ADDINOL kutsub kõiki huvilisi Maamessile!

09.04.2019

Tunnustatuim maateemaline mess Baltimaades toimub juba selle kuu lõpus (25-27.aprill) Tartu Näituste messikeskuses. Aasta oodatuim sündmus on laiali laotatud 70 000 m2 alale, kus 470 eksponandi hulgas on ka ADDINOL Eesti. Tule ja vaata, mida põnevat Addinolil sulle pakkuda on!

Wildegger: tänu tihedale koostööle innovatsioonijuhtidega teame juba määrdeainete homseid trende!

19.03.2019

Globaalne trend näitab, et vajadus määrdeainete järgi erineb riigiti päris palju. Esineb riike, kus määrdeainete tarbimine on vähenemas, kuid samas on riike nagu näiteks Venemaa, Ida-Euroopa ja Aasia riigid, kus määrdeaineturg areneb tõusvas trendis. Mis olukord siis ikkagi valitseb täna määrdeainetööstuses ja kas me liigume täieliku määrdevaba maailma poole? ADDINOL Lube Oil GmbH tegevjuht ja osanik härra Georg Wildegger räägib oma intervjuus Tiina Sheinile kõigest sellest lähemalt.

Naised ADDINOLis

15.03.2019

Anna Murashina on Addinolis töötanud ligi 20 aastat ja musternäide sellest, kuidas enesearenguga ja töökusega jõuda oma ala professionaalide hulka. Rahvusvahelise naistepäeva puhul tegi Saksa Addinol Annaga intervjuu.

Intervjuu Anna Murašinaga
Anna Murašina - ADDINOL Lube Oil OÜ tehnikadirektor

ADDINOLi krediidireiting endiselt väga hea

01.03.2019

ADDINOL Lube Oil OÜ on Ida-Euroopa turgudel tegutsenud tänaseks edukalt juba üle veerandsaja aasta. Selle taga on järjepidev töö klientide vajaduste ja probleemide lahendamisel ning läbi kvaliteetsete ning innovaatiliste toodete müügi lisandväärtuse loomine kliendi majandustegevusele.

ADDINOLi kõrgefektiivsed määrdeained raskkoormatud mootoritele. Lisaväärtus pikas perspektiivis!

27.02.2019

Lisaks sellele, et kõrgefektiivsed (High-Efficiency) määrdeained tagavad usaldusväärse määrimise ja pikendavad masinaosade tööiga, peitub neis ka potentsiaal energia efektiivsemaks kasutamiseks ja energiatarbe vähendamiseks. Nad hoolitsevad maksimaalse töökindluse eest ning aitavad vähendada kulusid ja säästa ressursse. ADDINOL panustab nii tööstus- kui automäärdeainete valdkonnas kõrgefektiivsetesse määrdeainetesse.

ADDINOLi määrdeained üle kogu maailma

26.02.2019

Kas sa teadsid, et ADDINOLi õlid, määrded ja aerosoolid määrivad masinaid 90 riigis üle maailma, sealhulgas ka Eestis. Kõik ADDINOLi tooted arendatakse välja ja toodetakse Saksamaal asuvas Leuna tehases.
Oleme uhked!

Kliendid eelistavad üha enam määrdeaineid, mis säästavad aega ja raha

23.01.2019

Saksa määrdeainetootja Addinol tütarfirma Eestis Addinol Lube Oil OÜ, kelle majandusaasta algas mullu 1. oktoobril, annab teada, et on 1. kvartalis oma käivet kasvatanud 14% võrreldes möödunud aasta sama ajaga. Klientidele lisandväärtust pakkuvad fookustooted kasvasid ligi 30%. 

© 2015 ADDINOL Lube Oil OÜ / Kontaktid / Sisukaart