadele.

Addinol HUSUM WindEnergy messil
21.–25. september 2010
hall 5, messiboks 5A20

Vaadake ka www.husumwindenergy.com