Addinol MM OÜ emaettevõte osaleb messil Biogas 2011

16.12.2010

11.01.–13.01.2011 toimub Nürnbergis Saksa Biogaasi Assotsiatsiooni 20. mess, mille moto on „Biogaas suudab – looduslikult“. Addinol MM OÜ saksa emaettevõte Addinol Lube Oil GmbH on ka seekord biogaasi messil väljapanijana kohal.

Addinoli gaasimootoriõlide analüüsiaruannete uus küljendus

07.12.2010

Energia tootmine taastuvatest ressurssidest suureneb terves maailmas. Biogaasi ja erigaaside (reovee-, kaevandus- ja prügilagaasi) kasutamine on siinjuures väga tähtsal kohal. Samuti suurendatakse maagaasiga töötavate koostootmisjaamade osakaalu energia tootmises. Saksamaal on viimastel aastatel rajatud ligi 4000 jaama, mis töötavad biogaasi ja erigaaside, aga ka maagaasi jõul. Neist üle 10% kasutab Addinoli gaasimootoriõlisid, mis on meie toodete suurepärase kvaliteedi ja jõudluse tõestuseks.

Alexela jagamisrõõmu kampaania Facebookis

01.12.2010

Tänasest, 22. novembrist, sai alguse Alexela jagamisrõõmu kampaania Facebookis. Kampaaniaga soovib Alexela tänada oma pikaajalisi sõpru ja kliente. Auhinnad on välja pannud Alexela tublid koostööpartnerid EMT, Selecta, ETK, Addinol Mineralöl Marketing OÜ ja muidugi Alexela ise.

Uus toode: ADDINOL ATF XN Plus

01.12.2010

Automaatkäigukaste kasutatakse sõidukites alates 1940. aastast. Alates 1957. aastast spetsifitseeriti vastavad õlid. Transmissioonide täiustumisega suurenesid ka nõuded  määrdeainetele. Lisaks tuntud spetsifikatsioonidele Dexron ja Mercon esitavad spetsiaalseid nõudeid sõidukitootjad. Uus toode ADDINOL ATF XN PLUS täiendab senist automaatkäigukastiõlide sortimenti ning täidab nõudeid, mis garanteerivad  mugava käiguvahetuse ja sõlmede pika tööea.

Jaanus Lember rääkis perepäeval lastele määrdeõlidest

01.12.2010

19. novembril 2010 peeti Püünsi koolis Viimsi vallas traditsiooniline perepäev, kus toimusid toredad spordivõistlused, viktoriin ja oli hulgaliselt põnevaid töötubasid. Perepäeva raames ja isadepäeva puhul rääkisid isad kõigile lastele oma huvitavast tööst.

Addinoli majandusaasta lõppes edukalt

18.11.2010

Selja taha on jäämas kaks tõsist MASU aastat, mis pöörasid segi firmade arenguplaanid ja sundisid otsima kiireid ja operatiivseid lahendusi uuele tekkinud olukorrale. Hiljutisest Krediidiinfo 2009. aasta kokkuvõttest võis lugeda, et kui MASU algus viis ettevõtete kasumid, siis 2009. aasta võttis ettevõtetelt ka käibed. Kõikide Eesti ettevõtete kasumid moodustasid 2009. aasta käivetest vaid 1%.

Addinoli Ida-Euroopa keskuse uksed on avatud tarkuse taganõudjatele

17.11.2010

Möödunud aastal valminud uues Addinoli Ida-Euroopa keskuses Tartus on suurepärased võimalused koolituste läbiviimiseks – suur saal 70 inimesele, catering terrassil või halva ilma korral kolmanda korruse fuajees, samuti on maja ümber piisavalt ruumi autode parkimiseks.

