Uus toode Addinoli sortimendis: ADDINOL Arctic Fluid 22

18.12.2007

Survevedelik ADDINOL Arctic Fluid 22 on täiesti uus lahendus, mis on välja töötatud kasutamiseks metallide lõiketöötlusele ülikõrgeid nõudeid esitavates sisetreipinkides. Arctic Fluid 22 arendati spetsiaalselt välja koostöös metallitööpinkide tootjaga Schiess GmbH. Ascherslebenis (Saksamaal) asuv ettevõte Schiess GmbH konstrueerib ja toodab koos Hiina suurima metallitööpinkide tootjafirmaga Shenyang Machine Tool Co metallitööpinke ja muid terviklahendusi rahvusvahelisele masinaehitustööstusele. Schiess esitab väga kõrgeid nõudeid määrdeaine viskoossus-temperatuurilisele sõltuvusele ja kulumisvastasele toimele. Käimasolevate testide lõppedes on oodata Addinoli tootele Arctic Fluid 22 Schiess GmbH litsentsi.

Euroopa suurim galvaniseerimisliin usaldab Addinoli

13.12.2007

1997. aastal valmis Tallinna lähedal uus kuumtsinkimise tehas Galvex, mille tootmismaht on 500 000 tonni terast aastas. Alates 2007. aasta novembrist kuulub Galvex maailma juhtivale terasetootmisettevõttele ArcelorMittal. Eesti galvaniseerimisliin on suurim Euroopas.
Galvexi kuumtsinkimise tootmisliinil on üle 190 erineva reduktori. Mõned kuud pärast tootmisliini käivitamist selgus, et kasutuses olnud CLP klassi tööstustransmissiooniõli ei tule toime kuumtsinkimisliini normaaltingimustes valitsevate suurte koormustega. Addinol Mineralöl Marketing OÜ tehnikadirektor Riho Bonder soovitas kasutusele võtta ADDINOL Eco Gear transmissiooniõlid ning lahendas sellega tehase probleemid.


Uued korgid 4 ja 5 l kanistritel

28.11.2007

Et muuta 4 ja 5 l kanistrite kasutamine veelgi kliendisõbralikumaks ja lihtsamaks, kaetakse nad uute praktiliste korkidega.

Kas jahutusvedelik võib rikkuda mootori?

26.11.2007

Jah võib küll ja seda isegi mitmel erineval moel. Näiteks järgmistel juhtudel: 1) Ebapiisava külmakindlusega jahutusvedelik võib talvel jäätuda ja mootori jahutussüsteemi mehaaniliselt purustada – mootoriplokki tekivad praod. 2) Jahutusvedeliku kontsentraadi kasutamisel jahutussüsteemis ei suuda kontsentraat mootorit palava ilmaga piisavalt jahutada ning mootor kuumeneb üle – plokikaas võib puruneda. 3) Kui jahutusvedelik ei sisalda piisavalt kaasaegseid lisandeid (näiteks inhibiitoreid), kattub süsteem paksu korrosioonikihiga – soojusvahetus on puudulik, veepump lakkab töötamast, alumiiniumradiaator hakkab lekkima.

ADDINOL osales tööstusmessil Instrutec 2007

19.11.2007

Addinol Mineralöl Marketing OÜ osales 14.–16. novembrini Tallinnas Eesti Näituste Messikeskuses toimunud 13. rahvusvahelisel tootearendus-, tootmistehnika, tööriista-, allhanke- ja tehnohooldusmessil INSTRUTEC.

ACEA-2007 kvaliteediklassid – mis on uut?

30.10.2007

Eesmärgiga tõsta pidevalt mootoriõlide kvaliteeti andis ACEA välja ACEA klasside uuendused. ACEA kvaliteediklassid kujutavad endast sõiduautode ja diiselmootorite mootoriõlidele kehtestatud miinimumnõudeid ning on seega juhtivate mootoritootjate originaallitsentside väljastamiseks teostatavate testide aluseks.


