ADDINOL Eco Gear pikaealisusgarantii

01.12.2006

Juba kuus aastat on meie kõrge jõudlusega tööstustransmissiooniõlide Eco Gear M (mineraalsed) ja S (sünteetilised) kasutamist saatnud edu terves maailmas. Tuulegeneraatorite, terase- ja tsemenditehaste ning paljude muude tööstusharude käitajad on andnud Eco Gear õliseeria kvaliteedile ja jõudlusele väga positiivse hinnangu. See edu tugineb paljuski meie pikaealisusgarantiil, mis lubab Eco Gear õli kasutada reduktoris kauem kui neli aastat (kasutusiga vastab 10 000 töötunnile ühe vahetuse korral ja 30 000 töötunnile kolme vahetuse korral), ilma et õli tuleks vahetada.


Addinoli õlitabel ehituspoodidesse, kauplustesse ja tanklatesse

29.11.2006

Vastavalt meie uhiuutele etikettidele oleme koostanud uue kokkuvõtliku Addinoli õlitabeli. Tegemist on kompaktse tabeliga, millesse on spetsiaalselt valitud ehituspoodides, kauplustes ja tanklates müüdavad standardtooted. Lähtuvalt litsentsidest ja nõuetest on õlid kantud tabelisse levinumate automarkide järgi. Tabelisse saab pilgu heita siit: Õlitabel


Addinoli jahutusvedelikud uutes 1 l pakendites

27.11.2006

Addinoli sortimenti kuuluvad kõrgekvaliteedilised ja keskkonnasõbralikud külmakindlad jahutusvedelikud on saadaval uue suurusega pakendites.


Addinoli väikepakendid nüüd uues kuues

22.11.2006

Addinol esitleb end ülemaailmselt uue ühtse kujundusega. Selleks oleme juba muutnud Addinoli brošüüride ja voldikute kujundust ning ka firmaautode reklaamkirjade ilmet. Vastavalt Addinoli uuele ilmele muudame nüüd ka väikepakendite kujundust. 1-, 4-, ja 5-liitrilised kanistrid on tulevikus türkiissinised. Kanistrid eristuvad üksteisest erinevat värvi etikettide poolest.


Addinol registreeritud Ühinenud Rahvaste Organisatsioonis (ÜRO)

03.11.2006

Mis ühendab Addinoli ja Ühinenud Rahvate Organisatsiooni?
Ühinenud Rahvaste Organisatsioon kujutab endast koos selle juurde kuuluvate institutsioonidega kõiksuguse kauba tarnijatele ja teenuste pakkujatele rahvusvahelist kaubaturgu suurusjärgus üle 6 miljardi USA dollari. Tänu registreerimisele on Addinolil võimalik osaleda ka Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni avalikel konkurssidel ja projektides. See koostöö on järjekordne samm Addinoli tippkvaliteetsete määrdeainete tarnimisel riikidesse ja regioonidesse, milleni muidu on väga raske jõuda.


Uus toode: ADDINOL Multifunktsionsspray

12.09.2006

ADDINOL Multifunktionsspray – uudse universaalse manusekombinatsiooniga ning pikaajalisemat määrimisvõimet ja libisemisvõimet tagavat tahket määrdeainet – grafiiti – sisaldav kõikvõimas aerosool! Määrdeaine koostisse kuuluvad lisaks lahustid, mis tungivad raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse ning võitlevad rooste ja niiskusega.

ADDINOL HV Eco Fluids – vähendavad kulusid, tõstavad jõudlust!

01.09.2006

ADDINOL HV Eco Fluids on uusimal tehnoloogial põhinevad hüdrovedelikud, mis sobivad eelkõige kasutamiseks välitingimustes töötavates hüdrosüsteemides. Tooteseeria sisaldab manuste kombinatsiooni, mis pakub kasutajale palju eeliseid. Uue generatsiooni hüdrovedelikud tõstavad hüdrosüsteemide jõudlust.


Uus toode: ADDINOL Elektrokontakt-Spray

30.08.2006

Kui soovite lahti saada pinge kõikumistest või kontaktiprobleemidest elektrilistes sidurites ja pistikühendustes, pakub Teile kiiret abi ADDINOL Elektrokontakt-Spray, mis puhastab elektrilised kontaktid mustusest ja korrosioonist! Toode hooldab kontaktpindu ja pakub ajutist korrosioonivastast kaitset. Lahusteid ja ülitõhusaid manuseid sisaldavat toodet ADDINOL Elektrokontakt-Spray võib kasutada nii tööstuses kui ka koduses majapidamises ja aias.


Addinoli mootoriõlidel API kvaliteediklassid SM ja CI-4 PLUS

23.08.2006

Seoses API (American Petroleum Institute) klassifikatsioonile lisandunud kvaliteediklassidega on muutunud meie toodete spetsifikatsioonid. Lisandunud on SM klassi kvaliteedikriteeriumid bensiinimootoritele ja CI-4 PLUS kvaliteedikriteeriumid diiselmootoritele.


Uus toode: ADDINOL Aqua Super MZ 407 M

17.08.2006

ADDINOL Aqua Super MZ 407 M on uus tuhavaba 2T mootoriõli, mis on toodetud kõrgkvaliteetsetest mineraalõlidest. Toode sobib nii eraldi määrimiseks kui segamiseks tavalise ja forsseeritud kütusega.

Uus toode: ADDINOL Silikonspray

17.05.2006

Silikoonaerosool ADDINOL Silikonspray on uus universaalne libisemist võimaldav ja kinnikleepumist vältiv määrdeaine, mis on valmistatud modifitseeritud silikoonõli baasil. Toode leiab kasutust tööstuses ning moodustab määrdekelme, mis on vastupidav ega avalda negatiivset mõju inimese tervisele.