Sõmerpalu Motoklubi hooaja lõpetamine

12.11.2010

Eelmisel reedel olid Võru kultuurimajja Kannel kogunenud paljud Eesti krossihuvilised. Põhjuseks oli Sõmerpalu Motoklubi hooaja lõpetamine. Kohaletulnutele näidati videokokkuvõtet möödunud hooajast, räägiti tuleva aasta eesmärkidest, tehti nalja, tantsiti, maitsti head toitu. Ka Addinoli meeskond, kes on pikki aastaid Leokite motoperekonda toetanud ja fännanud, oli sellel rõõmsal sündmusel kohal.

Uus liiklusseadus toob kaasa mitmeid olulisi muudatusi

10.11.2010

1. jaanuaril 2011 hakkab Eesti Vabariigis kehtima uus liiklusseadus, mis paneb rõhku kõigi liiklejate tähelepanelikkuse ja teadlikkuse tõstmisele. Uus liiklusseadus tulenes vajadusest ühtlustada see ülejäänud Euroopaga.

Addinoli sügisene õliseminar

10.11.2010

9. novembril algusega kell 10.00 toimub Addinoli sügisene õliseminar Tallinnas Ülemiste hotelli konverentsisaalis.

Addinol Lube Oil GmbH osaleb messil EuroTier/BioEnergy Decentral 2010

08.11.2010

EuroTier on üks maailma juhtivaid loomapidajatele korraldatavaid messe, mis toimub iga kahe aasta tagant. Viimati meelitasid kaasaegse loomapidamisega seotud tehnikat, töövahendeid ja teenuseid pakkuvad ning geneetikaga tegelevad väljapanijad Hannoverisse kohale üle 130 000 külastaja. EuroTieri raames toimub ka mess BioEnergy Decentral, mis keskendub tehnoloogilistele arengutele bioenergia ja taastuvenergia sektoris ning detsentraalsele energiavarustusele. Addinol MM OÜ Saksa emaettevõte Addinol Lube Oil GmbH osaleb sel aastal BioEnergy Decentral messil esimest korda.

Uus toode Addinoli sortimendis: ADDINOL Commercial 1040 E4

05.11.2010

Mootoriõliga Commercial 1040 E4 – uue SAE 10W-40 õliga Euro 3 nõuetele vastavatele veokitele – täiendab Addinol oma autoõlide sortimenti, et pakkuda sobivat alternatiivi eelkõige sellistele tootjatele nagu MAN, Volvo ja Mercedes-Benz.

Mammaste tervisespordirada sai uue kergliiklussilla

03.11.2010

Reedel, 22. oktoobril avati Põlva vallas Mammaste Tervisespordikeskuses uus Orajõe kergliiklussild. Silla ehituse algatajateks ja organiseerijateks olid kohaliku spordiklubi Serviti liikmed ning see on mõeldud kõikidele Mammaste terviseradade kasutajatele. Addinol, kes väärtustab Eesti sporti ja andekaid noori sportlasi, pakkus hea meelega Lõuna-Eesti sportimisvõimaluste parandamise nimel oma abi.

Ilmus Addinoli värske uudiskiri

19.10.2010

Taaskord jõudis meie klientide postkastidesse järjekordne uudiskiri "Õlidoktor annab nõu"!

Loe meie uudiskirja siit.

Addinol alustas koostööd Haja autokooliga

18.10.2010

Iga korraliku sõidukijuhi ja -omaniku teekond algab autokoolist. Liikluseeskirjade ja ohutu liiklemise õppimise kõrval on tähtis uutele juhtidele õpetada ka teadmisi sõiduki hooldusest ja mootoriõlidest. Seetõttu alustas Addinol MM OÜ koostööd Haja autokooliga Tallinnas.

Addinoli toel selgusid Olustveres Eesti parimad künnimeistrid

15.10.2010

Eesti Künnimeistrivõistlused 2010 toimusid Viljandimaal Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli õppetalu maadel  24.–25. septembril, kus kahe päeva jooksul selgitati välja tava- ja pöördatrade võistluskünni meistrid ning samuti parimad noorkündjad. Addinol on olnud künnimeistrivõistluste pikaajaline toetaja ning põllumajanduse arengu väärtustaja. 

Ilmus Addinoli kliendileht Õliekspert!

