EuroTier on üks maailma juhtivaid loomapidajatele korraldatavaid messe, mis toimub iga kahe aasta tagant. Viimati meelitasid kaasaegse loomapidamisega seotud tehnikat, töövahendeid ja teenuseid pakkuvad ning geneetikaga tegelevad väljapanijad Hannoverisse kohale üle 130 000 külastaja. EuroTieri raames toimub ka mess BioEnergy Decentral, mis keskendub tehnoloogilistele arengutele bioenergia ja taastuvenergia sektoris ning detsentraalsele energiavarustusele. Addinol MM OÜ Saksa emaettevõte Addinol Lube Oil GmbH osaleb sel aastal BioEnergy Decentral messil esimest korda.

16.–19. novembril 2010 avab EuroTier taas Hannoveris uksed spetsialistidele ja eraisikutele, kes tunnevad huvi põllu- ja metsamajanduse, loomapidamise ning taastuvenergia vastu. Kahes hallis toimuva BioEnergy Decentral messi raskuskese lasub energiatehnikal, detsentraalsel energiavarustusel, biogaasil, biokütteainetel ja biokütustel ning energiavarustusel ja energiakaubandusel.

Addinol Lube Oil GmbH, kes on olnud juba neli aastat Saksamaa Biogaasi Assotsiatsiooni liige, esitleb messil oma valdkonnaspetsiifilisi tooteid ja teenuseid Biogaasi Assotsiatsiooni ühisstendil. Kaasas loomulikult laialdased teadmised ning praktilised kogemused gaasimootoriõlide MG 40-Extra Plus ja MG 40-Extra LA kasutamisel elektri ja soojuse koostootmisjaamades, mis töötavad bio- ja erigaaside jõul.

ADDINOL messil BioEnergy Decentral
16.–19.11.2010, Hannoveri messikeskus
hall 25, stend H14
Saksamaa Biogaasi Assotsiatsiooni ühisstend