Tere tulemast ADDINOLi,
ühte moodsaimasse määrdeõlitehasesse Euroopas! ADDINOL Lube Oil GmbH on üks väheseid sõltumatuid Saksa määrdeainetööstuse ettevõtteid, kes on edasimüüjatega esindatud enam kui 90 riigis üle kogu maailma.
Meie edulugu algas juba 1936. aasta 26. oktoobril, mil rajati Lützkendorfi mineraalõlitehas.
1990. aastal sai ettevõte oma tuntuima kaubamärgi järgi nimeks ADDINOL (Additives in Oil).
Täna arendame ja toodame rahvusvaheliselt silmapaistvas Leuna keemiatööstuspargis uue põlvkonna määrdeaineid. Nende hulka kuuluvad kõrgeimatele nõuetele vastavad mootorsõidukite määrdeained ja innovaatilised tooted kasutamiseks tööstuses.
Vaade õhust meie tehasele: esiplaanil büroohoone, labor ja logistikakeskus, taamal energiajaam. Praegu veel tühi territoorium on juba planeeritud juurdeehitusteks, mis valmivad järgmiste aastate jooksul.
Tehase suurt territooriumi ja arvukaid tehnilisi detaile on kõige parem avastada ühel pikemal jalutuskäigul. Ringkäigul möödutakse lõputult pikkadest torustikest, ...
... muljetavaldavalt kõrgetest välitsisternidest, …
... tooraine vastuvõtupunktist ja logistikakeskuse laadimisplatvormidest.
Pärast ringkäiku väljas astume tehasesse sisse ja külastame ADDINOLi suurt laborit, mis on varustatud moodsate analüüsiseadmetega.
Siin valmivad meie innovaatiliste määrdeainete retseptid, kontrollitakse põhjalikult kõiki valmistooteid, hinnatakse kõiki tooraineid enne nende kasutamist ja registreeritakse hoolikalt kõik andmed.
Laborist viib tee edasi tootmisesse. Esimeses tsehhis valmivad manused ning viskoossusindeksi parendite tootmisseade tervitab meid kõrvulukustava müraga.
Seejärel möödume tervest torude ja ühenduskohtade patareist. Nende kaudu juhitakse baasõlid ja vedelad manused spetsiaalselt selleks konstrueeritud seguritesse.
Tänu meie oskusteabele, moodsaimale tehnikale ja ADDINOLi enda väljatöötatud retseptidele valmivad nendes segurites meie kõrge jõudlusega määrdeained.
Iga valmistoode läbib laboris range kvaliteedikontrolli. Alles siis, kui määrdeaine on läbinud põhjalikud katsed, on ta valmis alustama teekonda kliendi juurde.
Lahtine kaup pumbatakse tehasest otse autotsisternidesse, kaalutakse täpselt ära ja transporditakse kohe sihtkohta.
Muid määrdeaineid säilitatakse esialgu tsisternides. Seejärel pakendatakse tooted konteineritesse või vaatidesse ...
... või meie atraktiivsetesse funktsionaalse kujuga türkiissinistesse väikepakenditesse.
Dünaamilise kujundusega ja ülevaatlikud etiketid annavad väikepakenditele ideaalse lihvi.
Pärast pakendamist ja etikettimist toimetatakse valmistoodang tootmishoonega ühendatud logistikakeskusesse.
Siit alustavad ADDINOLi kõrge jõudlusega määrdeained oma teekonda meie edasimüüjate ja klientide juurde.
Peaaegu kõikides maailma maades naudivad kliendid Leunast pärit ADDINOLi määrdeainete ainulaadset jõudlust ja suurepärast kvaliteeti
Paljud keemia ja tööstuse valdkonnas tegevad huvilised külastavad personaalselt meie tehast.
Olgu algajad tehnikud või võtmeisikud, nagu nt Mehhiko suursaadik Saksamaal, S. E. Francisco Gonzales Diaz (paremal), ADDINOL ja Euroopa üks moodsamaid määrdeõlitehaseid avaldab neile kõigile muljet.
ADDINOLi kõrge jõudlusega määrdeained – igaks otstarbeks õige toode!