15.10.2010

Hea meel on teatada, et ilmunud on järjekordne Addinoli kliendileht Õliekspert 2010 sügis. Järjekorras viiendas kliendilehes on peateemaks Markko Märtini võidukas esinemine Mad-Croc Rally Estonial ning Addinoli roll seoses Märtini ja ralliga.

ADDINOL Super Racing – mootoriõlide tootesari suurendatud võimsusega mootoritele

15.10.2010

Meie linnapildis liigub palju autosid, mis ei jää sugugi alla ralliautodele. Pole oluline, kus Sa oma masinaga sõidad – igal juhul on hea sõidu eelduseks tõrgeteta mootoritöö. Addinoli tootevalikus on kvaliteetne sari määrdeaineid, mis on spetsiaalselt mõeldud suurendatud võimsusega mootorite jaoks.

Uued mootoriõlid Addinoli sortimendis: ADDINOL Professional 1040 E9 ja Professional 1540 E9

04.10.2010

Uued emissiooninõuded raskeveokitele ning mobiilsetele ehitus- ja põllutöömasinatele hakkavad Euroopas ja USA-s sammhaaval kehtima alates 2011. aastast. Nõuded on defineeritud normides Euro 4 ja Euro 5. Keskkonnale ja tervisele kahjulike osakeste ning lämmastikoksiidide heitkoguste oluline vähendamine tähendab ühtlasi rangemaid nõudeid heitgaasi järeltöötlussüsteemidele ja mootoriõlidele. ACEA E9 võtab kokku Ameerika tootjate API CJ-4 ja Euroopa sõidukitootjate nõuded mootoriõlidele. ACEA E9 nõuete põhjal arendas Addinol välja kaks uut mootoriõli viskoossusklassis SAE 10W-40 ja 15W-40.

Addinol Lube Oil GmbH tuuleenergia messil HUSUM WindEnergy 2010

20.09.2010

Tuuleenergia tähtsus aina kasvab. Mitte ainult Euroopas, vaid ka Põhja-Ameerikas ja Aasias rajatakse pidevalt uusi tuuleparke. Tuuleparkide arendamisel on maailmas juhtiv positsioon Saksa tootjatel ja tarnijatel. Seetõttu toimub maailma suurim ja tähtsaim tuuleenergiasektori mess HUSUM WindEnergy, kuhu tulevad kokku kõik selles sektoris tegevad ettevõtted ja võtmeisikud, loomulikult Saksamaal. 21.–25. septembril toimuval messil osaleb ka Addinol MM OÜ emaettevõte Addinol Lube Oil GmbH.

Addinoli Ida-Euroopa keskus sai üheaastaseks

10.09.2010

Addinoli Ida-Euroopa keskus Tartumaal Ülenurme tehnopargis sai eile, 9. septembril üheaastaseks ning Eesti turu keskus Tallinnas juba 11 aastaseks.

Uus toode Addinoli sortimendis: ADDINOL Premium 0530 C3-DX

06.09.2010

Uue mootoriõliga Premium 0530 C3-DX täiendab Addinol oma kaasaegset tootevalikut.

REACH ja ohutuskaardid

18.08.2010

REACH määrusega muutuvad nõuded ohutuskaardile. Uue ohutuskaardi koostamise eeskirjad leiate REACH määruse artiklist 31 ja lisast II. Lisaks töötati välja REACH juhend laiendatud ohutuskaardi (eSDS) koostamiseks.

Addinoli tooted on nüüd müügil Bauhofi e-poes

13.08.2010

Hea meel on kõigile Addinoli klientidele ja fännidele teatada, et alates augustist on suur valik Addinoli tooteid saadaval ka Bauhofi e-poes aadressil www.bauhof.epl.ee autokaupade rubriigis.

Automaatkäigukasti õlitaseme kontrollimine igal automargil erinev

04.08.2010

Kui auto mootoriõli kontrollimine ja vahetus ei ole nii keeruline ja on enamusele tuttav teema, siis automaatkäigukastõlidest ja selle vahetusest teavad vähesed, kuna tegemist on üsna spetsiifilise teemaga, kus üldistusi teha pea võimatu.