Uued tooted: jahutusvedelik ADDINOL Antifreeze FG ja lüpsimasinaõli ADDINOL Melkmaschinenöl

24.10.2007

ADDINOL ANTIFREEZE FG
Spetsiaalse külmakindla jahutusvedeliku ja soojuskandja näol täidab ADDINOL Antifreeze FG lünga Addinoli eriotstarbeliste jahutusvedelike sortimendis. ADDINOL Antifreeze FG on mõeldud peamiselt kasutamiseks toiduainetööstuses ja veemajandussektoris, kus nõutakse tervisele ja ökoloogiliselt ohutute toodete kasutamist. Samuti leiab Addinoli uus jahutusvedelik kasutust soojuspumpades, kuid ka näiteks õlletehaste jahutussüsteemides, kus tema ülesandeks on õlle jahutamine.

Rootorekskavaator „289“ – Eco Gear transmissiooniõli edu jätkub

22.10.2007

2007. aasta aprillis ilmus uudis transmissiooniõli ADDINOL Eco Gear edukast kasutamisest Saksamaal, RWE Power AG karjääri rootorekskavaatoris „288“, mis on üks suurimaid omalaadseid maailmas. Kuna Addinoli tipptransmissiooniõli läbis oma ekstreemse jõuproovi ülivapralt, mindi nüüd ka rootorekskavaatoris „289“ ADDINOL Eco Gear 460 M kasutamisele üle.

ADDINOL 15 aastat Eestis

18.10.2007

5. oktoobril 2007 tähistas Saksamaa õlikontserni Addinol Lube Oil GmbH Eesti tütarettevõte Addinol Mineralöl Marketing OÜ oma 15. tegevusaastat suure sünnipäevapeoga Tallinnas KUMU Kunstimuuseumis. Peole kutsutud koostööpartnerite, väliskülaliste, praeguste ja endiste töötajate tuju hoidsid üleval õhtujuht Mart Sander, vokaalansambel Noorkuu ning tuntud lauljad Gerli ja Tanel Padar.

HUSUMwind 2007 tõi Addinolile uusi kliente ja suurtellimuse

10.10.2007

„Teid märgatakse järjest enam, olete ju kõva tuule tiibadesse saanud!” kõlas kommentaar ühelt mainekalt konkurendilt meie tegevuse kohta tuuleenergia sektoris. Ka Addinol Lube Oil GmbH teistkordne osavõtt Saksamaa tähtsaimast tuuleenergia messist oli ülimalt edukas.

MDE Dezentrale Energiesysteme GmbH väljastas ametliku litsentsi gaasimootoriõlile ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra Plus

08.10.2007

Pärast biogaasil töötavas soojuselektrijaamas edukalt läbi viidud käituskatseid on Addinolil ette näidata veel üks ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra Plus õlile väljastatud litsents.

ADDINOL Cliptec XHS 280 edukalt kasutusel Brückneri kilevenitusseadmes Hispaania ettevõttes Poligal

07.10.2007

Loode-Hispaanias tegutsev ettevõte Polipropileno de Galicia, S.A. (Poligal) toodab aastas 22 000 t polüpropüleenkilet. Alates 2007. aastast kasutab Poligal ühes kilevenitusseadmes edukalt tippkvaliteetset ketimäärdeainet ADDINOL Cliptec XHS 280. Pärast Cliptec XHS 280 kasutuselevõttu vähenes ketimäärdeaine kulu enam kui 20% võrra. Pealegi õnnestus tänu määrdeaine ülimalt väikestele aurustumiskadudele optimeerida kile metallitamisprotsessi. Headele kogemustele tuginedes minnakse eeldatavasti ka ettevõtte teistes seadmetes üle ADDINOL Cliptec XHS 280 kasutamisele.


