Metallitöötlusõlid - veega mittesegunevad

Mehrzwecköl 32 ZF

Ei sisalda kloori ega tsinki; sobib kasutamiseks metallitöötlus-, transmissiooni- ja hüdroõlina.

Autocut 22 A/1

Kloorivaba lõiketöötlusõli kasutamiseks lõikevõimsusele esitatavate keskmiste nõuete puhul; spetsiaalselt ette nähtud tööoperatsioonideks automaatpinkidel, sobib alumiiniumi töötlemiseks.

Schneidöl K 16 S, K 33 S Pf 30

Kloorivabad lõiketöötlusõlid terase töötlemiseks (automaatpingi-, kammlõike- ja keermetöödeks, hambahööveldamiseks)

grind 15 B/2

Kloorivaba lihvimisõli teraste töötlemiseks suurtel kiirustel (puuri soonte lihvimiseks).

form 150 C-ZF

Kloori- ja tsingivaba vormimisõli kasutamiseks väga raskesti vormitavate materjalide sügavtõmbamisel, stantsimisel ja külmpressimisel ning nende konserveerimisel; ei sobi värviliste metallide töötlemiseks.

Härteöl 29

Eriti oksüdeerumiskindel väikse keemisvahemikuga ja madala aururõhuga mineraalõli rafinaat kasutamiseks legeeritud tööriistaterastest valmistatud tööriistade karastamisel.

Erosionsflüssigkeit ED 2 L

Isolatsiooni-, jahutus- ja loputusvedelik kasutamiseks metalli elektrierosioontöötlusel.

Penta-Cool NM 10

Kasutamiseks trafoplekkide lehtstantsimisel.

Penta-Cool NM 12

Puuriõli kasutamiseks sügavpuurimisel.

Penta-Cool NM 21, Penta-Cool NM 22

Tõmbamis- ja stantsimisvedelik raudmetallidele ja värvilistele metallidele, mille kõvadusele ja deformatsiooniastmele esitatakse madalaid kuni keskmisi nõudeid.

Penta-Cool NM 63

Kasutamiseks automaaditeraste, alumiiniummaterjalide, konstruktsiooniteraste, tempermalmi ning legeeritud ja legeerimata parendatavate teraste lõiketöötlemisel; sobib kasutamiseks hammasrataste lihvimisel ja keermete valtsimisel.

Penta-Cool NM 80 MIN

Kasutamiseks miinimumkoguses lõiketöötlemisel ja laastuvabadel töötlusprotsessidel, sobib legeeritud ja legeerimata teraste töötlemiseks.

Penta-Cool NM 7000 N

Kasutamiseks raskesti lõigatavate teraste lõiketöötlemisel, automaatpinkides, hammasrataste hammaste töötlemisel, keermete lõikamisel, kammlõiketöödel jne.

Kaltreiniger M

Vees mittelahustuv läbipaistev puhastusvahend raudmetallist ja värvilisest metallist detailide puhastamiseks määretest, õlidest ja mustusest; kasutada lahjendamata kujul.

© 2015 ADDINOL Lube Oil OÜ / Kontaktid / Sisukaart