Uus toode Addinoli sortimendis: ADDINOL HV-Synth 46

04.08.2010

Addinol täiendas oma tööstusõlide sortimenti, arendades sünteetilise hüdroõli ADDINOL HV-Synth 46. Võrreldes mineraalsete töövedelikega on sünteetilisel õlil ülimalt head hõõrdumisomadused ja see sobib iseäranis hästi kasutamiseks kõrgematel töötemperatuuridel.

Uued tooted: ADDINOL Gear Oil CLP 150 PM ja CLP 220 PM

04.08.2010

Reduktorite määrimiseks paberi-, tselluloosi- ja kartongitööstuses on vaja määrdeaineid, mis oleksid vastupidavad nimetatud tööstusharus valitsevatele suurtele koormustele ja spetsiifilistele töötingimustele, s.t esmajoones kõrgetele temperatuuridele ja niiskusele. Addinol pakub nüüd spetsiaalselt selleks otstarbeks reduktoriõlisid ADDINOL Gear Oil CLP 150 PM ja 220 PM. 

Markko Märtin ja Kristo Kraag võitsid Mad-Croc Rally Estonia

19.07.2010

Pühapäeval lõppenud Mad-Croc Rally Estonia võitsid Markko Märtin ja Kristo Kraag (Ford Focus WRC), kes olid kiiremad ka kolmel pühapäevasel katsel. Kokku võitsid Märtin ja Kraag kõik 12 kiiruskatset.

Täna algab Mad-Croc Rally Estonia

16.07.2010

Täna, reedel, 16. juulil antakse Otepää suusastaadionil start rahvusvahelisele autorallile Mad-Croc Rally Estonia. Kolme päeva jooksul läbitakse Lõuna-Eesti teedel 12 kiiruskatset, kogupikkusega 189,9 kilomeetrit. Addinol on ralli ametlik õlipartner ning toetab ka Markko Märtini (Ford Focus WRC) taasstarti, kes läheb rajale number 1 all.

Mikrobiotsiidide turustamine

12.07.2010

Uute üleeuroopaliste eeskirjade tõttu (EL-i biotsiididirektiivi jõustumisega) on peaaegu kõikidel metallitöötluses rakendatavate veega segunevate jahutus-määrdevedelike tootjatel edaspidi võimatu turustada mikrobiotsiide oma ettevõtte nime all. Seetõttu ei saa Addinol enam pakkuda süsteemipuhastusvahendeid ADDINOL Penta-Fluid SR 160, ADDINOL Penta-Fluid BF 130 ja BC 5. Nimetatud tooted on edaspidi saadaval ainult vastavate biotsiiditootjate tootenimega.

Fotokonkursi „Mina ja Addinol“ võitis foto Addinoli tünn-grillist!

08.07.2010

15. juunist kuni 1. juulini toimus Addinoli fotokonkurss 2010 teemal „Mina ja Addinol“, mille raames tuli inimestel saata lõbusaid ja andekaid fotosid, mis on vähemal või suuremal määral seotud Addinoliga. Osavõtjaid oli küll tagasihoidlikult, kuid saadetud fotod olid üllatavalt toredad ja andekad, mis tegi otsustamise võitjate üle väga keeruliseks.

Addinoli meeskonnas uued inimesed

08.07.2010

Hea meel on teatada, et Addinoli toreda meeskonnaga on liitunud kaks uut inimest – laohoidja Tallinnas ja tõlkija Tartus.

Uus litsents MWM-ilt Addinoli jahutusvedelikele

06.07.2010

Maa- või biogaasiga ja muude erigaasidega töötavate statsionaarsete seadmete töökindluse tagamiseks vajatakse mootoriõlide kõrval ka jahutusvedelikke. Selleks otstarbeks pakub Addinol oma sortimendis jahutusvedelikku ANTIFREEZE EXTRA ja nüüd ka uudistoodet PROTECT EXTRA. Mõlemal tootel on olemas MWM litsents MWM 0199-99-2091. Seega sobivad nad iseäranis hästi kasutamiseks koostootmisseadmete gaasimootorite jahutussüsteemis.

