Auto talveks ette valmistamine

09.12.2015

Autoga ei tohiks tekkida talviste ilmadega probleeme, kui on tehtud varakult vastavad ettevalmistused ja käidud hoolduses. Et aga talv ei tuleks ootamatult ja esimeste külmade ilmade saabudes ilmnevate probleemide korral ei peaks kohe tormama hooldusesse, anname järgnevalt mõned kasulikud näpunäited, millele juba täna tähelepanu pöörata.

Nelja kuuli katse kontrollib määrimisvõimet suure surve all

02.12.2015

Paljud standardid ja spetsifikatsioonid nõuavad VKA (nelja kuuli aparaadi) näidu nimetamist. Seetõttu märgivad määrdeainetootjad tööstusõlide, plastsete määrete ja ka metallitöötlusõlide tootelehtedele VKA näidu, mis määratakse nelja kuuli aparaadiga.

Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon tõstis esile aasta parimaid

26.11.2015

Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni pidulik hooaja lõpuüritus toimus 14. novembril Rock Cafes, kus autasustati lõppenud aasta medali- ja karikavõitjaid, kuulutati välja aasta parimad sportlased ja klubid ning avaldati tänu firmadele ja isikutele, kes Eesti motospordile õla alla pannud. ADDINOLil oli suur au olla motokrossi Eesti meistrivõistluste nimisponsor.

Maanteemuuseum pidas nostalgilist vanavanemate päeva koos Ladadega

06.11.2015

Laupäeval, 12. septembril pidas Eesti Maanteemuuseum vanavanemate päeva nostalgiliste Ladaga ehk ENSV omaaegse populaarseima rahvaautoga, mis on saanud sama vanaks kui nooremad vanaemad-vanaisad ehk 45aastaseks.

Ilmus ADDINOLi kliendilehe uus number

22.10.2015

Ilmunud on värske ADDINOLi kliendileht Õliekspert, mis on järjekorras kümnes, seega õrnalt juubelihõnguline.

ADDINOL asus korvpalli toetama

21.10.2015

Käesoleval hooajal asus ADDINOL Lube Oil OÜ toetama BC Kalev/Cramo korvpallivõistkonda. Seitsmekordse Eesti korvpallimeistri eesmärk on tänavusel hooajal kõikide sarjade play-off’i jõudmine ning lisaks Eesti meistritiitli tagasitoomine Tallinnasse.

5 soovitust hüdrovedelike kasutusea pikendamiseks

10.09.2015

Hüdrosüsteemides kasutatavad töövedelikud peavad täitma mitmeid ülesandeid. Nad kannavad üle jõudu, määrivad liikuvaid seadmeosi, jahutavad, kaitsevad korrosiooni eest ning hoolitsevad vibratsiooni summutamise ja mustuse eemaldamise eest. Järgnevalt viis kõige olulisemat soovitust, mis aitavad kaasa hüdrovedelike kasutusea pikendamisele.

Võistlussari EVIKO Suusarull 2015

10.09.2015

9. augustil 2015 sõideti Jõulumäe Tervisespordikeskuses Pärnumaal 8. Nevene rullsuusamaraton, mis kuulus tänavu EVIKO Suusarulli võistlussarja.

Trend liigub vedelamate ehk väikse viskoossusega õlide suunas

09.09.2015

Väiksem kütuse- ja õlikulu ning vähem heitgaase on trendid, mis mõjutavad oluliselt mootorite ja heitgaasi järeltöötlussüsteemide tehnoloogia arengut. Eesmärgid on kõrged ja kui neid üldse on võimalik saavutada, siis üksnes vastavate mootoriõlidega.

ADDINOL Husum Wind messil

08.09.2015

Juba 25 aastat on HUSUM Wind olnud juhtiv tuuleenergia mess Euroopas. Tänavu keskendutakse ADDINOLi kodumaa ehk Saksamaa ja selle naaberriikide turgudele.

ADDINOLi saab jälgida nüüd ka LinkedInis

07.09.2015

ADDINOLi Saksa emaettevõttel on nüüd oma konto maailma suurimas ja edukamas ärikontaktide sotsiaalvõrgustikus LinkedIn.

ADDINOL motokrossi Eesti meistrivõistluste finaaletapp

07.09.2015

ADDINOL motokrossi Eesti meistrivõistluste finaaletapp juba 12.-13. septembril Tihemetsas Lauri krossirajal.

ADDINOL Lube Oil OÜ Eesti turu müügidirektor on Meelis Varimaa

03.09.2015

Alates 1. septembrist asub ADDINOL Lube Oil OÜ Eesti turu müügidirektorina ametisse regionaalne müügijuht Meelis Varimaa.

ADDINOL motokrossi Eesti meistrivõistluste 3. etapil võidutses Tanel Leok

27.08.2015

Tartu külje all asuvas Lange motokeskuses sõideti 15.-16.08 ADDINOL Eesti motokrossi meistrivõistluste kolmanda etapi sõidud, kus olid kohal enamus Eesti tippsõitjatest.

