Mitmekordne Eesti meister motokrossis liitus ADDINOLi tiimiga

13.12.2016

ADDINOL Eesti müügitiim on käesoleval aastal tublisti kasvanud. Hiljuti liitus meie müügimeeskonnaga 6-kordne Eesti meister motokrossis Lauri Lehtla, kelle hallata on Põhja- ja Kesk-Eesti piirkonnad.

Eesti Maaülikooli tudengid harisid end määrdeainete alal

01.12.2016

ADDINOL on alati hinnanud kõrgelt määrdeaine valdkonna edasiarendamist, parendamist ja klientide harimist. Selleks pakume olemasolevatele ja potentsiaalsetele klientidele erinevaid koolitusi, seminare ja professionaalset nõustamisteenust. Hiljuti lisandus siia juurde ka tudengite harimine.

Ilmus Addinoli värske uudiskiri "Õlidoktor annab nõu!"

21.11.2016

Taaskord jõudis meie klientide postkastidesse järjekordne uudiskiri "Õlidoktor annab nõu!"

Addinol jätkab BC Kalev/Cramo õlipartnerina

08.11.2016

Valitsev Eesti meister korvpallis BC Kalev/Cramo ja Addinol Lube Oil OÜ jätkavad ka sel hooajal oma edukat koostööd.

Uus soojusülekandeõli ADDINOL Wärmeträgeröl XW 15 HT

04.11.2016

Paljude tööstuslikult valmistatud toodete tootmisprotsesside jaoks on vaja soojust. Kui aga otsene kuumutamine pole võimalik või tooks pigem kahju (näiteks ei saavutata soovitud kõrget temperatuuri, või soojuse ülekanne ei ole ühtlane), tuleb appi soojusvaheti.

Uus määre ADDINOL Kontaktfett EL-K3

04.11.2016

Kontaktühenduste määre Kontaktfett EL-K2 on kuulunud aastaid ADDINOLi standardsortimenti. Seoses tootevalikus tehtavate muudatustega pole see toode aga tulevikus enam saadaval.

Uus metallitöötlusõli ADDINOL Penta-Cool WS 300

04.11.2016

Veega segatavad jahutus-määrdevedelikud on raud- ja mitteraudmetallide lõiketöötluseks hädavajalikud. Nad jahutavad, määrivad, loputavad ning eemaldavad metallipuru, laaste ja saasteaineid. Töötlusprotsessi tulemus sõltub seetõttu suurel määral just kasutusel olevast jahutus-määrdevedelikust ja selle kvaliteedist.

Uus mootoriõli ADDINOL Premium 0520 FD

04.11.2016

Koos 1,0-liitrise 3-silindrilise EcoBoost mootori kasutuselevõtuga andis Ford välja uue spetsifikatsiooni bensiinimootorite õlidele: Ford WSS-M2C 948-B. Tegemist on nõuetega, mis on kehtestatud spetsiaalselt bensiinimootoritele ettenähtud SAE 5W-20 mootoriõlile HTHS-viskoossusega 2,6 kuni 2,9 mPa*s.

Ökoplus BG 2 asemel saadaval uus biolagunev määre Ökoplus CA 2

04.11.2016

Ökoplus BG 2 on kuulunud aastaid ADDINOLi standardsortimenti. Tootevalikus tehtavate muudatuste tõttu ei ole see toode aga enam tulevikus saadaval. Ökoplus BG 2 määret hakkab meie tootevalikus asendama ADDINOL Ökoplus CA 2.

Ilmus ADDINOLi kliendileht Õliekspert

03.11.2016

Ilmunud on värske ADDINOLi kliendileht Õliekspert, mis on järjekorras üheteistkümnes.
Selleaastase kliendilehe kaanelugu on pühendatud Iraanile, kandes pealkirja Iraani 1001 edulugu. Miks just Iraan? Põhjuseks on suvel toimunud Addinoli 80. juubelile pühendatud seminar, kus Addinoli Iraani partner Hr. Abdolreza Yazdi pidas väga huvitava ettekande pikalt suletud riigi majandusest, arengust ning pikaajalisest edukast koostööst Addinoli määrdeainete müügi alal.

