Eritooted

Cutoil 15 FG

Parafiinipõhine rafineeritud mineraalõli lõike- ja pakendamismasinate määrimiseks toiduaine- ja kosmeetikatööstuses ning üleüldiselt pakkematerjali tootmismasinate määrimiseks.

Spetsifikatsioonid ja litsentsid
CUTOIL 15 FG: USDA H1

Drawing Lube 35

Mineraalõlivaba pehme vees lahustuv pasta töödeldud pinnaga eelnevalt kuivtõmmatud terastraadi tõmbamiseks; fosfaaditud, lubjatud, tsingitud või vasetatud pindadele; ei sisalda kloori- ega väävliühendeid.

Addisolv D

Väheste aromaatidega isoparafiinsete süsivesinike segu, mida kasutatakse lahjendamata kujul raudmetallist ja värvilisest metallist detailide puhastamiseks määretest, õlidest ja mustusest. Soovitav kasutada firma Dürr puhastusseadmetes.

Antifreeze FG

Keskkonnasõbralik jahutussüsteemide külmumis-, korrosiooni- ja kavitatsioonivastane jahutusvedelik (külmumisvastane kaitse kuni -50 °C) kasutamiseks toiduaine- ja söödatööstuses, joogivee töötlemisel, solaartehnikas ja küttesüsteemides. Biolagunev.

Weißöl WX 15, WX 32, WX 68

Meditsiinilised valgeõlid farmaatsia-, kosmeetika-, toiduaine-, pakendi- ja keemiatööstusele.

Spetsifikatsioonid ja litsentsid
WEIßÖL WX 15: Saksa ravimiraamat (DAB)*; Euroopa farmakopöa (PhEur)*; Briti farmakopöa (BP)*; Ühendriikide farmakopöa (USP)*; USA Toidu- ja Ravimiamet (Food and Drug Administration)* (* vastavalt hetkel kehtivale väljaandele); kantud NSF H1 nimekirja
WEIßÖL WX 32: Saksa ravimiraamat (DAB)*; Euroopa farmakopöa (PhEur)*; Briti farmakopöa (BP)*; Ühendriikide farmakopöa (USP)*; USA Toidu- ja Ravimiamet (Food and Drug Administration)* (* vastavalt hetkel kehtivale väljaandele)
WEIßÖL WX 68:
Saksa ravimiraamat (DAB)*; Euroopa farmakopöa (PhEur)*; Briti farmakopöa (BP)*; Ühendriikide farmakopöa (USP)*; USA Toidu- ja Ravimiamet (Food and Drug Administration)* (* vastavalt hetkel kehtivale väljaandele)

Additex SW 22, SW 32, SW 46 (tekstiilmasinaõlid)

Mineraalõlide baasil toodetud ja kergesti väljapestavad kõrge jõudlusega õlid tekstiiliga kokkupuutuvatele määrimiskohtadele. Sissetöötamis- ja tsirkulatsiooniõlid ring- ja lamekudumismasinate nõeltele ja platiinidele, sobivad pihustus- ja surveõlituseks; suurepärase kulumiskaitsega.

Spetsifikatsioonid ja litsentsid
ADDITEX SW 22: ISO VG 22; DIN 62136/1; litsents: Groz-Beckert
ADDITEX SW 32: ISO VG 32; DIN 62136/1
ADDITEX SW 46: ISO VG 46; DIN 62136/1

© 2015 ADDINOL Lube Oil OÜ / Kontaktid / Sisukaart