ADDINOL FG Grease AL 2 on lõhnatu ja maitsetu liuge- ja veerelaagrite erimääre, mis on valmistatud sünteetilistest baasõlidest (PAO), sööbimisvastastest (EP) manustest, valget värvi tahketest määrdeainetest ja alumiiniumkompleksseebist. Määrde kasutustemperatuur jääb vahemikku -45 °C kuni lühiajaliselt maksimaalselt +200 °C. Olles vananemiskindel ning vastupidav veele ja desinfitseerimisvahenditele, täidab ja ületab ADDINOL FG Grease AL 2 seadmetootjate nõudeid seoses järelmäärimisintervallidega.

ADDINOL FG Grease AL 2 on nüüd H1 tootena registreeritud NSF nimekirjas. Seega tohib seda erimääret kasutada kõikjal toiduaine-, farmaatsia- või kosmeetikatööstuses, kus pole välistatud määrdeaine kokkupuutumine toodanguga. Iseäranis hästi sobib FG Grease AL 2 kasutamiseks suurköökides, küpsetusautomaatides, haiglates ning jookide ja loomasööda tootmisel. Palun järgige seadmetootja tehnilisi ettekirjutusi.

H1 määrdeaineid, mida nimetatakse sageli ka toiduainetööstuse määrdeaineteks, kasutatakse määrimiskohtades, kus toiduained või loomasööt ning farmaatsia- või kosmeetikatooted võivad lühiajaliselt kokku puutuda kasutatavate määrdeainetega. Nende tervisele ohutute toodete registreerimise ja nimekirja (www.nsf.org) kandmisega tegeleb NSF (National Sanitation Foundation).