Vali talveks kvaliteetsed HVLP klassi hüdroõlid

03.11.2016

Tänapäevased hüdrosüsteemid on üha võimsamad ja kompaktsemad ning töötavad järjest suurematel koormustel. Nad peavad olema töökindlad, põhjustades võimalikult vähe tööseisakuid, ja energiasäästlikud. Hüdrosüsteemide ülesanne on teha täpseid operatsioone maksimaalse efektiivsuse ja kiirusega. Lisaks ei tohi nende töös esineda tõrkeid ka rasketes ja äärmuslikes ilmastikuoludes: nii talvel suurte külmadega kui ka suvel kuumalainete ajal. 

ADDINOLi meeskonnas uued müügijuhid

28.09.2016

ADDINOL Lube Oil OÜ müügimeeskond kasvab ning hea meel on tutvustada kahte uut müügijuhti.

Maanteemuuseum tähistas tänavust vanavanemate päeva Zaporožetsi paraadiga

19.09.2016

Kanepis asuv Eesti Maanteemuuseum pidas 10. septembril juba kuuendat korda vanavanemate päeva. Tänavu pühendati see nostalgiliselt „seebikarbiks“ hüütud ZAZ-966 50. juubelile. Toimus suurejooneline “sapakate” paraad, millest võttis osa üle paarikümne Zaporožetsi ja nende kaunitaride omaniku. Päeva tähtsündmuseks oli “sapakate” seast tiitli  „Napakas sapakas“ välja valimine. Auväärse esikoha pälvis Järva-Jaani Tuletõrjemuuseumi muhk.

Addinol motokrossi 2016 Eesti meistriteks tulid Tanel Leok ja Karel Kutsar

19.09.2016

Addinol motokrossi Eesti meistrivõistluste viimane viies etapp toimus 11. septembril Lätis Dobele krossirajal. MX1 klassis tuli Eesti meistriks Tanel Leok (KTM, KTM Racing Estonia). MX2 klassis tuli Eesti meistriks Karel Kutsar (KTM, KTM Racing Estonia). 

Addinol avas Leedus oma esinduse

31.08.2016

Addinol Lube Oil OÜ asutas tänavu juunis ametlikult oma Leedu esinduse.

Addinol motokrossi EMV jätkuvad sellel nädalavahetusel Langel

31.08.2016

Nädalavahetusel tegid meie krossisõitjad hooaja viimased etteasted motokrossi maailmameistrivõistlustel. Nüüd on aeg pilgud pöörata Addinol Eesti meistrivõistlustele, sest kätte on jõudmas otsustavad etapid. Sel nädalavahetusel, 3-4. septembril toimub Lange motokeskuses meistrivõistluste neljas etapp. Kuna Lange võistlus läheb ka Läti meistrivõistluste arvestusse, siis on oodata eriti põnevaid ja võitluslikke võidusõite.

Väino Leoki rändkarika viis sel aastal koju Tanel Leok!

07.07.2016

Eile, 6. juulil sõideti Võrumaal Sõmerpalus üheksandat korda rahvusvaheline staadionikross Väino Leoki karikale. 

Uued suurpakendid - 80 aastat Addinoli

07.07.2016

ADDINOL on jõudnud oma ajaloos 80. verstapostini. Läbi muutlike aegade, alates Lützkendorfi rafineerimistehasest Krumpas kuni tänase peakontori ja tehaseni Leunas, on ikka ja jälle muudetud ADDINOLi kvaliteettoodete pakendite välimust.

Addinol – 80 aastat Saksa kvaliteeti

06.07.2016

Juuni keskel tähistas Addinol Saksamaal Leipzigis oma 80. sünnipäeva kahepäevase konverentsiga, millest võtsid osa partnerid Hiinast, Indiast, Iraanist, Brasiiliast, Vietnamist ja loomulikult Euroopast koos Addinol Eesti Ida-Euroopa meeskonnaga.

Addinol motokrossi EMV teine etapp juba sellel nädalavahetusel Pärnus

05.07.2016

Addinol motokrossi Eesti meistrivõistluste teine etapp toimub sellel nädalavahetusel Pärnu Lennuvälja Motopargis. Laupäevane päev kuulub soolo masinaklassidele ja pühapäevane päev Quadidele ja külgvankritele.

Sõmerpalu staadionimotokross 2016

05.07.2016

Homme, 6. juulil sõidetakse Võrumaal Sõmerpalus üheksandat korda rahvusvaheline staadionikross Väino Leoki karikale, kus osalevad eelmistele aastatele sarnaselt nimekad sõitjad nii Eestist kui naaberriikidest. Üle pika aja võib koos stardis näha kõiki Eesti parimaid sõitjaid, kes eelnevatel aastatel erinevatel põhjustel seda teha ei saanud.

