Maailma juhtiva krediidireitingu agentuuri Experian tütarettevõtte Krediidiinfo AS poolt ADDINOL Lube Oil OÜ-le väljastatud 2015. aasta Eduka Eesti Ettevõtte tunnistuse raames anti ettevõttele 2014. aasta majandusandmete põhjal krediidihinnang VÄGA HEA ehk AA.32 töötajaga ADDINOL Lube Oil OÜ kahe viimase aasta müügitulu on küll languses, kuid Krediidiinfo hinnangul on selle tase endiselt väga kõrge. Ettevõtte 2014. aasta müügikäive oli 14 745 520 eurot, millest umbes 75% moodustas eksport. ADDINOL Lube Oil OÜ maksejõuetuse tõenäosus on krediidireitingu järgi 1,2% ehk madal.

„Muidugi on meil suur rõõm kuulda, et oleme saanud 2014. aasta tulemuste põhjal taas kord kõrge reitingu – AA. Kuid meie igapäevane töö ei käi mitte kõrgete reitingunäitajate nimel, vaid ikka eelkõige selle nimel, et teha oma tööd maksimaalselt hästi, olla kasulikud meie klientidele, aidata neil õlimajanduse tõhustamisega kulusid kokku hoida, pikendada masinate tööiga ja vähendada tööseisakuid,“ räägib ADDINOL Lube Oil OÜ ärijuht Tiina Suija.

Suija sõnul on jätkuvalt kõige suuremaks murelapseks kindlasti raha laekumine, mis võrreldes ülemöödunud aastaga on liikunud isegi halvemuse poole.

„Viimase 1,5 aastaga on kogu maailm meie ümber drastiliselt muutunud, mis mõjutab otseselt ka meie äritegevust. Kuid oleme tugev ja ühtehoidev meeskond ja pingutame, et vaatamata raskustele jätkata oma pikaajaliste plaanide ja ideede elluviimist,“ lisab alati optimistlik Tiina Suija.

Eduka Eesti Ettevõtte tunnistus koos reitinguga VÄGA HEA (AA) kinnitab ADDINOLi usaldusväärsust ning on suureks tunnustuseks nii koostööpartnerite kui ka oma töötajate silmis. ADDINOL on pälvinud AA reitingu väga heade majandusnäitajate eest korduvalt ka varasematel aastatel.

Krediidiinfo reiting on ettevõttele antav hinnang, mis määratakse majandus-, finants- ja maksekommete koondhindena. Reitingud jagunevad seitsmesse kategooriasse: suurepärane (AAA), väga hea (AA), hea (A), rahuldav (BBB), kasin (BB), nõrk (B), mitterahuldav (C).