ADDINOL Eco Gear M kasutusel Kairos firma Degremont reovee puhastusseadmes

21.09.2007

Degremont kuulub SUEZ ENVIRONNEMENT Gruppi. See Prantsuse ettevõte on spetsialiseerunud mage- ja heitvee puhastamisele. Maailmas on kasutusel üle 10 000 Degremonti toodetud puhastusseadme. Ühe suure puhastusseadme paigaldas Degremont Egiptuse pealinna Kairosse, olles mõni aeg tagasi veel ise seadme käitaja. Enne puhastusseadme üleandmist ühele Egiptuse ettevõttele, korraldas Degremont ulatusliku ülevaatuse. Ülevaatuse käigus avastati reovee tigutransportööride reduktoritelt selged kulumisjäljed. Transmissiooniõliga ADDINOL Eco Gear M õnnestus kahjustused kontrolli alla saada. Tänu suurepärastele kogemustele vahetab nüüd ettevõte ka teistes reduktorites kasutatavad määrdeained Addinoli tipptransmissiooniõli vastu välja.

NSF-H1 registrisse kanti ADDINOL Ecoleb ... FG transmissiooniõlid

23.08.2007

Uus määrdeainete seeria ADDINOL Ecoleb … FG sobib ideaalselt kasutamiseks toiduainete-, farmaatsia- ja kosmeetikatööstuse reduktorites ja laagrites. Ecoleb FG õlisid võib kasutada ka suure koormuse all töötavate silinder- ja koonusülekannete määrimiseks laias temperatuurivahemikus.

ADDINOL RUS Ltd. osaleb messil InterAuto 2007

13.08.2007

ADDINOL RUS Ltd. osaleb Moskvas toimuval Venemaa tähtsaimal automessil InterAuto 2007. 29. augustist kuni 4. septembrini aset leidvale messile oodatakse miljon külastajat!

http://eng.interauto-expo.ru.

InterAuto 2007 • 29.08.–04.09.2007 • Moskva • hall nr 6, messiboks H 353

Addinoli aerosoolpakendid uues kuues!

31.07.2007

Nüüd, kus uue kujunduse on saanud meie väikepakendid, on kord aerosoolpakendite käes. Iga uue partiina toodetav aerosool saab nüüdsest uudse kujundusega etiketi. Uued aerosoolpakendid tulevad müüki, kui senise disainiga aerosoolpakendite varud on lõppenud.

„The World of ADDINOL“ – uus ajaleht meie klientidele Saksamaal

31.07.2007

Addinoli maailmas on võimalik pidevalt avastada midagi uut. Seetõttu otsustas Addinol Lube Oil GmbH hakata Saksamaal välja andma kliendilehte „The World of ADDINOL!“.


Litsents firmalt KHS

13.06.2007

Ettevõte KHS AG asukohaga Dortmund/Saksamaa on üks suurimaid joogitööstuse pakendusmasinate, üksiksüsteemide ja etikettimismasinate tarnijaid. KHS AG tegutseb ülemaailmselt ning on oma tootmishooned rajanud USA-sse, Mehhikosse, Brasiiliasse, Indiasse ja Hiinasse. Tulevikus soovib ettevõte veelgi enam investeerida oma tootmisüksusesse Hiinas. Addinol tuli määrdeainete tarnijana seetõttu kõne alla, et me müüme oma tipptooteid terves maailmas ning oleme tänu edasimüüjatele ja äripartneritele esindatud rohkemas kui 60 riigis.


KHS litsentsi kohaselt saame Addinoli määrdeaineid soovitada peaaegu igaks kasutusjuhuks.

Järjest enam tuleb firmal KHS AG kasutada määrdeained, mis ei ohusta inimeste tervist kokkupuutel toiduainetega. Ka selles valdkonnas pakub Addinol terve rea sobivaid määrdeaineid.

