ADDINOL tutvustas biogaasimessil oma gaasimootoriõlisid ja ainulaadset analüüsiteenust

20.12.2017

12.-14. detsembrini toimus Nürnbergi messilinnakus Saksamaal esimene biogaasiteemaline Biogas Convention & Trade Fair. Väljapanijate seas oli esindatud loomulikult ka ADDINOL, kuna energia tootmine koostootmisjaamades maagaasist ja erigaasidest on muutunud osana mitmekesisest energiaallikate kombinatsioonist aina olulisemaks.

ADDINOLi konverentsil võrreldi määrdeainete tehnilisi parameetreid

18.09.2017

12.-15. septembril 2017 toimunud määrdeainealase konverentsi raames kogunes Tartusse üle viiekümne ADDINOLi esindaja Venemaalt, Eestist, Lätist, Leedust ja Bulgaariast, et laiemalt arutleda teemal “ Määrdeainete tehniliste parameetrite võrdlus”.

Ohutud määrdeained toiduainetööstusele – ADDINOL FoodProof

07.09.2017

Määrdeained, mida kasutatakse toiduaine-, joogi-, farmaatsia- ja kosmeetikatööstuses, peavad lisaks tehnilistele nõuetele vastama ka rangetele toiduohutusalastele, hügieenialastele ja kvaliteedinõuetele. Arvestades et määrdeainete ülesanne on lisaks määrimisele kaitsta ka kulumise ja korrosiooni eest, jahutada, tihendada, puhastada ning tagada seadmete sujuv ja tõrgeteta töö, on äärmiselt oluline leida just see õige ja sobiv määrdeaine.

Miks kvaliteetne määrdeaine tähtis on?

07.09.2017

Miks kvaliteetne määrdeaine on tähtis ja miks on õlil ja õlil vahe sees? Kust üldse tuleb sarnase valdkonna toodete erinevus?

Räägib Tiina Suija, Addinol Lube Oil OÜ ärijuht

Viskoossus – õli tähtsaim füüsikaline suurus

28.08.2017

Viskoossus on õli tähtsaim füüsikaline suurus ja üks põhiomadusi, millel on õige määrdeaine valikul otsustav roll. Viskoossus sõltub temperatuurist ning on mõjutatav spetsiaalsete manustega. Viskoossus võib õli kasutamise ajal muutuda.

Priit Rätsep näitas Belgias head kiirust

10.08.2017

Läinud nädalavahetusel sõideti maailma ühel kuulsaimal liivarajal Belgias, Lommelis järjekordne motokrossi MM-etapp, kus oli võistlustules ka PMC Addinol Honda Racing sõitja Priit Rätsep.

PMC Addinol Honda Racing kasvatab noorvõistlejaid

24.07.2017

PMC Addinol Honda Racing noorimal liikmel Mikk Martin Lõhmusel oli kaks väga töökat nädalat, kui ta osales esmalt Lätis toimunud Euroopa meistrivõistluste kirderegiooni viimasel etapil, seejärel Sõmerpalu staadionikrossil ja lõpuks Eesti meistrivõistluste kolmandal etapil Kiviõlis.

Sõmerpalu motokrossi võitis taaskord Tanel Leok

18.07.2017

Eesti motosuve üks kuumemaid üritusi - Väino Leoki rändkarikale pühendatud rahvusvaheline Sõmerpalu staadionimotokross toimus tänavu 12. juulil juba kümnendat korda. Tugevas konkurendis suutis viiendat korda võidukarika peakohale tõsta Tanel Leok.

Evgeny Bobryshev ja Harri Kullas võidutsesid Kiviõlis

18.07.2017

Möödunud nädalavahetusel, 15-16. juulil sõideti Kiviõlis Addinol Eesti motokrossi meistrivõistluste kolmas etapp, kus esimesel päeval olid peaosas sooloklassid ja teisel võistluspäeval quadid ja külgkorvid. Sarnaselt eelmistele etappidele olid stardis enamus meie tippsõitjatest, kellega oli konkureerima tulnud ka Honda tehasetiimi sõitja venelane Evgeny Bobryshev, kes võistles ka nädala keskel toimunud Sõmerpalu staadionikrossil.

Priit Rätsep testis Addinoli õli Itaalia põrgukuumuses

27.06.2017

Lõppenud nädalavahetusel sõideti Ottobianos motokrossi maailmameistrivõistluste 11. etapp. Itaalia liivarajal oli üle 35 kraadises kuumuses võistlustules ka PMC Addinol Honda Racing esisõitja Priit Rätsep.

Addinol motokrossi EMV 2. etapi videokokkuvõte

14.06.2017

Addinol motokrossi Eesti meistrivõistluste teise ja Läti meistrivõistluste kolmanda etapi ühisvõistlusel Pärnu lennuvälja motopargis 3-4. juunil osales üle 300 motosportlase kuuest eri riigist ja neile elas kaasa üle 2000 krossifänni.