Addinol hoiatab võimalike plahvatusesarnaste reaktsioonide eest

04.07.2010

Addinolini on jõudunud info, et viimastel aastatel on maailmas esinenud mõnedel tarbijatel, kes kasutavad automaatmäärdesüsteemides muude firmade silikoonmäärdeaineid, üksikjuhtudel plahvatusesarnaseid lagunemisreaktsioone määrdepumpades. Taoliselt reageerivate silikoonmäärdeainete puhul on tegemist määrdelaadsete pastadega, mis on toodetud kõrge viskoossusega silikoonõli baasil ja sisaldavad tahkestina polütetrafluoroetüleeni (PTFE-d).

Tänavune Addinoli rahvusvaheline partnerite seminar (Addinol International Partner Meeting) toimus Prahas

02.07.2010

Addinol on ettevõte, kes väärtustab kõrgelt professionaalseid koolitusi, mis aitavad klientidele pakkuda ainult parimaid tooteid ja lahendusi. Seepärast investeeritakse Addinolis palju koolituste ja workshoppide korraldamisse. Kesk-Euroopa partneritele korraldatav Addinol International Partner Meeting on suur sisekoolitus, mis toimub igal aastal erinevas riigis. Tänavune koolitus toimus 27.–30. juunil Praha lähedal Liblice imeilusas renoveeritud lossis, kus asub Tšehhi Vabariigi Teadusteakadeemia konverentsikeskus.

Sõmerpalu motokrossi korraldaja Aivar Leok sai säärude sõidus kolmanda koha!

01.07.2010

Kuigi ka sellel aastal olid Sõmerpalus stardis nii Antonio Cairoli kui Tanel Leok, ei olnud nemad ainsad publikumagnetid. Säärude sõit enne superfinaali oli see, mis publiku põhjalikult käima tõmbas. Vaatepilt oli võimas, kui sinise suitsupilve saatel tuiskas rajale 53 säärut.

Sõmerpalu motokrossi võitis taas Antonio Cairoli

01.07.2010

Teisipäeval, 29. juunil toimus taaskordne Sõmerpalu motokross Väino Leoki rändkarikale. Tuhandete pealtvaatajate ees sõidetud motokrossil võttis superfinaalis võidu teist aastat järjest Antonio Cairoli. Valitsev MX1 klassi maailmameister juhtis sõitu stardist finišini, teisena lõpetas Jevgeni Bobrõšev ja kolmas oli Davide Guarneri.

Uus toode Addinoli sortimendis: ADDINOL MEGA POWER MV 0538 C2, SAE 5W-30

25.06.2010

Addinoli tootevalikusse on lisandunud uus kõrge jõudlusega sünteetiline kütusesäästlik mootoriõli. Mega Power MV 0538 C2 on madala HTHS-viskoossusega pikaealine (Longlife) Low SAPS mootoriõli.

Uus toode: universaalne automaatkäigukastiõli ADDINOL ATF XN

22.06.2010

ADDINOL ATF XN-ga täiendab Addinol oma automaatkäigukastiõlide sortimenti uue generatsiooni tootega. ATF XN täidab ja ületab USA ja Euroopa sõiduauto- ja veokitootjate kehtivaid jõudlusnõudeid. ADDINOL ATF XN sobib ideaalselt kasutamiseks Jaapani ja Korea sõiduautodes ja kergeveokites, mis esitavad erinõudeid vibratsioonisummutusele. Seetõttu sobib toode ideaalselt ka Mitsubishi, Nissani, Toyota ja Subaru sõidukitele.