ADDINOL tähistas rahvusliku peoga oma 80. juubelit

14.06.2016

Maikuu viimasel reedel olid kõik Addinoli kliendid, koostööpartnerid ja sõbrad kutsutud rahvuslikule peole Eesti Põllumajandusmuuseumi Rukkiküüni, et tähistada Saksa emafirma 80. juubelit.

Tanel Leok oli Addinol motokrossi Eesti meistrivõistluste avaetapil võitmatu

10.06.2016

4-5. juunil peeti Karksi-Nuias Ainja krossirajal selle hooaja 1. etapp Addinol Eesti meistrivõistluste motokrossis. Avapäeval olid võistlustules soolotsiklitel sõitjad. Esimene etapp kuulus täielikult Tanel Leokile, kes võitis nii MX1 kui ka MX2 klassis. Teine päev oli külgvankrite ja quadide päralt.

Addinol Honda Racing sõitjad Eesti meistrivõistluste avaetapil esikümnes

10.06.2016

Addinol  Eesti meistrivõistlustel motokrossis Karksi-Nuias võistlesid ka alles tänavu loodud Addinol Honda Racing meeskonna sõitjad Aleksei Vinogradov ja Heido Havam.

Saksamaal Leunas anti avapauk Addinoli mitmeetapilise investeerimisprojekti elluviimiseks

30.05.2016

Hoolimata möödunud aastatel valitsenud poliitilisest ja majanduslikust ebakindlusest mitmetes Addinoli ekspordiriikides on meie Saksa emafirmal ADDINOL Lube Oil GmbH-l õnnestunud iseäranis tööstusvaldkonnas kindlustada ja tugevdada oma turupositsiooni kvaliteetmäärdeainete pakkujana. Arvestades suurenenud nõudlust Addinoli kaubamärgi määrdeainete järele, koostati mitmeetapiline investeerimisplaan Leunas asuva tehase ja büroopinna laiendamiseks. See järjekordne verstapost Addinoli edukalt kulgenud ajaloos on ideaalselt ajastatud samale aastale Addinoli 80. juubeliga. 

ADDINOLi müügid Ida-Euroopas tõusuteel

25.05.2016

2016. aasta I kvartali tulemuste põhjal on ADDINOL Lube Oil OÜ poolt hallatavates riikides kasvanud määrdeainete müük 18%. Kõige jõudsamalt areneb Ukraina, Venemaa ja Valgevene turg. Toodete lõikes on enim kasvanud fookustoodete müük. 

Addinoli 80. juubeli auks korraldatud koolitusel esitleti ettevõtte ambitsioonikaid eesmärke

16.05.2016

Tänavu tähistab Addinol Lube Oil OÜ emaettevõtte Saksamaal oma 80. juubelisünnipäeva. Seda tähistatakse väärikalt ja lugupidavalt oma töötajate ja koostööpartnerite hulgas nii Saksamaal kui ka kogu maailmas, kuna inimesed on ettevõtte suurim väärtus.

Juubelipidustuste esimene suurem sündmus toimus mai alguses, kui Addinol Lube Oil OÜ korraldas oma Eesti, Läti, Leedu, Valgevene ja Ukraina töötajatele koolitusreisi Saksamaale Münchenisse.

Addinol esitles end Hannover Messe 2016 raames

13.05.2016

Esimest korda tutvustas ADDINOL oma kõrgekvaliteedilisi määrdeaineid maailma suurimal tööstus- ja tehnoloogiamessil Hannover Messe 2016, mis toimus 25.–29. aprillil Saksamaal, Hannoveris, kus osales üle 5000 eksponaati väga erinevatest tööstusvaldkondadest üle kogu maailma.

Saage tuttavaks uue krossimeeskonnaga – ADDINOL HONDA RACING

02.05.2016

ADDINOL Lube Oil OÜ lõi koostöös HRC Eesti Racing MTÜ-ga oma professionaalse krossimeeskonna ADDINOL HONDA RACING, kus võistlevad eelmise aasta Eesti meistrivõistluste MX2 klassi hõbe Aleksei Vinogradov ja 2013. aasta TOP200 karikasarja võitnud Heido Havam.

ADDINOL Eesti meeskonnas uus müügijuht

01.05.2016

Alates aprillist asus ADDINOL Lube Oil OÜ Põhja-Eesti ja Lääne-Virumaa müügijuhina tööle Robert Otsing. 