ADDINOL Eesti nüüd ka Facebookis

14.06.2017

Hea meel on teatada, et ADDINOL Eesti liitus populaarse sotsiaalmeedia kanaliga Facebook, et võimalikult kiiresti ning operatiivselt jagada oma sõprade ja klientidega olulisi teateid ning anda teada millega hetkel tegeleme. Samuti jagame praktilisi nõuandeid ja teavet määrdeainete kohta. 

ADDINOL Eesti Facebooki leht asub aadressil: www.facebook.com/ADDINOLEesti/

Pühapäev Emajõel – draakonite pidu!

12.06.2017

Addinoli Tartu kontoril on saanud juba traditsiooniks teha kevade lõpupoole üks nädalalõpu väljasõit Lõuna-Eesti kaunitesse paikadesse. Varem on käidud Setu Talumuuseumis, Peipsi ääres vanausuliste külades Kolkjas ja Varnjas ning Piirissaarel. Sellel aastal korraldasid Emajõe Aeruklubi treenerid Aavo Faber ja Jaan Vaiksaar meile aerutamise draakonipaadiga Emajõel.

PMC Addinol Honda Racing tiimi read täienevad

08.06.2017

PMC Addinol Honda Racing sõitjad olid eelmisel nädalavahetusel võistlustules nii koos peetud Eesti ja Läti MV etapil Pärnus, kui ka Venemaal toimunud Euroopa juunioride motokrossi meistrivõistluste kirderegiooni osavõistlusel.

Tanel Leok võitis Addinol motokrossi Eesti meistrivõistluste teisel etapil kõik võimalikud sõidud

07.06.2017

Pärnu lennuvälja motopargis sõideti 3-4. juunil Addinol Eesti motokrossi meistrivõistluste teine etapp, mis oli samas ka Läti meistrivõistluste kolmandaks etapiks. Edukas oli päev Tanel Leokile, kes võitis kõik sõidud, kus ta osales.

Tanel Leok ja Harri Kullas võidutsesid Eesti motokrossi meistrivõistluste avaetapil

03.05.2017

Tänavu suvel juunioride maailmameistrivõistlusi võõrustavas Lange motokeskuses peeti läinud nädalavahetusel Addinol Eesti motokrossi meistrivõistluste avaetapp, kus tuulist ja vihmast ilma trotsisid nii meie parimad, kui külalisvõistlejad naaberriikidest. 

Eesti tippsõitjad stardivad nädalavahetusel algavatel Eesti motokrossi meistrivõistlustel

28.04.2017

Suvel juunioride maailmameistrivõistlusi võõrustavas Lange motokeskuses antakse tuleval nädalavahetusel avalöök tänavustele Addinol Eesti motokrossi meistrivõistlustele. Tänase seisuga on Tartu lähistele võistlema tulemas enamus Eesti motokrossi tippudest eesotsas Tanel Leoki, Harri Kullase ja Priit Rätsepaga.

Priit Rätsep võitis kindlalt TOP200 karikasarja avaetapi Maardus

26.04.2017

Tallinna külje all sõideti eelmine nädalavahetus “Maardu GP” nimeline motokross, mis oli tänavuste Eesti motokrossi karikavõistluste TOP200 esimeseks etapiks. Maardu Motokeskuses peetud võistlusel osales pea 180 motosportlast ning eestlastele olid konkurentsi tulnud pakkuma mitmed võistlejad Soomest, Lätist ja Venemaalt. 

Mootoriõlide uued viskoossusklassid tagavad suurema kütusesäästu

25.04.2017

Mootoriõlide liigitamiseks viskoossuse ehk voolavuse järgi on kasutusel USA Autoinseneride Liidu (Society of Automotive Engineers) J300 standardis defineeritud viskoossus-klassid. Kuni 2013. aasta aprillini oli SAE klassifikatsioonisüsteemis 11 viskoossusklassi ja SAE 0W-20 tähistas kõige väiksema viskoossusega õlisid. 1. aprillil 2013 lisandus SAE mootoriõlide klassifikatsioonisüsteemi uus viskoossusklass SAE 16. Uute SAE klasside kasutuselevõtt tulenes nõudlusest veelgi kütusesäästlikumate õlide järele. Õlitootjatele tähendab see aga silmitsi seismist keeruka ülesandega, sest üha väiksema viskoossusega õlide arendamisel on omad ohud.

ADDINOLile omistati kõrgeim krediidireiting AAA

20.04.2017

ADDINOL Lube Oil OÜ on Ida-Euroopa turgudel tegutsenud tänaseks edukalt juba 25 aastat. Selle taga on pühendumine klientide vajadustele ja pikaajalistele kliendisuhetele. Creditinfo hindas tänavu ADDINOLi reitingu esmakordselt suurepäraseks (AAA), mis on kõrgeim hinnang.  Sama reitingu saavutas vaid 1,3% Eesti ettevõtetest.