Deutz Power Systems väljastas litsentsi gaasimootoriõlile ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra Low Ash

12.06.2007

ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra LA oli käituskatse vältel 10 000 töötundi kasutusel firma Deutz gaasimootoris TCG 2016. Selle aja jooksul anti laboris hinnang rohkemale kui 1000-le analüüsiandmele. Pärast 10 000 töötundi viis Deutz läbi mootori ülevaatuse, mis kinnitas testi käigus saadud suurepäraseid laboritulemusi, ning väljastas 2007. aasta mais gaasimootoriõlile ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra LA ametliku litsentsi. Litsents kehtib kõikide kasutatavate gaasiliikide puhul.


Addinolil nüüdisaegseim määrdeainete tehas Euroopas

01.06.2007

Addinol avas 25. mail 2007 Saksamaal, Leunas, ametlikult uue, nüüdisaegseima määrdeainete tehase. Käesoleva aasta mais aset leidnud sündmusele eelnes tihe töö 2000. aastast alates. Varem tootis Addinol määrdeaineid kahes tehases. Nõudluse pidev kasv kvaliteetõlide järele ja vajadus edendada klienditeenindust ning toodete tarnimist tingisid uue, kõrgematele nõudmistele vastava tehase ehitamise.


NSF-H1 nimekirja kanti Addinoli aerosoolid ADDINOL WXA Spray ja ADDINOL Kettenöl 460 FG Spray

11.05.2007

Nüüd on NSF nimekirja lisatud ADDINOL WXA Spray, mis põhineb valgeõlil ja leiab kasutust transportöörlintide ja pakendusmasinate määrimisel. Samuti on nüüdsest NSF nimekirjas H1 tootena registreeritud ketiõli ADDINOL Kettenöl 460 FG Spray, mis koosneb kõrgete temperatuuride suhtes stabiilsetest sünteetilistest baasõlidest, haakumisvõimet parandavatest ja kulumisvastastest manustest. Aerosool sobib peamiselt kettide, laagrite ja juhikute määrimiseks.


Transmissiooniõli ADDINOL Eco Gear 460 M pandi proovile maailma suurimas rootorekskavaatoris

23.04.2007

Rootorekskavaatorid, mille tootmist alustati juba 1930. aastail, kuuluvad maailma suurimate iseliikuvate ja seega tähelepanuväärseimate masinate hulka. 1978. aastal Saksa ettevõtte Krupp Industrietechnik ehitatud rootorekskavaator „288“ töötab RWE Power AG Garzweileri karjääris. Töölerakendamisest kuni tänaseni on masin oma seitsme venna kõrval maailma suurim ekskavaator. Tema tohutute mõõtmete juures tuleb arvestada, et ka rootori ajami reduktor on väga suur. 2006. aasta sügisel hakati reduktoris kasutama Addinol Lube Oil GmbH suure jõudlusega transmissiooniõli. Siiani on transmissiooniõli katseaeg sujunud ilma igasuguste probleemideta.

Uued tooted: ADDINOL Combiplex OG 05 ja ADDINOL Addilith EP 0

03.04.2007

ADDINOL Combiplex OG 05

Spetsiaalsest kompleksseebist, sünteetilistest süsivesinikest ja mineraalõlist koosnev ADDINOL Combiplex OG 05 on uue põlvkonna määrdeaine, mis on spetsiaalselt välja töötatud keskmiste kuni suurte hammasajamite määrimiseks. Määre on hea nakkuvusega, survekindel, suurepärase kulumisvastase kaitsega ja kasutatav kuni +140 oC temperatuuride juures.

Saksamaal ilmunud brošüürid

30.03.2007

2007. aasta esimese kvartali jooksul on Addinol Saksamaal välja andnud rea uusi brošüüre ja voldikuid. Järgnevalt annamegi Teile lühiülevaate ilmunud materjalidest.
- „ADDINOL Eco Gear – Die innovative Lösung für Industriegetriebe” (ADDINOL Eco Gear – innovaatiline lahendus tööstusreduktoritele): 12-leheküljeline brošüür meie tippkvaliteediga tööstustransmissiooniõli ADDINOL Eco Gear kasutusvõimalustest, toimest ja eelistest; koostatud saksa ja inglise keeles.


