5. oktoobril 2007 tähistas Saksamaa õlikontserni Addinol Lube Oil GmbH Eesti tütarettevõte Addinol Mineralöl Marketing OÜ oma 15. tegevusaastat suure sünnipäevapeoga Tallinnas KUMU Kunstimuuseumis. Peole kutsutud koostööpartnerite, väliskülaliste, praeguste ja endiste töötajate tuju hoidsid üleval õhtujuht Mart Sander, vokaalansambel Noorkuu ning tuntud lauljad Gerli ja Tanel Padar.

Addinol alustas oma määrdeainete müümist Eestis 1992. aastal, olles siin üks esimesi Lääne päritoluga õlifirmasid. Aastail 1992–1996 tegutses Addinol Eestis Saksamaa tootja filiaalina, alates 1997. aastast aga juba iseseisva ettevõttena.

Addinol on 15 aastaga kasvanud Eesti õlituru liidriks, koordineerides Põlvast rahvusvahelise õlikontserni toodete müüki ka Venemaal, Ukrainas, Valgevenes, Lätis, Leedus, Moldovas, Bulgaarias, Gruusias, Armeenias, Soomes ja Rootsis. Lisaks Addinoli määrdeainetele esindame Balti riikides ka maailma suurimat reduktoritootjat FLENDER.

Need on suured territooriumid ja suured väljakutsed. Kuid tänu Saksamaa emafirma innovaatilisele arengule ja uue põlvkonna määrdeainete väljatöötamisele on vajadus Addinoli toodete järele järsult kasvanud kogu maailmas. Eestis on Addinoli turuosa ca 30%.

Kogu oma tegevusaja jooksul oleme põhitähelepanu pööranud professionaalsusele. Meie eesmärgiks on olla kompetentne partner igale kliendile. Et suuta nõu ja jõuga abiks olla, tuleb end pidevalt kursis hoida uusimate tehnikasaavutustega, tuleb end koolitada, täiendada, harida. Addinoli müügimeeskond on tehnilise baasharidusega, olgu ametiks mehhaniseerija, insener, keemik, mäeinsener või isegi raketiehitaja. Kui nii laialdaste teadmistega spetsialistid oma jõud ühendavad, on kõik eeldused loodud, et pakkuda ka kõige nõudlikumale kliendile kõige innovaatilisemaid lahendusi. Meie spetsialistide hoolas pilk jälgib pidevalt partnerite masinaid, et oleks võimalik ära hoida kallite seadmete kahjustusi, tööseisakuid, masinate remonti ja ootamatut rivist väljalangemist. Õli ei ole enam ammu lihtsalt sisseostetav kaup, vaid tähtis konstruktsioonielement, mida targalt kasutades võime saavutada üllatavalt häid tulemusi.

Oleme tänulikud kõikidele oma koostööpartneritele Eestis, sest just tänu Teile oleme suutnud saavutada ja säilitada liidripositsiooni siinsel õliturul. Täname Teid usalduse eest!  Omalt poolt lubame ka tulevikus õla alla panna mis tahes määrdemajanduse uuendust vajavatele projektidele. Addinoli maailmas on pidevalt võimalik avastada midagi uut, sellepärast tutvuge meie uue kodulehega, küsige nõu meie ekspertidelt, oleme meelsasti Teie teenistuses!