Erietiketid tipptoodetel

22.06.2010

Meie tipptooteid tarnitakse nüüdsest täiendava etiketiga. Etiketid on peegelefektiga ja torkavad hästi silma. Nii on kohe esmasel vaatlemisel näha, et tegemist ei ole harilike lahendustega, vaid innovaatiliste kõrge jõudlusega määrdeainetega.

Sõmerpalu staadionikrossi rada läbis uuenduskuuri

15.06.2010

29. juunil sõidetav Sõmerpalu staadionikross toob Eestisse läbi aegade esinduslikuma krossisõitjate seltskonna. Ettevalmistused käivad kaks nädalat enne võistlust täie hooga. Muudatused on toimunud raja osas, mis peaks nüüd pakkuma pealtvaatajatele rohkem ja paremat vaatemängu.

Osale Addinoli fotokonkursil ja võida VIP-pääse Mad-Croc Rally Estoniale

15.06.2010

Addinol Eesti korraldab lõbusa fotokonkursi teemal „Mina ja Addinol“, mille eesmärgiks on saada klientidelt lõbusaid ja ootamatuid fotosid, mis on vähemal või suuremal määral seotud Addinoliga. Fotokonkursi peaauhinnaks on 3-päevane VIP-pääse Mad-Croc Rally Estoniale, mis toimub 16.–18. juulil Otepääl.

Ilmunud on uus mootorrattaõlide voldik

11.06.2010

Hea meel on kõigile mootorrattaomanikele teatada, et värskelt on valminud uus mootorrattaõlide voldik.

Addinol on Mad-Croc Rally Estonia ametlik õlipartner

09.06.2010

Esmaspäeval, 7. juunil toimus kell 14.00 Tallinnas Peugeot esinduses ametlik Mad-Croc Rally Estonia pressikonverents, kus avalikustati ralli esisõitja, kelleks on Eesti läbi aegade parim rallisõitja Markko Märtin. Addinol on Mad-Croc Rally Estonia ametlik õlipartner ning üleeilsel pressikonverentsil allkirjastas Addinoli juhatuse liige Meelis Orgla ka suursponsori lepingu.

Markko Märtin stardib Mad-Croc Rally Estonial

09.06.2010

Esmaspäeval, 7. juunil, Tallinnas Peugeot esinduses toimunud Mad-Croc Rally Estonia pressikonverentsil avalikustati 16.–18. juulil Lõuna-Eestis sõidetava rahvusvahelise ralli  esisõitja, kelleks on Eesti läbi aegade parim rallisõitja Markko Märtin.

Sõmerpalu motokross toob tipud jälle Eestisse

03.06.2010

Sõmerpalu motokross tutvustamist ei vaja, kuna tegemist on maailmatasemel väga tõsiselt võetava ja Eesti selle ala võimsama motovõistlusega, kus iga aastaga stardib üha enam MM-sarjas sõitvaid mehi. Tänavune Sõmerpalu staadionikross Väino Leoki rändkarikale on järjekorras juba 40. ja sõidetakse 29. juunil Sõmerpalus. Addinol on Leokite motodünastia pikaaegseim toetaja ning traditsiooniliselt ka Sõmerpalu motokrossi tulihingeline fänn ja sponsor.

MG 40-Extra Plus kasutusel Skandinaavia suurimas prügilagaasi jaamas

20.05.2010

Soome assotsieerub tõenäoliselt enamikele inimestele esmajoones järvede ja metsadega, avara maastiku ja külmade talvedega. Unustada ei tasu ka innovaatilist arhitektuuri ja kaasaegset disaini. Soome on majanduslikult üks tugevamaid riike Euroopa Liidus ning tuntud oma paberi- ja tselluloositööstuse ning telekommunikatsiooniettevõtete, nagu nt Nokia, poolest. Soomes asub ka Skandinaavia suurim prügilagaasi jaam.

