Iga korraliku sõidukijuhi ja -omaniku teekond algab autokoolist. Liikluseeskirjade ja ohutu liiklemise õppimise kõrval on tähtis uutele juhtidele õpetada ka teadmisi sõiduki hooldusest ja mootoriõlidest. Seetõttu alustas Addinol MM OÜ koostööd Haja autokooliga Tallinnas.

Koostöö eesmärk on tutvustada Addinoli kaubamärki värskele autojuhile ning kinnistada harjumus kasutada oma sõidukis korrapäraselt kvaliteetseid mootorõlisid. Väga tähtis osa on ka teavitamisel uutest keskkonnasäästlikest mootoriõlidest ning nende kasust nii autole kui loodusele.

Oma informatiivsete loengutega soovime harida meie teedel sõitma hakkavaid algajaid autojuhte ja juba sõitvaid staažikaid autojuhte erinevatel rohelise mõtteviisi teemadel. Meie eesmärk on suunata neid tegema õigeid valikuid oma auto, muruniiduki, mootorsae ja teiste määrdeaineid nõudvate masinate hoolduses. Kõigile autokooli õpilastele jagatakse Addinoli kirjaplokid ja pastakad, et loengutes vajalikku infot mugavalt kirja panna. Lisaks on saadaval ka mitmed Addinoli toodete brošüürid.

Autokool Haja on tegutsenud Tallinnas 1991. aastast ja on Eesti Autokoolide Liidu (EAKL) liige.