Addinoli mootoriõlile Giga Light MV 0530 LL väljastati BMW litsents

21.11.2008

Addinoli uus multitalent – universaalne mootoriõli, mis sobib enamikele sõiduautodele ja kaubikutele, sai nüüd BMW litsentsi.

Toimus traditsiooniline Addinoli kliendipäev

30.10.2008

23. oktoobril leidis aset Addinoli kliendipäev, millest võttis osa üle 200 Addinol Mineralöl Marketing OÜ kliendi. Kliendipäev toimus Kesk-Eesti väikelinnas, Paide kultuurikeskuses. Üle kümneaastase traditsiooniga kliendipäev meelitab osalejaid väärtusliku määrdeainetealase informatsiooniga, mida jagab oma klientidele Addinoli Eesti meeskond.

Addinol optimeeris oma määrete sortimenti

24.09.2008

Addinol Mineralöl Marketing OÜ emaettevõte Addinol Lube Oil GmbH muutis järgmiste määrete koostist:

Mehrzweckfett L2
Mehrzweckfett L2 MO
EP Mehrbereichfett LM 2 EP
EP Mehrbereichfett LM 3 EP
Longlife Grease HP 2

Addinol osaleb Saksa tuuleenergia messil HUSUM WindEnergy 2008

27.08.2008

Tuuleenergia tähtsus aina kasvab. Mitte ainult Euroopas, vaid ka Põhja-Ameerikas ja Aasias rajatakse pidevalt uusi tuuleparke. Tuuleparkide arendamisel on maailmas juhtiv positsioon Saksamaa päritoluga tootjatel ja edasimüüjatel. Seetõttu toimub maailma suurim ja tähtsaim tuuleenergiateemaline mess HUSUM WindEnergy loomulikult Saksamaal. Siiani vaheldumisi toimunud kahe messi HUSUMwind ja Windenergy ühendamisega loodi mess HUSUM WindEnergy, millest saab kõikide tuuleenergiasektori võtmeettevõtete ja -isikute  tähtsaim kohtumispaik. 9.09.–13.09. toimuval messil osaleb ka Addinol MM OÜ emaettevõte Addinol Lube Oil GmbH.

Interauto mess Moskvas 27.08.-31.08.2008

15.08.2008

Vene autoturg õitseb, edestades peagi kõiki teisi Euroopa riike. 27. kuni 31. augustini toimub Moskva Crocus Expo keskuses automess Interauto 2008. Messil on esindatud kõik juhtivad autotootjad. Lisaks on oodata suurt väljapanekut auto lisaseadmetest ja töökojavarustusest.

Kokkuhoid kalli õliga

17.06.2008

Küllap nõustute, et enamus ettevõtteid ja eraisikuid on täna huvitatud kulude kokkuhoiust. Loomulikult eeldusel, et see ei tule kvaliteedi ja firma imago arvelt. Mul on teile üks konkreetne retsept, mis tundub esimesel pilgul enam kui kummaline: võtke kasutusele kallid määrdeained!

Addinol läks vaatide ja väikevaatide täitmisel üle mahuarvestusele

12.06.2008

Addinol Mineralöl Marketing OÜ Saksa emaettevõte Addinol Lube Oil GmbH otsustas vaatide ja väikevaatide täitmisel minna kaaluarvestuselt (kilogrammidelt) üle mahuarvestusele (liitritele). Sellega täidame ka paljude klientide soovi.


Addinoli poole aasta müügikasv Venemaal ületas 50%

02.06.2008

Ida-Euroopa turgudel Addinoli määrdeaineid turustava Addinol Eesti müüginumbrid Venemaal näitavad suurt tõusutendentsi. Viimase 7 kuuga on üldine kasv olnud 35%, tööstusõlide valdkonnas oli aga müügikasv rohkem kui 80%.


Erakorralise keskmäärimissüsteemi paigaldus Eesti Elektrijaamas aitab tagada stabiilse elektrivarustuse

28.05.2008

ADDINOL MM OÜ spetsialistid ja keskmäärdesüsteemide juhtiv tootja LINCOLN GmbH projekteerisid ja paigaldasid automaatse keskmäärimissüsteemi Eesti Elektrijaama kütuse ettevõtte vagunite kallutusüksusele ВРС-125М6 nr 4. Kallutusüksus tagab põlevkivi väljakallamise vagunitest ja transpordi põlevkivi purustisse konveieri abil.

Uus toode: sünteetiline kõrgtemperatuuriline määrdeõli ADDINOL BELT LUBE HT 220

13.05.2008

ADDINOL BELT LUBE HT 220 töötati spetsiaalselt välja nt puitlaastplaatide tootmises kasutatavate pressiliinide termiliselt koormatud hõõrdepaaride määrimiseks ning seda testiti edukalt käituskatse raames.

