Aerosoolid

Batteriepolschutz-Spray (aku ühendusklemmide aerosool)

Korrosioonivastane aerosool aku pooluste, ühendusklemmide ja hoidikute, elektriseadmete ja maanduste hooldamiseks. Valmistatud mineraalõli, manuste ja orgaanilise lahusti baasil. Kaitseb tõhusalt korrosiooni, lekkevoolu ja pingekadude eest ning pikendab aku tööiga.

ADDIFLON PTFE Fluid Spray

Täissünteetiline polütetrafluoroetüleeni (PTFE) sisaldav mitmeotstarbeline valge adhesiivne pasta kraana teleskoopnoolte suure survekoormuse all töötavate surve- ja juhtlaatide määrimiseks. Kasutatav temperatuurivahemikus -20 °C kuni +150 °C.

Konsistentsi klass
ADDIFLON PTFE FLUID SPRAY: NLGI 3

Spetsifikatsioonid ja litsentsid
ADDIFLON PTFE FLUID SPRAY: MLE3N-20

Anti-Seize Spray GAL

Poolsünteetiline kõrgtemperatuuriline montaažipasta, mis sobib kasutamiseks üldises masinaehituses, terasetehastes, keemia- ja paberitööstuses, elektrijaamades, mäetööstuses jne; kasutatatav ka tihendus- ja korrosioonitõrjevahendina. Kasutatav temperatuurivahemikus -40 °C kuni +1200 °C.

Konsistentsi klass
ANTI-SEIZE SPRAY GAL: NLGI 2

TSM 400 Spray (määrdeaerosool)

Mineraalõlipõhine ja molübdeendisulfiidi (MoS2) sisaldav survekindel tume montaaži- ja mitmeotstarbeline pasta. Kasutatav temperatuurivahemikus -35 °C kuni +450 °C (õhu piiratud juurdepääsu korral kuni +630 °C).

PTFE Gleitlackspray (kuivmäärde aerosool)

Tervisele kahjutu ja keemiliselt püsiv polütetrafluoroetüleenide baasil toodetud universaal- ja eraldusmääre. Kasutatav temperatuurivahemikus -70 °C kuni +250 °C.

Waffenöl W 18 Spray (relvaõli)

Täissünteetiline õli relvade õlitamiseks, konserveerimiseks ja puhastamiseks; kasutada temperatuurivahemikus -54 °C kuni +150 °C.

Spetsifikatsioonid ja litsentsid
WAFFENÖL W 18: litsentsid: BAAINBw TL 9150-0078; BW-Code OY 1045; NATO-Code S-761; täidab nõudeid: NATO-Code S-758; MIL-L-63460; V40 ca 18 mm²/s

Kettenöl 460 FG Spray (toiduainetööstuse ketiõli)

Spetsiaalne täissünteetiline õli toiduaine-, kosmeetika- ja farmaatsiatööstuse transportöörkettide määrimiseks. Kasutatav temperatuurivahemikus -20 °C kuni +250 °C.

Spetsifikatsioonid ja litsentsid
KETTENÖL 460 FG: ISO VG 460; kantud NSF H1 nimekirja; täidab nõudeid: FDA 21 CFR 178.3570

Chain Lube XHT 50, XHT 250, XHT 3000 Spray

Tässünteetilised kõrgtemperatuurilised ketiõlid termiliselt koormatud transportöör- ja ajamikettide või hõõrdepaaride määrimiseks kõrgtemperatuurilistes tingimustes; sobivad kasutamiseks tekstiilitööstuses, värvimisettevõtetes, klaasi ja isolatsioonimaterjalide tootmisel. Kasutustemperatuur kuni +250 °C.

Spetsifikatsioonid ja litsentsid
CHAIN LUBE XHT 50 Spray: ISO VG 50
CHAIN LUBE XHT 250 Spray: ISO VG 250
CHAIN LUBE XHT 3000 Spray: ISO VG 3000; täidab nõudeid: Lingl

Kettenhaft-Spray (ketiaerosool)

Poolsünteetiline ketiaerosool suure koormuse all töötavate mootorrataste kettide ja tööstuses kasutatavate kiiresti liikuvate kettide määrimiseks.
Kasutatav temperatuurivahemikus -30 °C kuni +130 °C.