Krediidiinfo andis Addinol Mineralöl Marketing OÜ-le kõrge reitingu

18.05.2010

Krediidiinformatsiooni kontserni Experian tütarettevõte Krediidiinfo AS hindab igal aastal Eestis registreeritud ettevõtete reitingut nende finantsnäitajate põhjal. Addinol Mineralöl Marketing OÜ sai 2010. aastal 2009.aasta finantsnäitajate põhjal reitingu „väga hea“ (AA), mis näitab Addinoli jätkuvat stabiilsust vaatamata meid ümbritsevale väga raskele majandusolukorrale.

Sünteetiline gaasimootoriõli mikrokoostootmisseadmele L 4.12

13.05.2010

Viimasel ajal räägitakse palju efektiivsest energiakasutusest, CO2 bilansist ja keskkonnakaitsest. Ka koduste majapidamiste varustamisel elektri- ja soojusenergiaga muutuvad alternatiivsed suunad üha tähtsamaks. Tänavusel Hannoveri messil esitles VNG Leipzig koos Kirsch HomeEnergyga innovaatilist mikrokoostootmisseadet L 4.12. Selles kompaktses  elektri- ja soojusenergia koostootmisseadmes on kasutusel Addinoli gaasimootoriõli.

Meie meeskonnaga liitus Merilin Kals

11.05.2010

Hea meel on teatada, et alates 10. maist on Addinoli Tartu büroos tööl uus assistent Merilin Kals.

Addinoli tiim tudengite paadirallil

06.05.2010

Tartus tudengite kevadpäevade nädala kestnud üritustejadale panid traditsioonilise punkti paadiralli ja isetehtud lennumasinatega Emajõkke kukkumise võistlus. Kokku osales 2. mail peetud paadirallil üle 40 võistkonna, kelle hulgas oli ka Addinoli tiim, kus sõitsid TTÜ tublid tudengid!

Olerexist saate Addinoli kingituse

05.05.2010

Alates 1. maist käib Olerexi tanklates üle Eesti Addinoli kevadine kingituse kampaania „Kingitus kohe kätte“. Ostes ükskõik millisest Olerexi tanklast Addinoli 4- või 5-liitrilise õlikanistri, saate kingituseks spetsiaalses kinkekarbis 100 ml peenmehaanikaõli XF12 Spray.

Addinol Läti korraldas biogaasi seminari

05.05.2010

Addinol Läti korraldas 14. aprillil Riias oma klientidele ja potentsiaalsetele klientidele biogaasi seminari. Osalejate hulgas olid selliste suurte ettevõtete nagu UPB, Filter, Kanavas Granulas ja Liepäjas RAS omanikud ning samuti Läti Biogaasi Assotsiatsiooni esimees.

Addinoli tooted müügil Bauhausis

21.04.2010

Hea meel on kõikidele Addinoli senistele ja uutele klientidele teada anda, et valik Addinoli tooteid on nüüd müügil ka värskelt avatud Bauhausi kaubamajas Tallinnas, mis asub Lasnamäel, Laagna tee ääres, aadressil Tähesaju tee 8. Bauhausi valikus on ligi 40 erinevat Addinoli toodet.

Addinol annab 1 liitri õli TASUTA!

20.04.2010

Alates 20. aprillist algas taas Addinoli kevadsuvine kampaania  „4+1“, mille sõnumiks on „1 liiter tasuta!“ Kampaania raames on Addinoli tooted Eco Light ja Eco Synth pakendatud spetsiaalselt 5-liitrilistesse kanistritesse, kuid tasuda tuleb vaid 4 liitri õli eest. Klient saab seega ühe liitri õli TASUTA!

Kõik bioõlid peavad läbima karmi biolagunevuse testi

15.04.2010

Keskkonnateadlikkus kasvab iga päevaga ning üha enam soovitatakse kasutada ka ehitus- ja tööstusmasinates mineraalõli asemel bioloogiliselt kiiresti lagunevaid keskkonnasõbralikke hüdroõlisid. Kui masinad töötavad näiteks veekaitsealadel, on biolagunevate õlide kasutamine lausa kohustuslik.