TIINA SUIJA – veerand sajandit ADDINOL Ida-Euroopa juhina

12.04.2017

Addinoli  Ida-Euroopa haru juhtiv Tiina Suija ei kahetse aastate eest pedagoogiametis tehtud kannapööret ja määrdeõlide maailma sukeldumist, kuna pidevalt arenev valdkond pakub väljakutseid täna, homme, ülehomme.

Toome teieni põhjaliku intervjuu Tiina Suijaga, mis ilmus Eesti ainukeses tootmise ja tehnika ajakirja Inseneeria aprillikuu numbris ja on pühendatud ettevõtte 25. tegutsemisaastale Ida-Euroopa turgudel. 

ACEA 2016 – õlitööstus liigub üha suurema kütusesäästu poole

29.03.2017

ACEA klassifikatsioon on õlitööstuses üks tähtsamaid standardeid, mille mõju on järjest kasvanud ka väljaspool Euroopat. Kuna viimati muudeti ACEA klassifikatsiooni ja jõudlusnõudeid õlidele 2012. aastal, on 2016. aastal sisseviidud uuendused ACEA klassifikatsioonis suur samm õlitööstuse jaoks. See tähendab, et võrreldes ACEA 2012 klassifikatsiooniga on ACEA 2016. aasta standardis oluliselt tõstetud nõudmisi määrdeainete omadustele.

Priit Rätsep ja Lauri Lehtla on uue PMC Addinol Honda Racing tiimi esisõitjad

24.03.2017

Tänavuseks motokrossi hooajaks liideti varem eraldi võistelnud tiimid PMC Honda Racing ja ADDINOL Honda Racing üheks tugevaks meeskonnaks, mille nimeks sai PMC ADDINOL Honda Racing. Esisõitjad on kaks oma ala meistrit – Priit Rätsep ja comeback’i tegev Lauri Lehtla. Viimane alustas hiljuti tööd ADDINOLi müügijuhi ametikohal.

Maailma suurim tööstusmess Hannoveris

20.03.2017

6500 eksponaati, umbes 200 000 külastajat kõikjalt maailmast, 2500 ajakirjanikku ja 5,6 miljonit ärikontakti viiel päeval – see on Hannoveris toimuv ülemaailmse tähtsusega tööstusmess.

VIDEO: Addinol motokrossi EMV kokkuvõte 2016

15.03.2017

Addinol motokrossi Eesti meistrivõistlused 2017 sari alustab juba järgmisel kuul - esimene etapp toimub juba 29. - 30. aprillil Langel. Stardis on Eesti motokrossi tipud - Tanel Leok, Harri Kullas, Gert Krestinov, Priit Rätsep, Lauri Lehtla ja paljud teised. Samuti pakuvad Eesti kiiretele sõitjatele konkurentsi tugevad vastased Lätist ja Soomest.

Addinol jätkab kolmandat hooaega motokrossi EMV nimisponsorina

10.03.2017

Kolmandat aastat jätkab motokrossi Eesti meistrivõistluste sarja nimisponsorina ADDINOL Lube Oil OÜ. Ametlik koostööleping Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooniga sõlmiti veebruari lõpus toimunud motomomessil Tallinn Motor Show. Tippsõitjatest olid kohal Gert Krestinov, Priit Rätsep ja Lauri Lehtla.

Ilmus ADDINOLi uudiskiri: Õlidoktor annab nõu!

28.02.2017

Taaskord jõudis meie klientide postkastidesse järjekordne uudiskiri "Õlidoktor annab nõu!"

Keti pikk tööiga eeldab õiget määrdeainet ja laitmatut määrimist

21.02.2017

Kettide optimaalse jõudluse ja pika tööea tagamiseks on sobiva määrdeaine kasutamine erakordselt tähtis. Vastasel korral on tagajärjeks keti saastumine, kulumine ja korrosioon. Need põhjustavad keti katkendliku liikumise, ketiliigendite lõtku, valju liikumismüra või suisa töö seiskumise, mis omakorda viivad tootmiskvaliteedi ja -mahu langemiseni ning ulatusliku remondini.

Tallinn Motor Show toob mootorrattad taas pealinna

16.02.2017

Veebruari viimasel nädalavahetusel toimub Saku Suurhallis rahvusvaheline mootorrataste ja ATV-de mess Tallinn Motor Show 2017, mis pakub külastajatele adrenaliini imeilusate mootorrataste, võimsate ATV-de ja loomulikult kaunite naistega. 

Tartu Rahvaülikooli Aasta õppijaks 2016 valiti Aimar Tusov

19.01.2017

Tartu Rahvaülikool valis Aasta õppijaks 2016 mitmekülgsete huvidega keeleõppuri Aimar Tusovi.

© 2015 ADDINOL Lube Oil OÜ / Kontaktid / Sisukaart