Määrdeained vanasõidukitele ja youngtimer’itele

Vanasõidukid ja youngtimer’id esitavad kasutatavale määrdeainele teistsuguseid nõudeid kui praeguse aja sõidukid. Tänapäevased mootoriõlid sisaldavad erinevaid manuseid. Oma heade pesemisomaduste tõttu leotavad nad lahti mootorisse ladestunud setted. Vanasõidukites ja youngtimer’ites põhjustaksid selliste omadustega mootoriõlid aga õlikanalite ummistumist. Tagajärjeks võivad olla tõsised mootoririkked. Lisaks võivad määrdeaine kokkusobimatusest tihendimaterjalidega ja kasutatud metallidega tekkida lekked, mis kahjustavad mootorit.

Seetõttu ei paku ADDINOL ainult viimastele kvaliteedinõuetele vastavaid ja uusimate litsentsidega mootori- ja transmissiooniõlisid, vaid ka universaalseid ja eriotstarbelisi määrdeaineid vanematele sõidukitele, alates mootori- ja transmissiooniõlidest kuni töövedelike ning praktiliste aerosoolide ja määreteni välja.

Brošüür ADDINOL Classics annab ülevaate laiast tootevalikust ja sisaldab palju kasulikke nõuandeid sobivate määrdeainete valimiseks ja kasutamiseks. Brošüüri saate mugavalt alla laadida rubriigist Allalaetavad failid.

Võtke ühendust meie tehnilise meeskonnaga

Tooteid puudutavate küsimustega pöörduge palun meie abivalmi meeskonna poole. Selleks täitke allpool oleva kontaktivormi väljad või helistage numbril +372 627 9999.