MAN Nutzfahrzeuge AG väljastas litsentsi gaasimootoriõlile ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra LA

14.04.2010

MAN Nutzfahrzeuge AG litsents MAN M 3271-2 tööks maagaasiga väljastati gaasimootoriõlile MG 40-Extra LA pärast 4000 töötundi kestnud põhjaliku käituskatse lõppemist maagaasi jõul töötavas MAN 2842 LE 312 mootoris.

Uus toode Addinoli sortimendis: ADDINOL Multiplex FD 00

24.03.2010

Tootega ADDINOL Multiplex FD 00 täiendab Addinol määrdeainete valikut farmaatsia-, toiduaine- ja kosmeetikatööstusele ning pakub erimääret, mis kuulub NLGI klassi 00. Erinevates kasutusvaldkondades vajatakse konsistentsi klassi NLGI 00 kuuluvat määret. ADDINOL Multiplex FD 00 omadused ja kasutusvõimalused on võrreldavad toodetega Multiplex FD 1 ja Multiplex FD 2.

ADDINOL Pole Position – kõrgeimate kvaliteediklassidega uus tooteseeria neljataktilistele mootoritele

15.03.2010

Addinoli tootevalikusse on nüüd lisandunud uus tooteseeria neljataktilistele mootoritele. Innovaatilised mootoriõlid täidavad ja ületavad hetkel kõrgeimate kvaliteediklasside API SM ja JASO MA-2 nõudeid. Addinol on üks väheseid määrdeainepakkujaid, kelle mootoriõlid vastavad Jaapani, Euroopa ja Ameerika mootorrataste kõrgeimale jõudlustasemele.

Addinoli koostööpartner rally.ee pidas 7. sünnipäeva

09.03.2010

Autospordiajakiri rally.ee sai 1. märtsil 7-aastaseks ning sellega seoses peeti sellel pühapäeval, 7. märtsil, Põltsamaa lähedal Piiroja krossirajal sportlik sünnipäevapidu.

ADDINOL FG Grease AL 2 kantud NSF H1 nimekirja

01.02.2010

ADDINOL FG Grease AL 2 on lõhnatu ja maitsetu liuge- ja veerelaagrite erimääre, mis on valmistatud sünteetilistest baasõlidest (PAO), sööbimisvastastest (EP) manustest, valget värvi tahketest määrdeainetest ja alumiiniumkompleksseebist. Määrde kasutustemperatuur jääb vahemikku -45 °C kuni lühiajaliselt maksimaalselt +200 °C. Olles vananemiskindel ning vastupidav veele ja desinfitseerimisvahenditele, täidab ja ületab ADDINOL FG Grease AL 2 seadmetootjate nõudeid seoses järelmäärimisintervallidega.

Addinol osaleb Tartu Ülikooli avatud uste päeval ettevõtjatele!

21.01.2010

Reedel, 22. jaanuaril toimub Tartu Ülikooli Tehnoloogiainstituudis algusega kell 10.00 AVATUD USTE PÄEV ETTEVÕTJATELE!

Kuna Addinoli strateegias on teadus- ja arendusalasel tööl väga oluline roll ja suured kogemused, siis loomulikult võtavad ka Tartu Ülikooli avatud uste päevast osa Addinoli juhid, eesotsas Ida-Euroopa ärijuhi Tiina Suijaga.

Saksamaa Biogaasi Assotsiatsiooni mess 2010 Leipzigis

12.01.2010

Biogaasi sektori selleaastane suurkonverents toimub 2.–4. veebruaril Leipzigis. Konverentsiga kaasnevale Euroopa suurimale biogaasiteemalisele messile oodatakse üle 3000 külastaja. Oma tooteid ja saavutusi esitlevad messil üle 250 väljapanija valdkondadest: biogaasi tootmisseadmete ja nende masinaosade planeerimine ja tootmine, taastuvad toorained, teenused ja info. Loomulikult on messil ka sel aastal esindatud Addinoli Saksa emaettevõte Addinol Lube Oil GmbH.

© 2015 ADDINOL Lube Oil OÜ / Kontaktid / Sisukaart