Uus toode: ADDINOL Ökosynth Fluid 100

16.03.2007

ADDINOL Ökosynth Fluid 100 on eriline manustepakett lisamiseks hüdroliftide hüdroõlidesse. Addinol Lube Oil GmbH partnerid palusid õlifirmal välja töötada praktilise ja lihtsa laheduse järgnevale probleemile: vanemat tüüpi liftide kabiinid liiguvad korruseni jõudes oma lõppasendisse katkendlikult. Ebasujuva liikumise põhjusteks on kulumine, vanadus ja liigne hõõrdumine. Addinol võttis väljakutse vastu ja arendas manustepaketi, mis parandab kasutatava määrdeaine liugeomadusi ning muudab silindrite liikumise ühtlaseks.

ADDINOL osutus Saksamaal Leipzigi messil Biogas erakordselt edukaks!

21.02.2007

1500 messikülastajat tutvus 31. jaanuarist kuni 2. veebruarini Leipzigis toimunud messil Biogas 125 väljapanija uusimate tehnikatrendide ja saavutustega. Üle 20 Addinoli toodete turustaja kasutas võimalust ennast põhjalikult kurssi viia teemaga biogaas. Kui mitte enne, siis messil tõdesid nad kindlasti, et soojuselektrijaamadele toodetavate Addinoli gaasimootoriõlide turustamine tasuks end kahtlemata ära. Juba messil värvatud kolmest uuest kliendist tellis igaüks 1000 liitrit gaasimootoriõli ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra Plus!

Uus toode: ADDINOL Sprühfett W

09.02.2007

Hele ja suure jõudlusega aerosoolmääre ADDINOL Sprühfett W sobib oma erilise manusetehnoloogia tõttu kasutamiseks juhtudel, mil pole võimalik vältida seadmete vahetut kokkupuudet veega. ADDINOL Sprühfett W on osutunud suurepäraseks määrdeaineks eelkõige klaasi- ja keraamikatööstuses, kus esineb vee ja lühiajaliselt kõrgete, kuni +300 ºC temperatuuride koosmõju.
ADDINOL Sprühfett W leiab kasutust kõikjal, kus vajatakse vee- ja kuumuskindlat aerosoolmääret.

Uus toode: ADDINOL Universalreiniger Spray

30.01.2007

Universaalset puhastusaerosooli ADDINOL Universalreiniger Spray võib kasutada nii tööstuses kui koduses majapidamises. Tegemist on asendamatu abimehega tootmise ja montaažitööde juures ning remonditöökodades. See tõrksa mustuse eemaldamiseks mõeldud puhastusvahend on usaldusväärne abiline mootorite, transmissioonide ja igat liiki masinate parandamisel ja restaureerimisel.

ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra Plus

16.01.2007

Elektri ja soojuse tootmine biogaasist on tänapäeval Lääne-Euroopas ülimoodne. Maapiirkondades tekib uusi soojuselektrijaamu pidevalt juurde. Lääne-Euroopas on selliste elektrijaamade turg juba praegu tohutu, kuid areneb sellest hoolimata edasi. Suurenev energiatarbimine ja fossiilsete toorainete vähesus annab alust arvata, et sarnane ulatuslik areng tabab peatselt ka ülejäänuid Euroopa riike.

Uus litsents firmalt Deutz

12.01.2007

Tänu biogaasimootorite tootja ja Addinol Lube Oil GmbH intensiivsele koostööle ning testide edukale läbimisele oleme saanud firmalt Deutz litsentsi tootele ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra Plus.

© 2015 ADDINOL Lube Oil OÜ / Kontaktid / Sisukaart