Uus kvaliteediklass mootoriõlidel ADDINOL Super Truck MD 1049 ja Ultra Truck MD 0538

30.04.2008

Uus ACEA kvaliteediklass

Mootoriõlid ADDINOL ULTRA TRUCK MD 0538 ja ADDINOL SUPER TRUCK MD 1049 läbisid edukalt ACEA E7 testid Mack T10 (Mack T12) ja Cummins ISM mootorites ning lisanduvad oksüdatsiooni-, korrosioonikaitse- ja tihenditestid.

ADDINOL Anti-Seize Paste GAL kasutusel Galvex kuumtsinkimistehases

25.04.2008

Euroopa suurim kuumtsinkimistehas Galvex/Estonia tsingib aastas 500 000 tonni teraslinti. Teraslint kastetakse sulatsinki, mille temperatuur ulatub +542 °C-ni. Töötlusfaasis fikseerib tsingirull lindi liikumist läbi kuuma sulatsingi vanni. Tsingirull ise on kinnitatud roostevabade poltide ja mutrite abil plaatidele. Iga viie päeva järel tuleb poldid ja mutrid lahti ühendada, et vahetada välja kulunud keraamilised laagrid. Nende demontaaž põhjustas pidevalt suuri raskusi, kuni kasutusele võeti ADDINOL Anti-Seize Paste GAL.

Krediidiinfo andis Addinolile kõrge reitingu

25.04.2008

Krediidiinfo AS andis Addinol Mineralöl Marketing OÜ-le krediidireitingu A. Reiting A näitab, et tegu on stabiilse, maksehäireteta ja jätkusuutliku ettevõttega.

Krediidiinfo AS sõnul on hinnang A väga positiivne tulemus, see näitab firma usaldusväärsust nii koostööpartneritele kui ka töötajatele. Ettevõte on hea tervise juures ja jätkuvalt elujõuline, mis annab pikas perspektiivis turvatunde kõigile, kes Addinoliga kokku puutuvad.

Uus mootoriõli veokitele: ADDINOL Super Truck MD 1049

21.04.2008

ADDINOL töötas välja uue kõrgtehnoloogilise mootori sisehõõrdumist vähendava täissünteetilise diiselmootoriõli (UHPD = Ultra High Performance Diesel) SAE viskoossusklassiga 10W-40. MD 1049 täidab laitmatult uue Euro III raskeveokimootorite generatsiooni kõrgeid ja kompleksseid nõudeid.

Uus toode: transmissiooniõli ADDINOL Transmission MB 75W 90

15.04.2008

Uusim toode Addinoli transmissiooniõlide sortimendis on ADDINOL Transmission MB 75W 90. See maksimaalse jõudlusega ja sisehõõrdumist vähendav täissünteetiline transmissiooniõli on spetsiaalselt välja töötatud ekstreemselt koormatud veokite ja sõiduautode transmissioonidele. 

GE Jenbacher GmbH & Co OHG väljastas litsentsi gaasimootoriõlile ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra Plus

19.03.2008

GE Jenbacheri litsents väljastati pärast gaasimootorite põhjalike käituskatsete lõppemist (üle 10 000 töötunni 12-silindrilises J 312 GS (Pel 526 kW) ja 20-silindrilises J 320 GS (Pel 1064 kW) mootoris), mis teostati erinevates asukohtades ekstreemsetes töötingimustes, mida iseloomustasid eeskätt biogaasi suured kvaliteedikõikumised.


Chain Lube XHT kasutusel Saksamaa suurimas jalgrattatehases

07.03.2008

Helftaer Mineralölhandel GmbH (HMH) kuulub Addinol Lube Oil GmbH suurimate koostööpartnerite hulka Saksamaal. Eislebenis asuv ettevõte on spetsialiseerunud määrdeainete, kütuste ja kütteõli müügile Kesk-Saksamaal. HMH nimekate klientide hulka kuulub nt jalgrattatehas Mitteldeutsche Fahrradwerke AG. MiFa otsis oma tootmisliini veoketi määrimiseks määrdeainet, mis peaks vastu nii suurtele koormustele kui ka kõrgetele temperatuuridele. HMH soovitas kasutusele võtta ADDINOL Chain Lube XHT.


Saksa suured ADDINOL ja MAN lõid Eestis käed

06.03.2008

Addinol Eesti sõlmis pikaajalise koostöölepingu MAN veoautode esindajaga Eestis, mille alusel hakatakse MANi teenindustes kasutama Addinoli õlisid. Addinol ja MAN teevad koostööd ka Saksamaal, Serbias, Rumeenias, Eesti kaudu võib ühistegevus laieneda ühtlasi Venemaale, Lätisse, Ukrainasse ja teistesse Ida-Euroopa maadesse.

