Maikuu viimasel reedel olid kõik Addinoli kliendid, koostööpartnerid ja sõbrad kutsutud rahvuslikule peole Eesti Põllumajandusmuuseumi Rukkiküüni, et tähistada Saksa emafirma 80. juubelit.

Fantastiline ilm ja head suhted meelitasid peole üle saja vahva inimese, keda oli spetsiaalselt tervitama tulnud ka Addinoli emafirma tegevjuht ja üks omanikke Georg Wildegger Saksamaalt. Üheskoos Addinol Eesti ärijuhi Tiina Suijaga peeti tervitus- ja tänukõne ning võeti vastu kinke ja õnnitlusi.

Külalisi kostitati küllusliku rahvusliku toidu ja joogiga, mille kõrvale sai nautida muusikat Eeva ja Villu Talsilt ansamblist Curly Strings. Head tuju aitasid üleval hoida põnevad tegevused ja mängud, kus sai proovile panna nii tehnilist taipu, loogilist mõtlemist ja kiirust.

„Ei ole elu ilma õlita! 80 aastat on Addinoli õli pannud asjad liikuma ja kasvama! Sellise toreda emotsiooniga tegutseb Addinoli meeskond edasi ja liigub uute juubelite suunas. Sügav kummardus igale külalisele, kes kohale tuli ja peost osa võttis. Samuti ka suured tänud kõigile neile Addinoli headele klientidele, kellega meid ühendab edukas koostöö, kuid kes Tartusse juubelipeole ei saanud tulla. Ilma teieta poleks ka Addinoli Eestis,“ tänas Tiina Suija kõiki Addinoli Eesti kliente.