Tanel Leok jättis teist aastat järjest Sõmerpalu motokrossi võitjakarika endale

14.07.2015

2015. aasta Sõmerpalu rahvusvaheline staadioni motokross sõideti 8. juulil Võrumaal juba kaheksandat korda ja teist aastat järjest tõstis vanaisa, Väino Leoki nimelise rändkarika tuhandete pealtvaatajate ees pea kohale Tanel Leok (Kawasaki, Sõmerpalu MK).

ADDINOL Wear Protect SDE 2 talub ka suurimaid koormusi

10.06.2015

Suur ja/või tõugetena esinev surve, vibratsioon ja vesi – need on ideaalsed kasutustingimused ADDINOLi uue määrde jaoks. ADDINOL Wear Protect SDE 2 on spetsiaalselt arendatud põllu-, ehitus- ja metsatööstuse raskete seadmete ja masinate aeglastele laagritele ja ülekannetele.

Nüüd sortimendis: ADDINOL POLE POSITION SAE 5W-40

05.06.2015

Mootorrattasõit on enamat kui kulgemine punktist A punkti B. Enamikele on see elamus. Nii täiendas ADDINOL täpselt 2015. aasta tsiklihooajaks Pole Positioni tootesarja.

ADDINOLil on nüüd uus mobiiliveeb

11.05.2015

Kõik nutiseadmete omanikud saavad nüüd meid senisest hõlpsamini üles leida, kuna mõned päevad tagasi valmis meie uus kodulehe mobiilirakendus ehk mobiiliveeb.

ADDINOL Lube Oil OÜ krediidireiting on väga hea

11.05.2015

Maailma juhtiva krediidireitingu agentuuri Experian tütarettevõtte Krediidiinfo AS poolt ADDINOL Lube Oil OÜ-le väljastatud 2015. aasta Eduka Eesti Ettevõtte tunnistuse raames anti ettevõttele 2014. aasta majandusandmete põhjal krediidihinnang VÄGA HEA ehk AA.

“Teeme ära” talgutel kasutati ADDINOLi tooteid

06.05.2015

„Teeme ära“ talgutel osales ka tänavu suur hulk eestimaalasi, kelle südameasjaks on hoida meie maa puhta ja ilusana.

MTÜ Loode-Hiiumaa Külade Selts tegi eesotsas talgujuhi ja külaseltsi liikme Velli Barinoviga talgutöid 1.-3. mail Kurisu neeluaugu ja Lauka kooli tiigi ümbruses Hiiu vallas.

ADDINOL panustab Eesti motokrossi

29.04.2015

Motokrossi Eesti meistrivõistluste sarja nimisponsoriks asub sel hooajal ADDINOL Lube Oil OÜ. Ametlik koostööleping Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooniga sõlmiti eile, 28. aprillil kell 14 Solarise keskuse aatriumis toimunud pressikonverentsil.

ADDINOL panustab motokrossi Eesti meistrivõistluste sarja

23.04.2015

Motokrossi Eesti meistrivõistluste sarja nimisponsoriks asub sel hooajal ADDINOL Lube Oil OÜ.

ADDINOLi Pole Positioni õlid EMF-i litsentsi omanikele 10% soodsamad

20.04.2015

ADDINOLi kõrgtehnoloogiline Pole Positioni mootoriõlide sari kahe- ja neljataktilistele mootoritele on nüüd müügil Alexela tanklates üle Eesti. Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni (EMF) litsentsi omanikele on kõik Pole Positioni mootorrattasarja tooted 10% soodsamad.

Topeltsiduriga käigukastidele sobib ADDINOL ATF DCT

24.03.2015

Automaatseks käiguvahetuseks ilma veojõu katkestuseta vajavad otselülitusega käigukastid uusimat toodet automaatkäigukastiõlide valikus ehk ADDINOL ATF DCT-d.

ADDINOL Lääne-Eesti rahvaralli 2014 II etapp valiti Läänemaa aasta spordisündmuseks

23.01.2015

Lääne maakond tunnustas hiljuti oma 2014. spordiaasta parimaid sportlasi ja treenereid, kuid ka sponsoreid, sündmusi ja spordielu edendajaid.  

Ohutu käivituse tagab väheviskoosne õli

09.01.2015

Talv ja väga külmad ilmad võivad autoomanikele peale lume ja jää kaasa tuua ka lisaprobleeme auto käivitamisel. Eriti hommikul pärast suuremaid öökülmasid. Tarbesõiduki ohutu külmkäivituse juures on kõige tähtsam mootoriõli viskoossus ehk voolavus, mis tagab mootori probleemideta käivitamise ja soojenemise.

© 2015 ADDINOL Lube Oil OÜ / Kontaktid / Sisukaart