Urmo Aava saavutas Rootsis enam kui lootis

13.02.2008

Urmo Aava ja Kuldar Sikk, kes oma Citroën C4 WRC võistlusmasinal jäid Rootsi MM-rallil kahe teelt väljasõidu tõttu üldkokkuvõttes 18. kohale, peavad ise olulisemaks omandatud kogemusi ja kiiruskatsete aegasid WRC võistlusklassi parematega.

Addinol esitleb keskkonnasõbralikku mootoriõli Giga Light

07.02.2008

Addinol toob Eesti turule oma uusima põlvkonna täissünteetilise mootoriõli ADDINOL Giga Light, mis on töötatud välja viimase põlvkonna paindlike hooldusintervallidega bensiini- ja diiselmootoritele. Keskkonnasõbralik Giga Light sobib enamasti kõikidele sõiduautodele ja kaubikutele.


Eestlased asutasid Ukrainas Addinoli tütarettevõtte

04.02.2008

Addinol Eesti asutas möödunud aasta lõpus tütarettevõtte Ukrainas. Addinol Ukraina paikneb Ida-Ukraina tööstuskeskuses Zaporožjes ning on võtnud eesmärgiks võita üha rohkem turgu tööstusmäärdeainete segmendis, kuna nõudlus kvaliteetsete õlide järele Ukrainas kasvab.


Addinol varustab määrdeainetega Rumeenia esimesi tuulegeneraatoreid

23.01.2008

Alternatiivsed energiaallikad on järjest populaarsemaks muutumas ka Rumeenias. Konstantsa lähedal Baias alustas tööd riigi kolm esimest tuulegeneraatorit, millega toodetav energia suunatakse Rumeenia elektrivõrku. Tuulikud ehitati ajavahemikus 1995–1997 firmade poolt Husumer Schiffswerft, Nordex ja Nordtank ning esmalt leidsid nad kasutust Saksamaal. Uues asukohas vahetati kõik tuulegeneraatorites eelnevalt kasutatud määrdeained Addinoli toodete vastu välja.


Uus toode: gaasimootoriõli ADDINOL Gasmotorenöl MG 1040

18.01.2008

2007. aasta keskel oli Saksamaa autoregistrisse kantud ümmarguselt 62 000 gaasil (LPG/CNG) töötavat sõidukit, sealhulgas 1300 bussi ja 6700 veokit. Tõusutrend on ka edaspidi tugev. Kütusena kasutatava gaasi reaalne turuosa on kuni 2020. aastani hinnanguliselt 1,5%. Lähtudes sellest, et Saksamaa keskkonnaministeerium prognoosib 2020. aastaks veokite hulka, mis küündib ca 64 miljoni veokini, sõidaks 2020. aastal Saksamaa teedel ümmarguselt miljon gaasimootoriga sõidukit.Uus toode: aku pooluste aerosool ADDINOL Batteriepolschutzspray

11.01.2008

Aku poolus on elektriseadme või elemendi, nt aku, küljes olev ühenduskoht elektrivoolu sisse- või väljajuhtimiseks. Takistamaks soolaudust, niiskusest või mustusest tingitud voolukatkestusi või -rikkeid, pakub Addinol nüüd aku pooluste aerosooli nimega ADDINOL Batteriepolschutzspray.
Mineraalõlil ja hoolikalt valitud manustel põhinev ADDINOL Batteriepolschutzspray tagab parema ühenduse pooluse klemmi ja aku vahel, kaitseb ühenduskohti ilmastikumõjude eest, leotab lahti setted ja välistab korrosiooni tekke.


Addinol osaleb Saksamaal Nürnbergis biogaasi messil

03.01.2008

15.–17. jaanuaril toimub Saksamaal Nürnbergi messikeskuses iga-aastane biogaasiteemaline konverents ja mess. Messile oodatakse ümmarguselt 3000 külastajat. Sarnaselt eelmisele aastale võtab Addinol messist osa ka sellel aastal. 2007. aastal rakendati Saksamaal tööle prognoositust vähem biogaasijaamu. Samas saab mõnedes riikides, nagu nt Slovakkias, biogaasijaamade ehitus alles nüüd hoo sisse. Addinol varustab Slovakkia esimesi biogaasijaamu gaasimootoriõliga MG 40-Extra Plus. Üldiselt peaks positiivne areng jätkuma taastuva energia valdkonnas ka 2008. aastal.

 

© 2015 ADDINOL Lube Oil OÜ / Kontaktid / Sisukaart