Silikonspray

Universaalne libisemist ja eraldamist soodustav määrdeaine plastist, kummist ja metallist pindadele. Vastupidav soolveele, veeaurule, väävelhappele, lahjendatud hapetele ja leeliselahustele. Kasutamiseks sõidukitööstuses, elektritööstuses, masinaehituses, klaasitööstuses jne. Kasutatav temperatuurivahemikus -50 °C kuni +250 °C.

Schweißtrennspray (keevituspritsemetevastane aerosool)

Silikoonivaba aerosool keevitustöödeks; sobib ideaalselt madal- kuni kõrglegeeritud terastele ja alumiiniumile. Kasutatav temperatuurivahemikus +15 °C kuni +25 °C.

WXA Spray

Tervisele kahjutu aerosool kasutamiseks toiduaine-, farmaatsia-, kosmeetika- ja paberitööstuses transportöörkettide ja -lintide määrimiseks või konserveerimiseks. Kasutada temperatuurivahemikus: -10 °C kuni +180 °C.

Spetsifikatsioonid ja litsentsid
WXA SPRAY: ISO VG 68; Saksa ravimiraamat (DAB)*; Euroopa farmakopöa (PhEur)*; Briti farmakopöa (BP)*; USA Toidu- ja Ravimiamet (Food and Drug Administration)*; kantud NSF H1 nimekirja (* vastavalt hetkel kehtivale väljaandele)

Feinmechaniköl Spray XF 12 (peenmehaanika õli)

Spetsiaalne õli peenmehaanikaseadmete määrimiseks.

Spetsifikatsioonid ja litsentsid
FEINMECHANIKÖL XF 12: V40 ca 12 mm²/s

Kriechöl Spray (roomav õli)

Hüdrofoobne roostet lahustav ja hea roomavusega korrosioonitõrjeõli; moodustab pinnale õhukese õlikelme.

Spetsifikatsioonid ja litsentsid
KRIECHÖL: V20 ca 3,4 mm²/s

Korrosionschutzspray KO 6-F (korrosioonitõrjeaerosool)

Lahustit sisaldav hüdrofoobne ja kergesti roomav korrosioonitõrjevedelik metallpindade ajutiseks kaitseks; moodustab pinnale õhukese õlise kuni kreemja kelme.

Spetsifikatsioonid ja litsentsid
KO 6 F: V20 ≈ 5,5 mm²/s

Elektrokontakt-Spray (elektrikontaktide aerosool)

Silikooni- ja kloorivaba mineraalõlipõhine aerosool elektrikontaktide ja elektriliste mehhanismide puhastamiseks ja hooldamiseks. Eemaldab pindadelt määrded, õli ja mustuse.

Multifunktionsspray

Mineraalõli, grafiidi ja rasvhappe estrite baasil toodetud mitmekülgne määrdeaine sõidukitele, kasutamiseks ka tööstuses ja koduses majapidamises. Universaalne määrdeaine kõikidele mehaanilistele detailidele. Kasutatav temperatuurivahemikus -40 °C kuni +90 °C.

Universalreiniger Spray (puhastusaerosool)

Universaalne puhastusaerosool metallpindade puhastamiseks ja hooldamiseks, liikuvatele masinaosadele, mootorile ja käigukasti osadele tekkivate sadestiste lahtileotamiseks.

Sprühfett W (aerosoolmääre)

Kõrge jõudlusega aerosoolmääre liikuvatele detailidele ja liugelaagritele, veega kokku puutuvatele seadmetele; sobib konserveerimiseks. Määre on vee- ja kuumuskindel. Kasutatav temperatuurivahemikus -25 °C kuni +300 °C.

© 2015 ADDINOL Lube Oil OÜ / Kontaktid / Sisukaart