Addinoli aerosoolpakendid uues kuues!

31.07.2007

Nüüd, kus uue kujunduse on saanud meie väikepakendid, on kord aerosoolpakendite käes. Iga uue partiina toodetav aerosool saab nüüdsest uudse kujundusega etiketi. Uued aerosoolpakendid tulevad müüki, kui senise disainiga aerosoolpakendite varud on lõppenud.

Uued etiketid on pilkupüüdvamad ning sobivad kokku meie firma korporatiivse kujundusega. Pakendite jagunemine kuude erinevasse värvitooni vähendab segiajamise võimalust. Toodete ja värvitoonide vastavused leiate järgnevast tabelist. Kõikidel uutel aerosoolpakenditel on kujutatud piktogrammid, mis on abiks vajaliku toote leidmisel.

ROHELINE = tervisele ohutud tooted
- WXA Spray
- Kettenöl 460 FG Spray

HÕBEDANE = määrded ja pastad
- Sprühfett W
- TSM 400 Spray
- Anti-Seize Spray GAL
- ADDIFLON PTFE Fluid Spray

VIOLETNE = ketimäärdeained
- Kettenhaft-Spray
- Chain Lube XHT 50 Spray
- Chain Lube XHT 250 Spray
- Chain Lube XHT 3000 Spray

KOLLANE = kaitsevad, määrivad, hooldavad
- Korrosionsschutzspray KO 6-F
- Kriechöl Spray
- Feinmechaniköl XF 12
- Multifunktionsspray
- Waffenöl W 18 Spray

SININE = puhastusvahendid
- Universalreiniger Spray

ORANŽ = eriotstarbelised tooted
- Elektrokontaktspray
- Schweißtrennspray
- Silikonspray
- PTFE Gleitlackspray


Värvilised tagaküljed Addinoli väikepakenditel

Väikepakendite tagakülje etikett

Tulles vastu korduvalt avaldatud soovile, saavad uute esikülje etikettide kõrval sobiva värvilise tausta ka väikepakendite tagakülje etiketid. Sarnaselt esikülgedele on ka tagakülje etiketid kujutatud seitsmes erinevas värvitoonis.

 


Peagi paigutatakse nelja- ja viieliitriliste kanistrite etikettidel saksakeelne ja inglisekeelne tooteinfo veergudena üksteise kõrvale. Mõlema veeru formaat on ühesugune. Seega on meil võimalik ühele neist veergudest peale kanda kleeps eesti- ja venekeelse tooteinfoga.

Kanistrite tagakülgede muutmine on hetkel juba käsil ning vajadusel toodetakse ka vastavad etiketid, mis tulevad kasutusele siis, kui senitoodetud pakenditega tooted on läbi müüdud.

Korporatiivne kujundus nüüd ka vaatidel
Ka Addinoli suurpakenditele ilmuvad järgmiste nädalate jooksul esimesed uue küljendusega etiketid. Suurpakendite hulka kuuluvad 20 l kanistrid, väikevaadid (50 kg nõud), vaadid (180 kg) ning IBC-d (1000 l konteinerid).

Muutunud on ka etikettide suurus, milleks on nüüdsest 205 mm x 148 mm. Uutel etikettidel on suurem trükitav ala, mis võimaldab neile lisada rohkem üksikasjalikku informatsiooni. Lisaks valmistume toodete ohtlikkust puudutavate andmete ja erimärgistuste (ohusümbolite) kajastamiseks.

Lähtudes meie moodsast korporatiivsest kujundusest, oleme muutnud etikettidel kujutatud tootenimed ja -info suuremaks, ülevaatlikumaks ning stiililt ühtlaseks.

Üldinformatsioon
Üleminek senikasutatud etikettidelt uutele võtab veel veidi aega. Kõigepealt peame realiseerima pakendite ja etikettide olemasolevad varud. See kehtib eelkõige vähemüüdavate ja eriotstarbeliste toodete kohta. Täname mõistva suhtumise eest.

© 2015 ADDINOL Lube Oil OÜ / Kontaktid / Sisukaart