Bulgaaria iga-aastane juhtiv rahvusvaheline põllumajandusmess BATA AGRO toimus 8.–12. mail Stara Zagora lennuväljal. Populaarsest kevadisest põllumajandusmessist, mis toimus juba 3. korda, võtsid osa kõik valdkonna juhtivad ettevõtted. Teiste seas osales messil oma müügiboksiga ka ADDINOLi Bulgaaria esindus.

Bulgaaria Põllumajandusmasinate Müüjate Assotsiatsiooni korraldatud BATA AGRO 2012 messist võtsid osa kõik Bulgaaria suuremad põllumajandusmasinate importijad ja müüjad ning paljud teised selle valdkonnaga seotud ettevõtted, nagu näiteks määrdeõlide, tööriistade, pesemisseadmete, aiatehnika, väetiste ja taimekaitsevahendite müüjad ning finantsasutused. Messi eesmärk oli kokku tuua Bulgaarias tegutsevad põllumajandusettevõtted, vahetada kogemusi ja aidata luua koostöökontakte, et arendada Bulgaaria põllumajandussektorit.

BATA AGRO kogub iga aastaga üha enam populaarsust. Võrreldes eelmise aastaga oli tänavu messil osalejate arv kaks korda suurem.

ADDINOLi Bulgaaria turujuht Jaanus Lember räägib: „Mess jättis väga hea mulje. Huvilisi oli palju ja paistab, et Bulgaarias töötab mess reklaamivahendina veel väga tõhusalt. Põllumees on ikka selline tõsine mees, kes tahab ise asju käega katsuda ega usalda interneti teel ostmist-müümist. Sellepärast oli see mess just põllumeeste jaoks suurepärane võimalus tutvuda korraga mitmesaja firmaga põllumajandussektorist, näidismasinate ja valdkonna spetsialistidega. Eriti positiivne oli see, et huvilised said messil esitletud masinaid testida kõrvaloleval heinamaal!“