ADDINOL jätkab motokrossi Eesti meistrivõistluste nimisponsorina

11.03.2016

Motokrossi Eesti meistrivõistluste sarja nimisponsorina jätkab ka sel hooajal ADDINOL Lube Oil OÜ. Ametlik koostööleping Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooniga sõlmiti pühapäeval 28. veebruaril Saku suurhallis toimuval motomessil Tallinn Motor Show. Lisaks rikastab Addinol ka supermoto sarja auhinnalauda.

2016. aasta täis pidustusi ja juubeleid

08.03.2016

2016. aasta kulgeb Leunas pidustuste ja juubelite tähe all. ADDINOL Lube Oil OÜ Saksa emaettevõte peab sel aastal oma 80. juubelisünnipäeva ja vaatab tagasi eduloole, mille märksõnadeks on traditsioon ja innovatsioon. Üle 600 kvaliteetmäärdeainega, mis on arendatud ja toodetud Kesk-Saksamaal Leunas, on ettevõte esindatud enam kui 90 riigis üle terve maailma ning pakub optimaalseid lahendusi pea kõikidele määrimistehnilistele probleemidele.

Võida enda neljarattalisele sõbrale ühe õlivahetuse jagu mootoriõli ADDINOLilt

25.02.2016

Mootorratta hooaeg on tulemas ja praegu on parim aeg hakata mõtlema ettevalmistustele, et oma kaherattaline sõber parimasse sõiduvormi viia. Rehvide, pidurite ja värske kütuse kõrval on väga oluline roll ka õli ja õlifiltri vahetusel ning keti määrimisel. 

Määrdeained ehitustööstuses: õlimajanduse nutika ümberkorraldamisega on võimalik raha kokku hoida

22.02.2016

Ehitusmasinad ja veoautod peavad töötama usaldusväärselt ka äärmuslikes ekspluatatsioonitingimustes. Tulemaks toime igapäevaste väljakutsetega, vajavad masinad sobivaid kõrge jõudlusega määrdeaineid. Kuid õlid, määrded ja hüdrosüsteemide töövedelikud võivad kiiresti tekitada tarbetuid väljaminekuid. Seda eelkõige siis, kui neid ei ladustata ega hooldata õigesti või kui ei pöörata piisavat tähelepanu laomajanduse optimeerimisele.

Mootorrattad naasevad Tallinna. Ka ADDINOL on kohal!

12.02.2016

Tallinn Motor Show toob rahvusvahelise mootorratta- ja ATV-de messi tagasi Eesti pealinna Tallinna. 2016. aasta veebruari viimasel nädalavahetusel (27.–28. veebruaril) saab Saku Suurhallis näha imeilusaid mootorrattaid, võimsaid ATV-sid ja loomulikult kauneid naisi.

ADDINOL pakub unistuste tööd - STRATEEGILISE MÜÜGI ARENDAJA

05.02.2016

Addinol Lube Oil OÜ otsib oma Eesti meeskonda  STRATEEGILISE MÜÜGI  ARENDAJAT. Kandideerima on oodatud kõik hea tehnilise taibuga ning soovitavalt  tehnika- või keemiaalase  kõrgharidusega inimesed, kes otsivad oma unistuste tööd ja kellele meeldivad väljakutsed.

Mammaste Tervisespordikeskuses toimusid Eesti meistrivõistlused vabatehnika suusasprindis

05.02.2016

Eelmisel nädalavahetusel, 30. jaanuaril toimusid Põlvamaal Mammaste Tervisespordikeskuses Eesti juunioride, U23 ja täiskasvanute meistrivõistlused vabatehnika suusasprindis.

Õige õli aitab auto külmaga käima!

22.01.2016

Tarbesõidukitele, olgu need siis kaubikud, veoautod või rasketehnika, tekitavad talvel lisaks jääle ja lumele probleeme ka madalad temperatuurid.

Talv ja väga külmad ilmad võivad autoomanikele kaasa tuua ka lisaprobleeme autokäivitamisel. Eriti hommikul, pärast suuremaid öökülmasid. Tarbesõiduki ohutu külmkäivituse juures on kõige tähtsam mootoriõli viskoossus ehk voolavus, mis tagab mootori probleemideta käivitamise ja soojenemise.

© 2015 ADDINOL Lube Oil OÜ / Kontaktid / Sisukaart