Metallitöötlusõlid - veega mittesegunevad

Mehrzwecköl 32 ZF

Ei sisalda kloori ega tsinki; sobib kasutamiseks metallitöötlus-, transmissiooni- ja hüdroõlina.

Autocut 22 A/1

Kloorivaba lõiketöötlusõli kasutamiseks lõikevõimsusele esitatavate keskmiste nõuete puhul; spetsiaalselt ette nähtud tööoperatsioonideks automaatpinkidel, sobib alumiiniumi töötlemiseks.

Schneidöl K 16 S, K 33 S PF 30

ADDINOL Schneidöl K 16 S ja K 33 S PF 30 on spetsiaalsetest mineraalõli rafinaatidest valmistatud kloorivabad metallitöötlusõlid, millele on lisatud sööbimisvastased (EP) manused, polaarsed määrimisvõime parendid, korrosiooniinhibiitorid ja antioksüdandid.

Ette nähtud kasutamiseks jahutus- ja määrdevedelikena metallide töötlemisel laastuvõtmismeetodiga.

ADDINOL Schneidöl K 16 S sobib ideaalselt kasutamiseks hästi kuni keskmiselt lõigatavate raudmetallide lõiketöötlemiseks, ka automaatpinkidel; samuti vase ja värvilissulamite lõiketöötluseks.

ADDINOL Schneidöl K 33 S PF 30 sobib suurepäraselt raskesti lõigatavatele terastele, nagu nt tsementiiditavatele ja parendatavatele kõrglegeerterastele, kroomvanaadiumterastele ja roostevabadele terastele. Ei sobi vase ega värvilissulamite töötlemiseks.

grind 15 B/2

Kloorivaba lihvimisõli teraste töötlemiseks suurtel kiirustel (puuri soonte lihvimiseks).

Form 150 C-ZF

Kloori,- tsingi- ja raskmetallivaba survetöötlusõli kasutamiseks raskesti kuni väga raskesti töödeldavate legeer- ja mittelegeerteraste sügavtõmbamisel, poleerimisel, stantsimisel, külmpressimisel ning konserveerimisel; ei sobi värvilismetallide töötlemiseks.

Härteöl 29

Eriti oksüdeerumiskindel väikse keemisvahemikuga ja madala aururõhuga mineraalõli rafinaat kasutamiseks legeeritud tööriistaterastest valmistatud tööriistade karastamisel.

Erosionsflüssigkeit ED 2 L

Isolatsiooni-, jahutus- ja loputusvedelik kasutamiseks metalli elektrierosioontöötlusel.

Penta-Cool NM 10

Kasutamiseks trafoplekkide lehtstantsimisel.

Penta-Cool NM 12

Puuriõli kasutamiseks sügavpuurimisel.

Penta-Cool NM 21, Penta-Cool NM 22

Tõmbamis- ja stantsimisvedelik raudmetallidele ja värvilistele metallidele, mille kõvadusele ja deformatsiooniastmele esitatakse madalaid kuni keskmisi nõudeid.

Penta-Cool NM 63

Kasutamiseks automaaditeraste, alumiiniummaterjalide, konstruktsiooniteraste, tempermalmi ning legeeritud ja legeerimata parendatavate teraste lõiketöötlemisel; sobib kasutamiseks hammasrataste lihvimisel ja keermete valtsimisel.

Penta-Cool NM 80 MIN

Kasutamiseks miinimumkoguses lõiketöötlemisel ja laastuvabadel töötlusprotsessidel, sobib legeeritud ja legeerimata teraste töötlemiseks. Ei sobi värvilismetallide töötlemiseks.

Penta-Cool NM 7000 N

Kasutamiseks raskesti lõigatavate teraste lõiketöötlemisel, automaatpinkides, hammasrataste hammaste töötlemisel, keermete lõikamisel, kammlõiketöödel jne.

Kaltreiniger M

Vees mittelahustuv läbipaistev puhastusvahend raudmetallist ja värvilisest metallist detailide puhastamiseks määretest, õlidest ja mustusest; kasutada lahjendamata kujul.

© 2015 ADDINOL Lube Oil OÜ / Kontaktid / Sisukaart