Uued reklaamkirjad autodel

04.05.2006

Nüüdsest on meie firma autodel uudne välisilme. Peale selle oleme välja töötanud reklaamkirjade kavandid veokitele. Partneritele, kes on huvitatud ühtse kujunduse kasutamisest, oleme meeleldi nõus saatma oma kavandid. Vajadusel tuleb trükikodadel muuta logode mõõtmeid vastavalt sõiduki tüübile.

Uus toode: ADDINOL PTFE Gleitlack-Spray

20.04.2006

ADDINOL Gleitlack-Spray näol lisandub tootevalikusse universaalne tervisele ohutu, libisemist võimaldav ja kinnikleepumist vältiv määrdeaine, mis on valmistatud PTFE (polütetrafluoroetüleeni) mikropulbri baasil.


NSF-H1 nimekirja kantud Addinoli määrdeained

18.04.2006

Addinol taotles toodetele, mis on sobilikud kasutamiseks toiduainetööstuses, NSF sertifikaadi ja kuulub nüüd NSF-H1 nimekirja.
NSF International (National Sanitation Foundation) on organisatsioon, mis kontrollib muuhulgas toiduainetööstuses kasutatavaid aineid, seega ka määrdeaineid, tervisele kahjulike koostisosade suhtes. Ainult siis, kui toode vastab kõikidele ohutust puudutavatele NSF nõuetele, väljastatakse NSF sertifikaat ning toode kantakse ametlikult NSF “White Book” NSF-H1 nimekirja.ADDINOL Eco Gear 150 M peatas hüdroelektrijaama koonushammas-toruturbiinis kahjustuste leviku

04.04.2006

Ettevõte Süwag Energie AG kuulub Saksamaa suurimate piirkondlike elektrienergia tootjate hulka. Firma tuntuim suurtarbija on Frankfurdi lennujaam. Elektri tootmisel panustab Süwag hüdroenergiasse. Ettevõtete ühendusse kuuluv Neckar AG arendab Neckari jõge välja suurlaevateeks ning rajab ja käitab jõeäärseid hüdroelektrijaamu. Aldingeni tammi koonushammas-toruturbiinis astus ADDINOL Eco Gear 150 M võistlusse ühe konkurentettevõtte tööstustransmissiooniõliga. Võrreldes hammasrataste kontaktpindu pärast 15 000 töötundi, avaldusid Eco Gear 150 M muljetavaldavad eelised konkurenttootja õli ees.


Aava-Sikk Ralli Team ja ADDINOL sõlmisid sponsorlepingu

22.03.2006

Teisipäeval, 21. märtsil allkirjastasid Urmo Aava – Kuldar Sikk Ralli Team ja ADDINOL õlide maaletooja Addinol Mineralöl Marketing OÜ hooaja sponsorlepingu.

Uus määre: ADDINOL Hightemp EK 2

08.02.2006

Kui tavalised liitiumseepmäärded ammendavad end juba +140 ºC juures, saab liitiumkompleksseepmäärdeid kasutada kuni +160 ºC ja lühiajaliselt isegi kuni +200 ºC temperatuuride korral. Seetõttu pakume nüüd oma klientidele kõrge jõudlusega liitiumkompleksseepmääret nimetusega ADDINOL Hightemp EK 2. Soovitame määret kasutada veokite ja sõiduautode rattalaagrite määrimiseks.

Saadaval uued Addinoli kleepsud masinatele

25.01.2006

Nüüd on saadaval uued Addinoli kleepsud õli sissevalamise märgistamiseks kõikidel masinatel ja seadmetel.

ADDINOL Eco Gear 220 M muudab valtsimistehase reduktori hammasrataste kahjustatud kontaktpinnad taas siledaks

20.01.2006

Korrosioon, kulumisjäljed, ebatasasused ja hõõrdumisest tingitud vaod hambumispindadel! 2003. aasta jaanuaris tulid nimetatud kahjustused ilmsiks Osnabrückis asuva KM Europa Metal AG kuumvaltsimistehase valtsimiskarkassis DUO 2000. Pärast seda, kui ADDINOL oli ainukese tarnijana andnud tehasele garantii reduktori edaspidiseks ohutuks töötamiseks, mindi tehases üle ADDINOL Eco Gear 220 M kasutamisele. 2005. aastal toimunud järgmise ülevaatuse käigus selgus, et reduktori seisukord oli tänu ADDINOL Eco Gear õlile tublisti paranenud, ning et reduktor töötas stabiilselt.
Osnabrücki KM Europa Metal AG tehas toodab vasest ja messingist valtsmaterjali. Kuumvaltsimisel kasutatakse firma Achenbach reduktorit. Reduktori tähtsaimad tehnilised andmed on järgmised: mootori võimsus: 2180 KW (n = 0-35-70), moodul: 28, hammaste arv: 30, rattapaari materjal: 50CrMo4. Kuni aastani 2003 kasutati reduktoris tavalist CLP tööstustransmissiooniõli. 2003. aastal ilmsiks tulnud kahjustused, nagu korrosioon, kulumisjäljed ja ebatasasused, olid selgelt silmaga märgatavad ning üliteravate äärte ja servade tõttu ka tuntavad. Kõik viitas reduktori seiskumisele veerelaagritele tekkivate kahjustuste tagajärjel. ADDINOL Eco Gear lahendas selle peaaegu lootusetu juhtumi. Reduktor mitte ainult ei töötanud riketeta 2005. aasta ülevaatuseni, vaid hammasrataste tööpindade seisukord ei olnud halvenenud, hammaste koormatud küljeosad olid täiesti siledaks muutunud ja töötasid stabiilselt. Fotod räägivad iseenda eest.


© 2015 ADDINOL Lube Oil OÜ / Kontaktid / Sisukaart