Innovatsioon ja traditsioon käsikäes

Teadus- ja arendustegevus moodustavad koos rakendustehnikaga ADDINOL Lube Oil GmbH ühe mitmetest tuumkompetentsidest. ADDINOLi uue põlvkonna määrdeained on moodsaimale tehnikale toodetavad tipptasemega konstruktsioonielemendid. Mootorites, transmissioonides, kettides, laagrites ja hüdrosüsteemides avaldub nende üliefektiivne toime.

ADDINOLi Leunas asuva teedrajava labori varustusse kuulub moodsaim seadmestik ning nii analüütilisi kui ka tehnilisi katseid võimaldav katseaparatuur. Labori kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide meeskond töötab välja ADDINOLi innovaatilisi tooteid. Enne kui määrdeained jõuavad igapäevakasutusse, läbib iga toode ulatusliku katseseeria, mis vastab rangeimatele kriteeriumidele. Toodete väljatöötamine toimub tihedas koostöös tööstuses ja tehnikainstituutide juures tegutsevate ADDINOLi partneritega. Nõnda valmivad optimaalsed määrdeained kasutamiseks tänava-, raudtee- ja veesõidukites ning igat liiki tööstusseadmetes.

ADDINOLi tippkvaliteediga määrdeained täidavad ka kõige kõrgemaid nõudeid. Juhtivate OEM-de (Original Equipment Manufacturer) poolt väljastatud litsentside muljetavaldav arv ja rahulolevate klientide rohkus annab tunnistust made in Germany suurepärasest kvaliteedist.

 

© 2015 ADDINOL Lube Oil OÜ / Kontaktid / Sisukaart