Pastad

ADDIFLON PTFE White 1 Paste

Valge adhesiivne universaalpasta, mis on valmistatud täissünteetilise õli baasil ning sisaldab tahke määrdeaine komponente ja tahkestina polütetrafluoroetüleeni (PTFE), liugehõõrdumisel osalevate metallist, plastist ja keraamiliste masinaosade määrimiseks, kasutamiseks madalatel temperatuuridel ja rasketes pumbatavuse tingimustes, sobib kasutamiseks ka toiduaine- ja joogitööstuses.
Kasutustemperatuur: -40 °C kuni +140 °C.

Konsistentsi klass
ADDIFLON PTFE WHITE 1 PASTE: NLGI 1

Spetsifikatsioonid ja litsentsid:
ADDIFLON PTFE WHITE 1 PASTE: MLE1N-40

Montagepaste WKT 2

Sünteesõlipõhine kõrgtemperatuuriline hall universaalpasta, mis sisaldab tahkeid määrdeaineid grafiiti ja molübdeendisulfiidi (MoS2), poltide, kruvi- ja pistikühenduste, tihendite ja juhikute kinnipõlemise ärahoidmiseks;  sööbimisvastaste (EP) manuste tõttu kasutatav suurtel survekoormustel ja rasketes ekspluatatsioonitingimustes.
Kasutustemperatuur: -30 kuni +1000 °C (alates +200 °C kuivmäärimine).

Konsistentsi klass
MONTAGEPASTE WKT 2: NLGI 2

Meißelpaste

Mineraalõlist, alumiiniumkompleksseebist ja metallipulbrist valmistatud kõrgtemperatuuriline pasta montaažielementide ning pukside külmsööbe, kinnikiilumise ja kulumise takistamiseks. Sobib kasutamiseks suurtel kiirustel ja/või kõrgetel temperatuuridel. Kasutatav temperatuurivahemikus -20 °C kuni +1100 °C.

Konsistentsi klass
MEISSELPASTE: NLGI 2

Spetsifikatsioonid ja litsentsid
MEISSELPASTE: MF2U-20

ADDIFLON PTFE White 3 Paste, ADDIFLON PTFE Fluid Spray

Täissünteetiline polütetrafluoroetüleeni (PTFE) sisaldav mitmeotstarbeline valge adhesiivne pasta metallist, plastist ja keraamikast valmistatud masinaosade, samuti külma ja kuuma vee armatuuride määrimiseks.
PTFE White 3 Paste ja PTFE Fluid Spray: -20 °C kuni +150 °C

Konsistentsi klass
ADDIFLON PTFE WHITE 3 PASTE: NLGI 3 
ADDIFLON PTFE FLUID SPRAY: NLGI 3

Spetsifikatsioonid ja litsentsid
ADDIFLON PTFE WHITE 3 PASTE: MLE3N-20
ADDIFLON PTFE FLUID SPRAY: MLE3N-20

Anti-Seize Paste GAL

Poolsünteetilise õli, liitiumseeptahkesti ja värviliste metallide baasil toodetud kruvi-, montaaži- ja eralduspasta kõrgeteks temperatuurideks; eraldamist ja libisemist soodustavate omadustega. Sobib kasutamiseks üldises masinaehituses, terase- ja valtsimistehastes, keemiatööstuses, elektrijaamades, energiatootmisseadmetes, mäetööstuses jne, kasutatav ka tihendus- ja korrosioonitõrjevahendina. Ei sobi veerelaagrite määrimiseks. Kasutatav temperatuurivahemikus -20 °C kuni +1200 °C.

Konsistentsi klass
ANTI-SEIZE PASTE GAL: NLGI 1

Spetsifikatsioonid ja litsentsid
ANTI-SEIZE PASTE GAL: MLPF1U-20

Anti-Seize Paste 23 White

Sünteesõlist valmistatud universaalne hele pasta koormatud liuge- ja liigendlaagritele, spindlitele ja juhikutele; töötlusabiaine metalli teatud liiki survetöötlemisel; sobib ka tihendamiseks ja kasutamiseks montaažipastana. Kasutatav temperatuurivahemikus -60 °C kuni +250 °C.

Konsistentsi klass
ANTI-SEIZE PASTE 23 WHITE: NLGI 2

Spetsifikatsioonid ja litsentsid
ANTI-SEIZE PASTE 23 WHITE: MPF2-60

Trenn- und Schmierpaste GSM 400

Mineraalõlipõhine grafiiti sisaldav mitmeotstarbeline tume pasta, mida saab kasutada tihendamiseks ja konserveerimiseks nt keemiatehastes, elektrijaamades, terasetehastes ning laevanduses. Kasutatav temperatuurivahemikus -20 °C kuni +140 °C, kuivmäärdeainena kuni +400 °C.

Konsistentsi klass
TRENN- UND SCHMIERPASTE GSM 400: NLGI 2

TSM 400 Spray

Mineraalõlipõhine ja molübdeendisulfiidi (MoS2) sisaldav survekindel tume montaaži- ja mitmeotstarbeline pasta. Kasutatav temperatuurivahemikus -35 °C kuni +450 °C (õhu piiratud juurdepääsu korral kuni +630 °C).

Montagepaste HTP 700 PG

Polüglükooli ja tahke määrdeaine – molübdeendisulfiidi (MoS2) – põhjal valmistatud mustjashall universaalne kõrgtemperatuuriline pasta kuumade keermesliidete, liugpindade, juhtsoonte ja liigendite määrimiseks väikestel liugekiirustel, piiratud sissetöötamistingimuste parandamiseks. Kasutatav temperatuurivahemikus -20 °C kuni +200 °C (tahke määrdeainena kuni +700 °C).

Konsistentsi klass
MONTAGEPASTE HTP 700 PG 500G: NLGI 2

Spetsifikatsioonid ja litsentsid
MONTAGEPASTE HTP 700 PG 500G: MPF2-20

Drawing Lube 35

Mineraalõlivaba vees lahustuv pasta töödeldud pinnaga, s.t fosfaaditud, lubjatud, tsingitud, vasetatud või kuivtõmmatud terastraadi tõmbamiseks. Ei sisalda klooriühendeid ega raskmetalle.

© 2015 ADDINOL Lube Oil OÜ / Kontaktid / Sisukaart